X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 2 października 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane mamy ❤️
    Lekarz mówi że wszystko w porządku!!! Bardzo się cieszę:)
    Termin na 20maja

    olka30, santoocha, Maniuś, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 października 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kaśka :) prawie na dzień matki :)

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 4 października 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby wszystko było dobrze bo dzisiaj zaplamilam...niestety krwią ale na szczęście nie dużo...mam nadzieję że to nic poważnego...lekarz mówi że może być wiele przyczyn....od krwiacxkow przez polipy po urazy mechanuczne-np aplikacja luteiny...zmienił mi też leki właśnie z lutki na dupka na szczęście krwawienie ustało ale jak się powtórzy pojadę na wizytę...pfff najlepiej byłoby przespać cała ciążę żeby się tak nie zanartwiac

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 października 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka muszę Cię rozczarować: zamartwiać się będziesz całą ciążę, a i później też. Choćbyś nie wiem jak się starała tego się nie da wyłączyć. Ja też plamiłam i w pierwszej ciąży i w ostatniej (szczerze to drugiej po prostu nie pamiętam, ale chyba nie) i nic się nie stało. Brałam tylko luteinę i szybko samo ustało. Pamiętam w ostatniej ciąży ledwo test pozytywny wyszedł a za dzień czy dwa plamienie żywą krwią. Ja w robocie, panika, nie wiadomo co robić, a nie chciałam żeby się dowiedzieli bo mi się umowa kończyła, dobrze że mój doktorek w takich sytuacjach wystawiał recepty na telefon. Nic się nie stało, mała gaduła właśnie trzyma mnie za nogę :) Przy młodym plamienie miałam później ale po stymulacji na obu jajnikach miałam torbiele i może przez to. Życzę Ci żeby nic poważnego się nie działo, a troszkę strachu pozwala szybciej zbudować więź z tym małym czymś, póki co dość abstrakcyjnym, w brzuszku :)
    Poza tym jak się kochana czujesz??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 11 października 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki a czuje się dobrze:) tylko trochę od czasu do czasu mnie muli ale jeszcze nie wymiotoealam- może zaliczam się do tych co nie zygaja:) mam tylko nadzieję że wszytko dobrze będzie...bo mam słabe wyniki krwi...hemoglobina niska i wysokie TSH!!!-zaniedbalam branie leków...nie byłam systematyczna bo się poddałam i nie liczyłam już na ciążę. Ale od momentu kiedy zadzwonili z kliniki biorę systematycznie-mam nadzieję że będzie dobrze:)
    Jeśli chodzi o więzi to wydaje mi się że ja już dawno pokochałam to dziecko heh jest takie wymarzone wyczekane....:) Cały czas patrzę na USG i głaszcze się po brzuchu gadam do niego w myślach -w sensie do dzieciątka bo nie wiem czy chłopak czy dziewczynka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2020, 08:00

    LillaMy, Maniuś, olka30, Little Frog lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 października 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Hej kochane mamy ❤️
    Lekarz mówi że wszystko w porządku!!! Bardzo się cieszę:)
    Termin na 20maja
    Kasiu bardzo się ciesze :) Gratulacje :)

    zizia_a, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 października 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po długiej przerwie, :)
    Prawie po 4 latach wracamy po rodzeństwo :)
    Zapewne trochę to potrwa ale 3.11 mamy pierwsza wizytę w klinice więc pewnie wtedy omówimy plan działania . póki co zaczynam się faszerować kwasem foliowym :)
    Pozdrawiam :)

    Maniuś, olka30, Little Frog, Kaśka28, przedszkolanka:), sara_nar lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 października 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania powodzenia :)

    Kaśka na pewno wyniki wrócą do normy tylko nie zaniedbuj brania leków, tarczyca jest ważna, zresztą sama wiesz. Wierzę, że kochasz i mówisz do brzuszka, ale zobaczysz co się będzie działo po pierwszych prenatalnych jak zobaczysz rączki, nóżki, paluszki. Póki co kropka jest dzieciątkiem abstrakcyjnym a jak zobaczysz że to taki człowieczek, ah.. aż ci zazdroszczę ;) Według mnie to chyba najpiękniejszy moment ciąży. Do mnie wtedy docierało najmocniej że to się dzieje naprawdę. Ani testy, ani beta, ani nawet bijące serduszko nie robią takiego wrażenia. Oczywiście wg mnie. Każda z tych chwil była mega i trochę łez popuściła ale na prenatalnych wyłam jak bóbr :D
    Poza tym życzę ci żeby cię bardzo nie muliło. Czasem to gorsze niż to rzyganie. Z drugiej strony wszystko idzie przeżyć. Ważne żeby dzieciątko było zdrowe. A jak to odbiera twój M?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 13 października 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki za rodzeństwo!!!


    Jako mama po AZ to moge powiedzieć, że więzi sa od początku .. Z czasem zapomina sie ze to nie twoje dziecko.. W koncu nosisz go pod serduchem.. Jasne teraz martwie sie czy czasem nie zachoruje na cos i jak ja sobie z tym poradze.. Ale ogolnie więź sie pojawia razem z dzieckiem.. Tak jak u kazdej matki.. Od pierwszego testu.. Od pierwszej bety..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 października 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki!!! My traktujemy te ciążę jako nasza kochana wyczekana kropeczke. Mówimy do brzucha cały czas :) mąż gada żebym nie głodziła jego dziecka itd. takze nie robi nam różnicy jak to się stało:) jest naszym Dzieciątkiem i już:)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    w poniedziałek dostałam pregnyl 10000, od jakichś 2 dni non stop bym spała, non stop, czy miała któraś z Was tak po zastrzyku, dziś 22 d.c
    endometrium 10 mm
    ciałko żółte 18 mm

    jeden pęcherzyk nie pękł lekarka zaleciła duphaston.

    Czy to dobre wielkości?

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 października 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem po wizycie:) dzidzia rośnie nawet machało rączka:) rozwija się dobrze ale mam polipa na szyjce i stąd te plaminia...dr mówił że mogą się pojawiać nawet większe krwawienia przez niego...ale nie zagraża dzidziusiowi...przeważnie znika do 20tyg ciąży ale może być że trzeba będzie go usunąć ale to zdarza się rzadko bo wcześniej znika.


    Witamy cię staraczko u nas:) mam nadzieję że znajdziesz u nas pomoc :) ja już nie pamiętam jak to ma wygladac ale najważniejsze jest zaufać lekarzowi:) o j wiedzą co robią :) trzymamy kciuki za ciebie żeby ci się udało:) napisz coś więcej o sobie:)

    Maniuś, przedszkolanka:), olka30 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Karmanti Przyjaciółka
    Postów: 70 27

    Wysłany: 23 października 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć Dziewczyny,
    13dp owu, beta 4,9, ale progesteron tylko 3 ng/ml - od połowy cyklu byłam na 2x1 Duphaston, teraz zwiększony do 3x1 + luteina 3x2
    14 dpo (wczoraj)beta 9, prg 12 po tej luteinie, lekarz mówi,że nie wyglada to dobrze:(

    jestem podłamana tym prg:( beta na ten dzien tez moglaby byc wyzsza...

    czy ktoś miał podobnie i dobrze się skończyło ?

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 26 października 2020, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jeszcze mnie u Was nie było, bo długo staraliśmy się o ciąże. Zawsze mowilam, ze jak się uda będę najszczęśliwsza na świecie i tak jest, tylko strasznie się bije....robiłam dwie bety przyrosty były w granicach 120%. Teraz jestem w 6t 1d/2d jednak zero mdłości, wymiotów. Mdłości czułam przez ten czas może przez dwa dni i to tyle....wiem, ze to źle jeżeli ich nie ma. Gdyby nie brak miesiączki nie wiedziałabym, ze jestem w ciąży. Nie jestem senna, nie mam wrażliwości na zapach....nic. Wizyte mam jutro i strasznie się jej obawiam.... przyrosty bety tez nie były powalające, ale były. Progesteron w 4 tygodniu miałam 31.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2020, 06:22

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 października 2020, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju,trochę mnie nie było A Tu takie wieści!! Poryczałam się jak głupia!!
    Kaśka, Macierzanka,Ania ja z Wami zachodzilam w pierwsza ciążę,ile to wspomnień,starań, rozmów..
    Kaśka jak ja się cieszę i gratuluję Ci ciąży ❤❤❤ to jedna z takich wiadomości które zaskakują, ale w taki cudowny sposób 😍😍

    Macierzanka gratuluję decyzji o adopcji :) czesto jest tak,że człowiek się decyduje A życie zaskakuje jak u Kaski przed lub po . Ale jakby nie było, najważniejsze żeby to Wam odpowiadało i spełniło Wasze marzenia ❤

    Ania fajnie,że postanowiliscie się starać. Powodzenia!;)

    Mnie pochłonęły dzieci i szycie totalnie. Czasem mam myśli o trzecim chociaż mój mąż nie chce niestety ;p

    olka30, Kaśka28, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 października 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Przeszkolanka, na razie Oluś jest mały, może mężowi się odmieni??

    Nikola mi się mdłości i inne rzeczy pojawiły dopiero pod koniec 2 miesiącu ciąży. W pierwszej ciąży objawem ciąży był zupełny brak jakichkolwiek objawów. Nie bolały mnie piersi, nie miałam mdłości, smaków, wariacji z zapachami. Przed ciążą miałam więcej objawów.. Za to pojawiły się później i uwierz nie ma do czego tęsknić. Każdy organizm jest inny tak, że nie panikuj i ciesz się dwoma kreskami.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 października 2020, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Witaj Przeszkolanka, na razie Oluś jest mały, może mężowi się odmieni??

    Nikola mi się mdłości i inne rzeczy pojawiły dopiero pod koniec 2 miesiącu ciąży. W pierwszej ciąży objawem ciąży był zupełny brak jakichkolwiek objawów. Nie bolały mnie piersi, nie miałam mdłości, smaków, wariacji z zapachami. Przed ciążą miałam więcej objawów.. Za to pojawiły się później i uwierz nie ma do czego tęsknić. Każdy organizm jest inny tak, że nie panikuj i ciesz się dwoma kreskami.
    Wątpię,im dalej tym raczej bardziej nie będzie chciał;)

    Ja mdłości miałam w obu ciazach szybko. W pierwszej z wymiotami A w drugiej z sennoscia. Zazdroszczę bezobjawowym :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 2 listopada 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊😊😊 i u mnie pozytyw od tygodnia 😍 ciąża totalnie nie planowana, ale teraz jesteśmy najszczęśliwsi ❤️ wizyta dopiero za tydzień, oszaleję...
    Kaśka, co u Ciebie?
    No i reszta dziewczyn co u Was?

    przedszkolanka:), Kaśka28, olka30 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 listopada 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Hej dziewczyny 😊😊😊 i u mnie pozytyw od tygodnia 😍 ciąża totalnie nie planowana, ale teraz jesteśmy najszczęśliwsi ❤️ wizyta dopiero za tydzień, oszaleję...
    Kaśka, co u Ciebie?
    No i reszta dziewczyn co u Was?
    Ale wspaniale!!😍😍

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 3 listopada 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mdłości miałam chyba od początku ale to było takie lekkie mulenie w su.ie nie wiem czy sobie ich nie wmawiałam ale w miarę upływu czasu myślę że jednak wmawiałam bo jak przyszły te właściwe to już nie miałam wątpliwości a tak naprawdę przyszły gdzieś kolo9-10tyg:) zygalam 6razy -. Tasaaaaaak liczyłam:D teraz w końcu powolutku wraca mi energia bo tak to caaalymi dniami spałam:)

    przedszkolanka:), Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
‹‹ 1693 1694 1695 1696 1697 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ