X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 6 marca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santooch trzymam kciuki za siostre:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, jak siostra? Biedna! Mam nadzieję, że wszystko poszło sprawnie i tuli już swoje maleństwo :)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabo. Od 13 ma pełne rozwarcie, a mała jakoś nie schodzi. Rodzi bez znieczulenia. Nie ma sił. Ale się wymeczy. Oby tylko bez komplikacji u dziecka...

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P matko :/ Miałam nadzieję, że już po wszystkim. Męczarnia straszna! Nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić...

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 marca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodziła o 21:40. Z tym pełnym rozwarciem o 13 jej mąż coś pokręcił. Bardzo długo trwała pierwsza faza porodu.
    Udało się naturalnie, 3950g i 57cm kudlatej zdrowej dziewczynki :)

    Maniuś, Kaśka28, Little Frog, Another lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 8 marca 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha gratulacje dla siostry no i Ciebie ciociu:)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3554

    Wysłany: 12 marca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ciotka :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu taka cisza?

    U nas jakoś leci, młody zdrowy, chodzi ciągiem już szósty tydzień do żłobka zaliczając tylko mały weekendowy katar :)

    Coraz więcej gada, sika ładnie na nocnik.
    Tylko łobuzuje w żłobku i co rusz słyszymy że kogoś uderzył (wczoraj wychowawczynie samochodem w plecy :/ ).
    No i w ogóle znów zrobił się z niego wymuszacz, terrorysta i buntownik. Mam nadzieję że to chwilowe.

    Miałam wczoraj rozmowę z dyrektorem na temat żywienia Szymka. Wkurzył mnie niemiłosiernie, bo okazało się, że gdy były np kanapki z twarożkiem, to on dostawał z samym masłem, gdy były pierogi ruskie, on nie dostawał nic. Także zażądałam zapewnienia Szymkowi zamienników i zgłoszenia do firmy kateringujacej obiady, żeby jemu robili pierogi czy naleśniki bez farszu z nabiałem.
    On wezwał przy mnie jedną z wychowawczyn i ja zaczął opieprzac, a to przecież jego broszka żeby zapewnić dziecku z alergią odpowiednią dietę, a nie jej.
    Muszę pogadać z tą Anią, bo wyszło jakbym poszła naskarżyć na nią, a ja do niej nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

    Cały ten dyrektor to kawał cwaniaka :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 09:51

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Co u Was słychać? U nas ostatnio trochę problemów ale nie ma tego złego..
    Santoocha faktycznie słabo z tymi posiłkami,bo nie powinni tak robić..porozmawiaj i wyjaśnij to koniecznie.
    Gratuluję siostrze dzidziusia;)

    Ja zaraz jadę na rzesy jak Pola uśnie (ostatnio znowu wieczorami buszuje a w dzień odmawia drzemek a dzisiaj juz padala z wyczerpania). Korzystam póki mąż w domu złamana ręka. A siostra zaczęła staż jako kosmetyczka ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Melduję się po połówkowym USG. Dzidzia 20+5.
    Siusiak został i bez wątpliwości już się nie schowa. Wszystko w jak najlepszym porządku! Jestem zakochana! <3
    Ciałko mniej więcej na podobnym poziomie wielkości, tylko nogi dłuższe o 2 tygodnie. Pan doktor powiedział, że na bank będzie wysoki facet.
    379 gram szczęścia mamy :D
    Na brązowym zdjęciu buzia podpierana przez dwie rączki.
    Na czarnym na 1 fotce syn pręży biceps przed kamerą, a na 2 fotce przyrodzenie synusia B)

    2j6ph0.jpg
    2ex3nrc.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 08:32

    Maniuś, przedszkolanka:), Little Frog, olka30, Misty87 lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Another gratuluję synusia - synusie są super <3

    Z jak u Ciebie? Pewnie już się tulicie, co???
    U mnie 35 tydzień czas start! 3 tygodnie do donoszonej-normalnie strach się bać :)

    Piszcie co u Was słychać kochane :)

    olka30, Another lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem. Jeszcze nie urodziłam. Czekam.

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3554

    Wysłany: 19 marca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Z na co czekasz :) Dobra już Cię nie denerwuje ;) Another super fotki :) Santocha co za gnoje. Temu zrezygnowalam ze zlobka z kateringiem, u nas jest kuchnia z zajebistymi paniami, ktore najpierw zbieraja wywiad co dziecko moze a czego nie moze jesc i dostosowują dietę indywidualnie do każdego malucha. Jestem z tego mega zadowolona.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka ale to nie wina kateringu tylko dyrektora, który nie zadzwonił i nie powiedział, że mają być dla Szymka zamienniki. Dziś już mi panie z kuchni zapowiedziały, że w tym tygodniu to gdy jest koktajl mleczno-owocowy, to młody dostanie sam owocowy.
    Szkoda tylko, że trzeba było się o takie rzeczy upominać.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3554

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha tobie już niedługo przeleci połówka ciąży.. Another już przeleciało :)
    Z. to już pewnie jedzie na wywołanie jeśli nic się nie ruszyło :)
    Maniuś jest następna..

    A moje dziecko w tym tygodniu skończy pół roku. Masakra jakaś. Niedługo chrzciny, wczoraj skompletowałyśmy kreacje (małej, mama obejdzie w starej sukience) na tą okazję i cieszyłam się jak dziecko, bo zamawiałam na necie w smyku i nie wiedziałam w sumie jak to w rzeczywistości będzie wyglądało, a wszystko jest śliczne :) Mały niedługo kończy dwa latka tak, że jestem na etapie organizowania imprez - po prawdzie zapraszam tylko chrzestnych i dziadków, ale i tak trzeba wszystko jakoś fajnie ogarnąć.

    Wierzyć mi się nie chce jak tak wchodzę na niektóre forum i patrzę po znajomych, którzy się długo starali, tak jak zresztą ja, a tu już dzieciaki kilkuletnie. Zresztą nie tylko na forum, bo i w realu, wśród najbliższych znajomych już ostatnia para czeka na poród pierwszego malucha w maju (też wyczekanego, ale jednak). Ostatnio się zgadaliśmy w większym gronie, że jakby ktoś tak parę lat temu, kiedy siedzieliśmy wspólnie w pubie, dał nam zdjęcie z dnia dzisiejszego z dziećmi to chyba byśmy nie uwierzyli,że to tak będzie wyglądać :) No cóż, życie się nieustannie zmienia i gna do przodu, ważne żeby w tym pędzie umieć na chwilę usiąść i nacieszyć się chwilą która trwa :)

    Maniuś, Little Frog, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another super zdjècia :) rośnijcie zdrowo!!

    Maniuś spakowana już? ;)

    Zetko trzymam kciuki dzisiaj!!

    Co u Was kobietki? U nas pogoda brzydka,odkładam Polę spać i siadam do maszyny:) a ostatnio mam fazę na swoje domowe pieczywo mmm:D

    Another, olka30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak Przedszkolanko torba już spakowana :) czekamy :)

    Ania_84, Another, przedszkolanka:), olka30, santoocha, Kaśka28, Misty87 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetko jak tam wieści z frontu?

    Ja nadaję z pracy, przez 2 ostatnie dni wymiotowałam i nie wiem czy to nawrót dolegliwości ciążowych, czy jakiś wirus. Chłopaki tydzień temu mieli biegunkę, a mnie nic nie ruszyło, więc może to tamten wirus w końcu mnie dopadł.
    Dziś jest już lepiej.

    Piękna pogoda, słońce świeci jak szalone, poszłabym na spacer, no ale ktoś pracować musi.
    Miłego weekendu!

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja wyhodowalam dwa pecherzyki na prawym jajniku w koncu...IUI we wtorek srode lub czwartek wszystko zalezy jak urosna:D

    Ania_84, santoocha, Maniuś, przedszkolanka:), Another, Little Frog, olka30, Misty87, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 marca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Hej dziewczyny ja wyhodowalam dwa pecherzyki na prawym jajniku w koncu...IUI we wtorek srode lub czwartek wszystko zalezy jak urosna:D
    Trzymamy z Antusiem kciuki :)
    i przesyłamy moc pozytywnych uśmiechów :)


    Ps prosba o nie cytowanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 17:38

    Kaśka28, Maniuś, przedszkolanka:), Another, Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 1652 1653 1654 1655 1656 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ