X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 maja 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelina prolaktyna w normie,ale na nia wpływ mogło mieć wszystko. Razem z lh i fshbym za miesiąc powtórzyła. Ty masz podejrzenie pcos?

    U nas w nocy 38.3 i paracetamol. Dodatkowo ząb wychodzi. Popołudniu odespal godzinę ale wcześniej mi się zaniosł okropnie.. teraz się usypiamy na noc,ale za późno wstal więc zobaczymy o której padnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 19:21

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 maja 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko współczuję, biedny Oluś.
    Pola też tak odchorowywała wychodzące zęby?

    Ja pracuję cały czas, przez miesiąc miałam skrócone godziny, teraz wydluzylismy, ale nadal kończymy godzinę wcześniej i chyba tak już zostanie.

  • Angelinaaa Autorytet
    Postów: 277 157

    Wysłany: 21 maja 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Angelina prolaktyna w normie,ale na nia wpływ mogło mieć wszystko. Razem z lh i fshbym za miesiąc powtórzyła. Ty masz podejrzenie pcos?

    U nas w nocy 38.3 i paracetamol. Dodatkowo ząb wychodzi. Popołudniu odespal godzinę ale wcześniej mi się zaniosł okropnie.. teraz się usypiamy na noc,ale za późno wstal więc zobaczymy o której padnie.
    Dziękuję, za miesiąc powtórzę. 😊 Nie nie mam podejrzenia pcos, mam podejrzenie endometriozy.

    22 lata
    08.2018 - początek starań
    27.09.2019 - ⏸️
    Poronienie w 5 tygodniu..
    05.10.2019 - zabieg łyżeczkowania 😞
    01.2020 - wznowienie starań ❤️
    06.2020 - HSG
    Prawy jajowód niedrożny.
    Lewy jajowód znacznie zwężony, udało się delikatnie udrożnić.
    07.2020 - Start stymulacją Aromkiem 1x1
    14.08.20 - ⏸️ (24cs)
    14.08.20 - Beta 400
    17.08.20 - Beta 1661
    19.08.20 - Beta 3389
    ▪️ Neoparin
    ▪️ Duphaston
    ▪️ Femibion 1

    28.08.20 -?

    ,, Rozgość się kruszynko... 🙏"

    w57v3e3kfxvrg21f.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 maja 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha ,Pola miała już na tym etapie 5 zębów i wszystko wychodziło nie wiadomo kiedy.. Olek dzisiaj kilka zielonych i brzydkich kupek,gryzie wszystko. Ale na szczęście po szczepieniu już jest ok.
    Skrócone godziny też dobre ,godzina zawsze dla Was ;)

    Angelina to więcej nie pomogę bo nie znam się:) powodzenia!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 maja 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My do szczepienia mamy dopiero we wtorek bo taki zator się zrobił przez zamknięte przychodnie. Wczoraj mała ważyłam ma już 8,1 kg jest co nosić. Turla się wszędzie jak mały bączek. Niedługo planujemy chrzciny. Cieszę się że poluzowali w tych kościołach bo wcześniej nie miałam pomysłu jak to zorganizować.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Angelinaaa Autorytet
    Postów: 277 157

    Wysłany: 29 maja 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem już po wizycie, wyniki ginekolog uznał ze są ok witamina D do poprawy. Dostałam skierowanie na badanie insuliny. W 13 dc pęcherzyk ma 15mm także koło niedzieli powinien pęknąć. Torbieli brak. Wyniki nasienia super. Za tydzień kolejna wizyta aby zobaczyć czy pękł pęcherzyk i będziemy się umawiać na badanie drożności jajowodów i leki na stymulacje owulacji dostanę. Także jestem mega zadowolona z wizyty, czuję że to właśnie dzięki niemu może nam się udać 🥰 najbardziej mnie cieszy że jest konkretny plan działania 🙈 jestem mega szczęśliwa 😊😘

    olka30 lubi tę wiadomość

    22 lata
    08.2018 - początek starań
    27.09.2019 - ⏸️
    Poronienie w 5 tygodniu..
    05.10.2019 - zabieg łyżeczkowania 😞
    01.2020 - wznowienie starań ❤️
    06.2020 - HSG
    Prawy jajowód niedrożny.
    Lewy jajowód znacznie zwężony, udało się delikatnie udrożnić.
    07.2020 - Start stymulacją Aromkiem 1x1
    14.08.20 - ⏸️ (24cs)
    14.08.20 - Beta 400
    17.08.20 - Beta 1661
    19.08.20 - Beta 3389
    ▪️ Neoparin
    ▪️ Duphaston
    ▪️ Femibion 1

    28.08.20 -?

    ,, Rozgość się kruszynko... 🙏"

    w57v3e3kfxvrg21f.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam się pochwalić że my już i po szczepieniu i po chrzcinach. Ależ się cieszę.. Nie cierpię odkładania wszystkiego na później a przez ten koronawirus wyszło jak wyszło. Najważniejsze że na chrzciny pogoda dopisała, chrzest dziecko przespało (jako jedyne u mnie ), a bałam się że będzie się złościć bo to jej pora spania :) Nie myślałam że poprostu uśnie, jednak w kościele jest dość głośno. W tym roku czeka mnie jeszcze parapetówka (pewnie cała seria), bo od jutra mieszkamy już u siebie :) Cieszę się i jednocześnie mi smutno. Szkoda mi bo mieszkałam między górami i widoki miałam cudne i wyjść na spacer było gdzie a teraz się przesnoszę na zewnetrzną stronę. Niby niedaleko ale niższe górki całą dolinę mi zasłaniają. Ważne że po tylu latach w końcu na swoje. Trzeba odbudować relacje z chłopem bo ta cholerna budowa i zostawianie mnie z całą reszta wiecznie samą dużo popsuło. Mam nadzieję że w końcu będzie lepiej. Dawno nie miałam tyłu zmian w jednym roku. W sumie chyba nigdy.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka gratulacje!
    Swój dom to jest coś :) teraz będziecie mieli więcej czasu dla siebie.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 lipca 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale się naszukalam tego naszego forum. Szkoda że już nikt tutaj nie zagląda :( No ale staraczki przeniosły się gdzie indziej a reszta biega za dzieciakami :) U mnie doba powinna trwać 36 godzin a tak zawsze mi czasu brakuje.
    W sumie chciałam zapytać jak tam plany wakacyjne? Ja się cieszę że po 3 latach posuchy w końcu jakieś mamy choć z kasą ciężko bo musieliśmy kupić nowy samochód( bardziej stary ale mniejsza). Poprzednie 2 się popsuły, jeden już był u mechanika drugi nadaje się jedynie na złom.
    Z pozytywów mam papiery z odbioru domu. Nikt nie przyszedł na kontrolę, obyło się bez żadnych problemów, a miałam delikatnego stresa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2020, 08:02

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 lipca 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka pochwal się jakie autko kupiliście :)
    U nas ok... Prawie ok.
    W sobotę podczas ćwiczeń wypadł mi dysk :/ jasna cholera, co za ból. Nie mogłam się ruszyć, do WC schodziłam z łóżka tyłem na czworakach przez 20 minut.
    W pon byłam już w pracy, wczoraj miałam rezonans. Od dawna miałam problemy z kręgosłupem, ale wiecznie brakowało mi czasu na to, żeby pójść do lekarza.
    W poniedziałek jedziemy na tydzień w góry, miało być intensywnie... 🙄

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 lipca 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rzeczywiście wypadający dysk i wypad w góry nie do końca się zgrały w czasie Santocha. Współczuję, wiem co czujesz bo od dziecka mam problemy z kręgosłupem. Najgorsze jest to że jak zdarzyło się raz to pewnie nie będzie to koniec :(

    Autko kupiliśmy 7 osobowe, citroena. Chciałam zupełnie coś innego ale nie powiem, wygodne i odpukać sprawuje się nieźle.

    My wybraliśmy się wczoraj na wycieczkę z dzieciakami do muzeum starych pojazdów i miałam drobny wypadek. Chciałam pomóc małej zejść z wysokości a nie zauważyłam że za mną jest zejście z dość wysokiego murka. Jak na mnie skoczyła tak zrobiłam tyłem krok w tył żeby złapać równowagę no i poleciałam z nią na rękach :( Z tą starszą oczywiście. Lecąc ratowałam ją chociaż i tak pocharatała rękę, a ja poleciałam na to biodro gdzie mi się stawy porozchodziły i teraz nie mogę stanąć na tej nodze. Jak mam cały dzień nosić dziecko na rekach nie wiem :( I tak się cieszę bo upadłysmy praktycznie na drugi murek, dobrze że żadna nie uderzyła głową bo od nieszczęście było niewiele :(

    santoocha lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 lipca 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Olka,Stantoocha uważajcie na siebie! Strasznie Wam współczuję boleści. Zwłaszcza jak dzieci są.

    U nas wszystko dobrze. Za 4 dni mamy 10 miesięcy! Jesteśmy właśnie po skoku i mam już tak dorosłe dziecko 😭

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 26 lipca 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Olka, to mogło się naprawdę źle skończyć 😬
    My jutro kończymy nasze wakacje w Szczyrku.
    Było intensywnie : rowery, wejście na Klimczok i na Skrzyszne, park linowy, tor saneczkowy, Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu, dziś koniki. Do tego codziennie 1,5h na basenie.
    Chłopcy mieli mnóstwo atrakcji.
    Kręgosłup na szczęście odpuścił, ale i tak muszę umówić się do jakiegoś lekarza rehabilitanta.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 26 lipca 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Santocha to w zasadzie moje tereny bo zaledwie 30 km..
    Ja żyję ostatnio od parapetowy do parapetówy. Już mam dość.. jednej się zrobić nie da, bo za dużo ludzi by było, a rodzinki ze znajomymi mięszać sensu nie ma, ale spina jest bo wiadomo nie wszystko pokończone, a też mi się już marzy wolny weekend. Ledwo dycham. Jeszcze to cholerne biodro, czasami ok,a czasami jak coś mi przeskoczy w kręgosłupie to stanąć na nogę nie mogę. No i w nocy boli jak cholera :( Pewnie w końcu mnie czeka lekarz, ale służba zdrowia w czasie wirusa jest kpiną z człowieka, więc na razie próbuje sobie radzić sama.
    Przedszkolanko moja mała ledwo z czołgania przeszła do raczkowania a już zaczyna stawać przy meblach. Muszę szybko kupić bramki na schody bo strach ją spuścić z oczu. Strasznie szybko te dzieci rosną.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Wczoraj mieliśmy imprezkę urodzinowa Filipa, skończył 3 latka.
    Ja się pytam kiedy?? Dopiero co się urodził!
    Na szczęście wszystko się udało, dzieciaki zadowolone. Tort też mi się udał.
    Eh, w pracy mamy zapierdol, przydałby się pracownik.
    Za 2 tyg śmigamy sobie na 4 dni nad morze. Musimy dychnąć. Oby tylko była ładna pogoda.

    284ca5e59f52.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2020, 10:45

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie nad morzem. Dziś ostatni dzień, jutro do domu. Pogoda udała się w sam raz. Ani razu nie padało a w sumie dziś chyba jest najcieplej. Ja super upałów nie potrzebuje. Dzieciaki też w miarę chociaż spodziewałam się że będą zachwycone, a tymczasem mam niekończący psalm narzekań i fochów. Aż się cieszę że za tydzień wracają do przedszkola (wyrodna matka).
    Mała już staje przy wszystkim, wyrzynają się jej górne jedynki, więc momentami skramczata, ale zaczęła przesypiać noce (jeszcze je ale zje i śpi a tak robiła sobie przerwy i non stop chodziliśmy niewyspani).
    Parę dni przed wyjazdem zmarł mój dziadek :( Przeżył wojnę, jeszcze na chrzcinach małej był, a teraz go nie ma. Tak mi jakoś pusto teraz, mieszkaliśmy razem tyle lat :( Ten rok dla mojej rodziny łaskawy nie jest, wręcz przeciwnie. Mam nadzieję że to już koniec pogrzebów.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 5 września 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dawno mnie nie było tak wpadłam się przywitać...kos mnie jeszcze pamięta?? :) 1wrzesnia miałam transfer Adopcja Zarodka zobaczymy czy coś z tego wyjdzie ale jeśli nie to się nie załamie po prostu musiałam spróbować wszystkiego:) boooooo jestem też w trakcie adopcji...znaczy wczoraj ukończyliśmy z mężem szkolenie teraz czekamy na pozytywne rozpatrzenie przez komisję(ponoć formalność)a potem czekamy na telefon z informacją o dzieciatku. Także co by się nie działo w przyszłym roku zostanę mama w końcu:) po 7latach starań :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2020, 23:07

    olka30, Little Frog, zizia_a, santoocha, Maniuś, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 września 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kaśka :) matko założycielko naszego forum :) Gratulacje decyzji o adopcji, jednej i drugiej :) . Trzymam kciuki, ale myślę że wszystko będzie dobrze. Odzywaj się częściej !!

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 6 września 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mocno trzymam kciuki!!!! :) I jestem dobrej myśli :)

    olka30, sara_nar lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 6 września 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28

    Tak bardzo się cieszę i gratuluję decyzji i odwagi!!!! Trzymam bardzo kciuki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2020, 18:28

    Kaśka28, olka30 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
‹‹ 1691 1692 1693 1694 1695 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ