X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 12 listopada 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem przedszkolanko, że chcesz założyć firmę i myślę, że powinnaś to zrobić jak masz dobry pomysł, a i z dzieckiem długo nie zwlekaj. Im człowiek młodszy tym łatwiej mu wszystko ogarnąć, im później tym i sił i chęci mniej.. Ja mocno myślę nad zmianą kierunku życia, przynajmniej zawodowego. Tylko trochę mi brakuje czasu, żeby usiąść i na spokojnie się zastanowić czego najbardziej chcę. Oprócz oczywiście zarabiania takiej kasy, żebym nie musiała tak jak teraz przyglądać się każdej złotówce, żeby starczało od wypłaty do wypłaty :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 listopada 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,wiem. Zwłaszcza źe marzy mi się trójka a nie chce przekladac "kariery"nad dziecko no ale na emeryture zarobic też trzeba..Pola coraz starsza,coraz wiecej rozumie,lada chwila do przedszkola wiec na co czekac i siedziec na tylku.
    Ja zawsze jestem zdania,że jak się liczy grosz do kazego 10tego to czasem warto zaryzykowac. Może i Ty przemysl.

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 listopada 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co słychać? Nie mogłam znaleźć naszego forum taka tu cisza :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 listopada 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :D Matko ile mnie tu nie było :) Co tam u Was??
    W skrócie co u nas d... Męża mam tylko na weekendy i póki co od pół roku nie zdarzyło się żeby w owu był w domu, ale cóż coś za coś. Wróciłam do pomiarów temp ten cykl jest 1 od prawie roku i jakoś tak mi dziwnie.

    olka30 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta, faktycznie wieki Cię tu nie było!! Heh, może uda się w końcu wstrzelić :)

    Ja wracam powoli do rzeczywistości i w sumie normalności. Byliśmy w Polsce na tydzień, bo na święta nie zjeżdżamy. Dzień przed wyjazdem Kaja po drzemce obudziła się z gorączką i ledwo kontaktująca. Mąż pojechał, my zostałyśmy na kolejne 2 tygodnie i przyjechałyśmy z teściami. Teściowie posiedzieli i też już wrócili. My teraz na nowo musimy poukładać wszystko, a nie jest łatwo, bo Kaja absolutnie nie chce sama zasypiać, w nocy budzi się co chwilę nawet jak śpi z nami, to się kręci i przebudza. Powrót do przedszkola też był dla niej drastyczny, ale dziś na szczęście obeszło się już bez płaczu. Ja wróciłam do szkoły, więc to też utrudnia nam trochę organizację dnia, bo 3 razy w tygodniu Kaja idzie do przedszkola na 3,5h do przedszkola na popołudnie, a 2 razy w tygodniu na rano do południa. Ale jakoś ogarniemy. Zastanawiam się jeszcze czy nie wysyłać jej tylko te 3 dni gdy chodzę do szkoły, ale na 5h...
    A poza tym to leci czas niesamowicie...

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 listopada 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Potforku czyli na razie ze starań nici? Mam nadzieję że chociaż na święta będziesz miała męża..

    Żabko a może Kaja to przedszkole tak odreagowuje nockami? Albo nie wiem ..
    Czas leci,oj tak..

    Moja śpi w lozku już,tez sie pozegnała z łòżeczkiem,ale w nocy i tak do mnie przychodzi:p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 26 listopada 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    My wczoraj przeżywaliśmy 3 urodziny Szymka. 3 LATA !!! :O
    Kiedy to minęło???
    Impreza była udana, młody przeszczęśliwy :)
    Filip jest coraz bardziej kontaktowy. Spokojny, cudowny chłopiec! Teraz ma trochę gorszy czas (skok), ale i tak jest super. Jest bardzo drobny, długi na 63cm, ale wagowo poniżej 10 centyla, przez co ciągle słyszę w przychodni, że musi przybierać 26g na dobę, musi być wyżej w siatce, musi być w widełkach.
    A ja mówię, że wcale nie musi. Je na żądanie, często nawet budzę go gdy przyśnie przy cycku. Za to w nocy nie je już od dobrego miesiąca. Śpi ciagiem 21-7, czasem nawet dłużej.

    Ja ponad 3 tyg męczyłam się z zapaleniem ucha środkowego. Bałam się, że nie wróci mi słuch, ale na szczęście jest już ok.

    Powoli szykujemy się do świąt.
    Nasze pierwsze święta w czteropaku :)

    Piszcie co u Was!
    Buziaki :*

    olka30, Maniuś lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Szymka!

    My w szpitalu..Pola wymiotowala po wszystkim aż w końcu już niczym.. po kroplówce już lepiej i padła. Biedactwo,dzielna byla bo 2 razy krew jej pobierali i wenflon wbijali..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko no niestety tak, tzn nie całkiem bo jednak ostatnio 2 dni po jego wyjeździe i <3 była owu więc jakby coś miało być to czasem mogłoby się udać ale nie liczę na wiele. Teraz mam go cały tydzień ale cóż zostało około 5 dni do @ a on jeszcze kontuzjowany. Tak na święta będzie w domu ale ja już raczej będę po owu jak zwykle.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 listopada 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko to jakieś rota? Biedna Pola... Oby szybko wróciła do zdrowia!

    U nas skok... Filip śpi po 5 minut, dłużej tylko przy piersi albo na mnie. Łeb mi pęka...

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 listopada 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforku to kciuki zaciśniete!

    Santoocha na szczescie rota ujemne. Dzisiaj podjadła juz to za to kupki brzydsze. Liczymy na wyjscie jutro..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka współczuję.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już od piatku jesteśmy w domu. Wszystko się unormowalo tylko jeszcze Pola psychicznie boi się że będzie znowu "pluć". Mamowa się 3x bardziej zrobiła no i nawet z moja mama dlugo nie posiedzi (przy niej zaczęla wymioty). Tak więc ogarniamy się jeszcze.

    Ja mam przesilenie jakieś jesienno zimowe.

    Wesołych Mikołajek ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek taki offtopowy więc mam prośbę :)

    https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty/pokaz/2298.html

    Zagłosujcie na chłopaków, to klasa chłopców z orzeczeniem o niepełnosprawności, chłopaki się starają, fajną inicjatywę poruszyli. Klasa mojej koleżanki, trudna praca z nimi a ja widzę jak fajnie się starają i rozwijają :) Może któraś by się skusiła by oddać swój głos. Byłabym wdzięczna w imieniu chłopaków :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu, u was też tak wieje? Czekam aż mi dach odleci :/ Cód że dzieciaki potrafią spać w takim hałasie. Za to na forum cisza aż makiem zasiał. Żadnych pozytywnych nowin na święta? Co tam u was słychać.?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety. już nie pamiętam kiedy ostatnio pisałam. U mnie już 36tc. Dziś wizyta u gina i aż się boję ile Szymek waży. Miesiąc temu byłoo 2021g i gin stwierdził, że 4kg będzie jak nic... aż się boję. Bo powyżej 4kg = CC a cesarki za chiny nie chcę. Bo jak ja po wyjściu do domu ogarnę sama dom i trójkę dzieci. Teściowa w Holandii pilnuje wnuków. Więc z nikąd pomocy. Od soboty M do nowego roku aż na wolnym więc może w końcu spakuję torbę do szpitala i przygotuję ubranka dla Szymka. Bo jeszcze nic nie mam. Jakaś masakra.
    Mam nadzieję, że nie prędzej niż w Sylwestra po północy Szymek przyjdzie na świat.
    Tymcio niebawem 3 lata skończy. Rozpiera go energia. Dużo mówi. Uwielbia układać puzzle i skakać na kanapie. Nawet nie ma wojen z siostrą. Tosia już 13mscy. Dalej kp. Przylepa i tulinka straszna z niej. Aż się boję jak to będzie jak będę w szpitalu. Chodzi jak szalona. Uwielbia zaczepiać brata i rozrabiać :-)

    olka30 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara nar miło że się odezwałaś :) już 36 tydzień, no leci ten czas strasznie :) życzę Ci szybkiego porodu i oby udało się naturalnie, skoro tak wolisz :) dasz radę kochana <3

    U nas też czas pędzi, Oskar siedzi pięknie, niedługo zacznie pewnie raczkować, bo pozycję już przybiera ale jeszcze nie wie co dalej :) :) :)
    Alexiu stał się gadułą, od ok pół roku odpieluchowany i ogólnie to raczej bezproblemowe dziecko, za to braciszek ma charakterek :) :) :)
    I tak leci dzień za dniem...
    Za tydzień jedziemy do Polski, na święta, ale na Sylwestra wracamy do domu :)

    Dziewczynki co u Was? Piszcie :* :* :*

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara spokojnego porodu!
    Olka u nas też taj wiało :o
    Maniuś czyli dwa przeciwieństwa?:D oh żeby moje drugie tez było i spało za Polkę :D

    U nas ok. Byłam dzisiaj Polę zapisać do przedszkola ale jednak go nie wybieramy. Nie podobało mi się w ogóle podejście przedszkolanek..więc szukam dalej ale mam czas bo wcześniej jak wrzesień i tak nie pójdzie;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara oj dawno cię nie było. Podziwiam cię, już na końcówce, z dwójką maluchów. Musi ci być ciężko. A mi czasami tęskni się do takiego maluszka.. Moja mała też przyklejka i tulasek, ale maluszkiem ją już nazwać nie można. I charakterna z niej baba. Moje dzieciaki to w ogóle dwoje rozbójników. Jedno drugiemu w niczym nie chce ustąpić. Ale jak tak na nich patrzę to strasznie cieszą oko i czuję, że smutno mi będzie jak będzie ich tylko dwoje :)
    Przedszkolanko ten wiatr był okropny, nie wiem skąd się to teraz bierze. U nas zawsze pod górami wieje, ale teraz nam porwało blaszany garaż, ogólnie aż takich wiatrów nie pamiętam :(

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    No Sara będziesz pierwszą potrójną mama na naszym wątku :)
    Widzę że nazwiecie młodego Szymek- uważaj bo to imię strasznych łobuziaków ;) jakby co to ostrzegałam! :D

    U nas ok, dzieciaki zdrowe, Szym chodzi do przedszkola, znów zmienił dziewczynę haha, ten to ma tempo.

    Filip cudowne dziecko :) wczoraj skończył 4 miesiace! Kiedy to minęło ja się pytam???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2017, 15:23

    Maniuś lubi tę wiadomość

‹‹ 1666 1667 1668 1669 1670 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ