X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 października 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) super że już nas trójka ;)
    Maniuś fajnie,że chętnie chodzą do przedszkola. Ale powrotu do pracy nie zazdroszczę..
    A co u mnie,jest ok ;) dzisiaj byłam na wizycie po ciązy iii..
    Uwielbiam swojego lekarza! Poprawil mi humor dzisiaj  wszystko ladnie sie oczyscilo,macica czysta. dostalam lekkie wspomagacze ktore moze rusza lepiej moja owu (inofolic 2x dziennie caly cykl. -tylko nie spytalam co jak zajde w ciaze.. Napiszecie mi cos o nim zanim poczytam na necie?) bo tak jak myslalam moja owu jeszcze z 12-13 dni na oko wg.niego. (pecherzyk 9 mm i cienkie endo. Poki co bez stymulacji przez 3 cykle,jak sie uda to migiem do niego a jak 3 cykle nic to stymulujemy na nowy rok )wypytalam o rozne leki dodatkowe,na stwierdzenie,ze jestem narwana powiedzial ze wcale nie  a jak wspominałam o tempce ze mierze to pytal o zawod bo myślał ze ja aptekarka bo wszystkie leki znam na wspomaganie ciazy buhahahaha.
    Ale najmilsze jak powiedzial"prosze na siebie uwazac Pani Agnieszko ,powodzenia i do zobaczenia z dobrymi wiesciami" cholernie milo jak to mowi obca osoba,lekarz do tego..

    Z wiesci ktore mnie zaskoczyły ,to pytalam o castangusa iiii..nie powinno sie go brac przy staraniach! O! Musze zgłębić temat.
    No to będę go mogla oddac za piątaka jak któraś chce i folik(bo bede go miala w inofolicu wiec ten odstawic mam).

    Jestem zadowolona lekarz na prawde z wiedzą z wielu dziedzin,czuje ze jestem w dobrych rękach w koncu 

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 10 października 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jest nas 4. U nas też decyzja podjęta o kolejnego bobasa. Na razie na chybił trafił

    Maniuś, przedszkolanka:), olka30 lubią tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 października 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 11 października 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za staraczki :*

    przedszkolanka:), olka30 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 października 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, robi się gorąca atmosfera :)
    Przedszkolanko, ja brałam castagnusa w tym cyklu, w którym powstał Filip. Nie wiem czy to jego zasługa, czy tylko tak się złożyło.

    U nas ok, chłopcy chodzą do przedszkola. Choć nie wiem jak długo, bo pojawiła się ospa :(

    Na dniach będziemy zmieniać samochód. Nasze 15-letnie auto postanowiło umrzeć ;)

    Ja kończę moją czternastomiesięczną przygodę z karmieniem piersią :) cieszę się, że udało mi się tak długo karmić małego :D

    Myszko, podziwiam za decyzje o następnym maluszku <3

    przedszkolanka:), olka30 lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 października 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej 4 staraczki na raz :) naprawdę super :) Ja dziś testowałam ale na razie nic, może za wczas bo w sumie teraz nie wiem kiedy mam owulację. Nawet nie miałam czasu się na tym skupić :/ Wkręcilam się w 2 roboty naraz i nie mam na nic czasu. Też ccemy zmienic auto i przydalby się mały zastrzyk gotówki. Jak się nie uda w tym cyklu to będziemy się starać dopiero w nowym roku bo nie chcę znowu całe lato chodzić w zaawansowanej ciąży. Wtedy gdyby się udało termin byłby na jesień albo zimę. Przydałoby się mi iść do gina bo ostatnio moje @ znowu zaczęły robić się wredne, boje się że moje endo się znowu rozpanoszyło i będzie kolejny klopot :/

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 25 października 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jestem po owu,ogólnie odliczam i nakręcam się -nie lubię tego bo czuję znowu @..biorę inofolic ale po @ się zapisuje do gin.po stymulacje.

    A jak u Was?;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • osi Koleżanka
    Postów: 39 18

    Wysłany: 25 października 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 11:58

    przedszkolanka:), olka30 lubią tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 27 października 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołem.
    Dostałam dziś pierwszy od porodu okres. 2 tygodnie temu odstawiłam Filipka od piersi. Teraz trzeba się pilnować, muszę się zdecydowac na jakąś antykoncepcję.

    Z nowości- za tydzień odbieramy nowy samochód :) no i chyba znaleźliśmy w końcu działkę :)

    przedszkolanka:), Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 października 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha w koncu u Was pozytywnie ;)

    Ja na etapie odliczania do testu. Ostatnie dwa dni mialam mega skurcze,bol krzyza,moednicy,mdlosci.. ciekawe co z tego będzie..

    olka30, santoocha lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 października 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko trzymam kciuki.. U mnie niestety @ przyszła jak w zegarku. Ostatnie cykle miałam różnej dlugości a tym razem nawet nie zdąrzyłam zacząć się łudzić :( Czułam że tak łatwo nie będzie ale troszkę się rozczarowałam :( Na razie chyba zrobię przerwę do Nowego Roku, bo sytuację zawodową mam przekichaną, siedzę w robocie po 12 godzin, nerwy, stres, zmęczenie to nie bardzo warunki do starań :/ Muszę uporzadkować życie zawodowe i troszkę zacząc ogarniać wykanczanie budowy to może uda się ją skończyć tak żeby w następnym roku się wprowadzić. Może już z nowym członkiem rodziny..

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 października 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka polubiłam za kciuki,szkoda że @ przyszla..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 października 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś wie co u Kasi?

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 1 listopada 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się nacieszyliśmy.
    Po samochód nadal nie możemy jechać, bo głupi bank przesyła dokumenty do jego rejestracji poczta! Tablice i dowód będą dopiero w poniedziałek, potem ubezpieczenie i dopiero 11.11 będziemy mogli odebrać samochód.
    Z działką też nie wypaliło, ktoś nas ubiegł :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2018, 20:52

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 listopada 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha ale pech :/

    Ja za to dostalam mega @ po 46 dniowym cyklu.. wizytuje 30 listopada i wymuszam stymulacje.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 1 listopada 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh mam nadzieję, że kolejne miesiące będą troszkę łaskawsze dla wszystkich..

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 listopada 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak tam staraczki na froncie? :) Któraś blisko testowania?

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 listopada 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oczekiwanie na owu. W 3dc mialam estradiol tylko 12 ale mam symptom na zbliżającą się owu,więc licze na skrócenie cyklu..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam....32dc ;)

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka86 wrote:
    Ja czekam....32dc ;)
    oo to czekamy na wieści :) jakieś przeczucia?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 1677 1678 1679 1680 1681 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ