X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 sierpnia 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka gratulacje i spokojniej ciąży! :)

    Marta, rozwód to nie tragedia, szczególnie że często pozwala na szczęśliwsze życie osobno niż męczenie się razem.

    U nas ok, przygotowujemy się do września, Szymek idzie do 1 klasy. Modlę się, żeby nie było zdalnego!

    Dziś wyprawiamy urodziny Filipa, mój maluszek kończy 4 latka! ♥️

    Marta1986, olka30, Sylvka lubią tę wiadomość

  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 14 sierpnia 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha dla mnie rozwód to początek lepszego życia mogę sama o sobie decydować nie patrzeć co mama męża powie lub nie wpadnie bez zapowiedzi jak syf w domu 😄
    Odżyłam i to bardzo dużo osób mi to mówi że chodzę uśmiechnięta i zadowolna 😁

    santoocha, olka30, przedszkolanka:), Maniuś lubią tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Sylvka gratulacje i spokojniej ciąży! :)

    Marta, rozwód to nie tragedia, szczególnie że często pozwala na szczęśliwsze życie osobno niż męczenie się razem.

    U nas ok, przygotowujemy się do września, Szymek idzie do 1 klasy. Modlę się, żeby nie było zdalnego!

    Dziś wyprawiamy urodziny Filipa, mój maluszek kończy 4 latka! ♥️

    I oczywiście wszystkiego najlepszego dla Filipka dużo zdrówka spełnienia marzeń i mnóstwo radości 😘🥳

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha wszystkiego co najlepsze dla Solenizanta!

    Sylvka gratulacje i spokojnej ciąży!

    Marta dużo szczęścia! Lepiej się rozwieść niż się męczyć..


    My już jak na bombie.. Od 3 dni praktycznie nie śpię. Wszystko boli, miednica jakby mi ją ktoś rozciągał i wsadził melona między nogi, kręgosłup, krzyż, żebra tak uciśnięte że ból porównywalny jakby ktoś mnie soczyście pobił.. masakra! Mam jeszcze jakiś ucisk na kręgosłupie bo nogą mi tak drętwieje że nie mam czucia i nie mogę chodzić. Do tego zadyszka, niskie ciśnienie, anemia ciążowa... można wymieniać i wymieniać.
    Jeszcze żadnej ciąży tak nie przechodziłam! Skurcze są ale to jeszcze nie to..
    Ogólnie to mam dość i czekam jak na szpilkach żeby Młoda opuściła lokal...
    A żeby było śmiesznie, wszyscy nawet sąsiedzi mówią że brzuszek i mój wygląd to ewidentnie chłopak powinien być i że lekarz mógł się pomylić..
    Powiem Wam że sama miałam od początku przeczucie na chłopaka, zachcianki, wymioty, jadłam wszystko co słone i kwaśne, brzuszek piłeczka, skóra odmłodzona..
    Nie wiem co myśleć. Słyszałam o takich przypadkach ale bardziej myślałam że to z chłopca może być dziewucha a nie odwrotnie..

    olka30, Sylvka lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 03:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już rozpakowane 😊

    olka30, przedszkolanka:), Kaśka28 lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa gratulacje :) !!!!!
    I co w końcu wyskoczyło z brzuszka? Opowiadaj!

    Maniuś spóźnione gratulacje (duuużo spóźnione).

    Sylwka spokojnych 9 miesięcy...

    Sylvka, Maniuś lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 24 sierpnia 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa gratulacje! To Ci młoda zrobiła niespodziankę i skróciła to najgorsze czekanie na końcówce ciąży :) jak się czujecie?

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 24 sierpnia 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Anaaa gratulacje :) !!!!!
    I co w końcu wyskoczyło z brzuszka? Opowiadaj!

    Maniuś spóźnione gratulacje (duuużo spóźnione).

    Sylwka spokojnych 9 miesięcy...
    Anaaa Santhoocha Olka dziękuję ❤️

    Anaaa gratuluje! ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2021, 08:23

    olka30 lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kupiliśmy dziś dom! 🏡
    Nie wierzę, że się udało. Załatwianie kredytu bardzo się przeciągało, po drodze pojawili się inni chętni, którzy chcieli nas podkupić. Ostatnie 3 miesiące to permanentny stres :/
    No ale mamy to! 🎉

    Maniuś, olka30, Sylvka, LillaMy lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 1 września 2021, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to gratulacje, oby się dobrze mieszkało :)

    Sylvka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 4 września 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. No i jak tam, mamy pierwszoklasistów?
    U nas ok. Szymek zadowolony, jest w klasie z 3 kolegami z przedszkola. Choć w piątek narzekał, że tęskni za przeszkolem, bo było tam więcej zabawy.
    Od poniedziałku zmieniamy też Filipowi przedszkole, z zaskoczenia dostaliśmy telefon, że zwolnilo się miejsce w przedszkoli miejskim obok Szymka podstawówki.
    Także same zmiany u nas.

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 6 września 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny wpadłam tylko powiedzieć, że naszemu dziecku serce przestało bić, moje rozpadło się na kawałki 💔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2021, 21:17

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Patkawariatka Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 6 września 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Mam pytanie do Was kobietki… ponieważ nurtuje mnie pewna sprawa. Staramy się z mężem i dzidziusia tak na serio to już myśle ze 4 miesiąc. Prowadzę aplikacje, wszystko zapisuje, moje cykle trwają 25-27 dni. W tym miesiącu robiłam testy owulacyjne i 11 dnia cyklu nie było drugiej kreseczki, ale na drugi dzien czyli 12 dzien cyklu już była krecha.
    Zbliżenia były kolejno w dniach cyklu 8,10,12,13,14.
    A 15 dnia miałam jednorazowy śluz w kolorze różowym, była to bardziej taka kropka na papierze przy podcieraniu. Dodam jeszcze, że po owulacji kilka dni zawsze pobolewa mnie podbrzusze oraz jajniki, tym razem tez tak jest, dzisiaj jest 20 dc i mam wrazenie ze brzuch mnie boli jak przed okresem . Jaka jest szansa, że to mogło być już plamienie implantacyjne? Przy takich krótszych cyklach może jest jakaś nadzieja, może któraś z Was już tak miała? Dajcie znać kochane ;)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 września 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkawariatka jako, że dopiero zaczynasz się starać, to chociaż życzę jak najszybciej upragnionych II kresek, uprzedzam że jak się człowiek zaczyna kontrolować to od razu pojawiają się wszelkie objawy ciąży i tak co cykl. Ja jak zaszłam w pierwszą ciążę to nie miałam żadnych objawów, żadnych! A wcześniej co cykl były objawy ciążowe i nic tylko betę robić i tak prawie 3 lata. Wyluzuj.


    Sylvka bardzo, bardzo mi przykro :( Musi ci być ciężko.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 września 2021, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka Boże tak mi przykro :( trzymaj się kochana ♥️

    Sylvka lubi tę wiadomość

  • Patkawariatka Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 7 września 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 masz racje, szukanie w sobie objawów nie jest dobre, sama zreszta widzę je u siebie co miesiąc. Kończy się to zawsze okresem… No nic czekam cierpliwie. Trzymajcie kciuki 😍

    Sylvka… współczuje 🥺 trzymaj się…

    olka30, Wiedźma lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 września 2021, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka...przytulam z całych sił....trzymaj się kochana....w takiej sytuacji chyba nie ma odpowiednich słów.....czas tylko czas i synuś ci pomogą przez to przejść.
    Trzymaj się

    Sylvka lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 21 października 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, ja też sobie często o Was myślę, choć nie mam czasu tu zajrzeć 🙂 postanowiłam się dokopać tutaj.

    Wasze dzieci poszły już do szkoły,ale szok! Niedługo pójdą na studia i znów zostaniecie we dwoje 😉

    Ale fajnie, bo myślałam,że ślad po mnie zaginął 🤭 a ja się tak bałam tu wchodzić... zostałam praktycznie sama...
    Czasem bolało, ale znalazłam sobie w życiu tyle zajęć, że w zasadzie nie mam kiedy rozmyślać...
    Po 9,5 roku...nadal wykluczenie tu i tam, ale po tylu latach inne. Nie ma już pytań, teraz są stwierdzenia. Ludzie są 50/50 - część na szczęście pozwala swobodnie żyć, a ci bardziej złośliwi: że kasy pewnie mamy w ch** no bo na co mamy wydawać, możemy spędzać w pracy 24h, bo nie mamy swojego życia... nie wyobrażamy sobie miłości, nie mamy o niczym pojęcia... Tak w skrócie 🙂 aha, mam niewydojone cycki... Więc lepiej wyglądają... i to od nieznajomych po bliskich...

    Przeszłam trochę przez ostatnie lata ... i stwierdzam, że niestety bywają i gorsze problemy...
    Skoro żyję i jestem zdrowa jestem szczęściarą!
    Choć to niespełnione marzenie zostawiam sobie jako bliznę w sercu, to trzeba żyć dalej.
    ... Do ośrodka adopcyjnego wybieramy się po nowym roku.

    Biorę/bierzemy co nam życie daje, bo jest tak krótkie i ulotne...

    Ściskam szczęściary i tulę te co miały tego szczęścia mniej...❤️


    przedszkolanka:), Little Frog, zizia_a, LillaMy, Maniuś, Sylvka lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 27 października 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanko, widzę że kreatywność człowieka nie zna granic... A tekst z cyckami to komplement? :D fajnie, że masz taki dystans do tych głupich tekstów. Niestety, ludziom nigdy nie dogodzisz, zawsze będzie za bardzo albo za mało. I można to zastosować niemal w każdej dziedzinie życia.

    Trzymam kciuki, żeby w ośrodku poszło Wam sprawnie i bezproblemowo :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 6 listopada 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka myślałam o Tobie ostatnio....wy przeszliście tak dużo....my już już też bylismy w ośrodku adopcyjnym już nawet dostaliśmy certyfikat na rodzinę adopcyjną już mieliśmy jechać na tzw czytanie karty dzieciątka...ale jak byliśmy prawie na końcówce kursów zadzwonili też z kliniki że jest dla nas zarodek więc podeszliśmy ostatni raz przed adopcja i się udało. Nasza córcia ma prawie pół roku teraz:)

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
‹‹ 1700 1701 1702 1703 1704 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ