Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara gratulacje :):):)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara wierzę Ci że trudno Ci uwierzyć. Mi do tej pory trudno uwierzyć, a jestem po becie! I powtórzę się, ale ja tez miałam sucho. Oj coś czułam że u Ciebie coś kwitnie, bo i cycki pisałaś że Cię bolą. Kiedy miałaś ostatnią @ jakoś dawno temu to i dlatego krechy mocne.

    sara_nar lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałyście o jedzeniu więc zrobiłam sobie spaghetti po bolońsku :D a co :D póki nie ma mdłości, trzeba nadrobić zaległości :D

    Macierzanko wiesz, że chyba coś w tym jest? Że jak się człowiek stresuje to organizm się blokuje, do owu może nie dochodzić i śluzu wtedy też brak?
    Ja dopiero w tym cyklu (przypuszczalnie bezowulacyjnym
    ) w którym zaszłam zauważyłam malutkie ilości bj. Nigdy wcześniej go nie miałam. I tak jak mówisz - dużo wody.

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)
    Nie wracam do wcześniejszych postów, ale czytałam i jestem na bieżąco :)
    Sara, gratuluję!! :) No piękny widok! :)

    Z., sara_nar lubią tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Dziękuję dziewczyny, tylko, że mi ciężko w to uwierzyć tym bardziej cykl długi, później to plamienie i w ogóle .... poza tym byłam pewna, że owulacji w tym cyklu nie miałam, bo 21-22dc susza, a nie tak jak zazwyczaj śluz płodny.
    Ja tam czułam, że coś u Ciebie będzie... taka krótka @ dziwna...
    no właśnie, to który to dzień cyklu tak naprawdę? 4...?

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam postanowienie od nowego roku pić wodę z cytryną. Do pracy zanoszę sobie butlę. Stawiam pod biurko i ciągle mam szklankę z wodą na biurku. A tak wcześniej to potrafiłam tylko z jedną kawę i herbatę przez cały dzień wypić.

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara gratuluję! <3

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, super! Gratuluję! <3 :)


    Btw. Cześć Wam wieczorową porą :)

    sara_nar, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Z.
    jak tam początek miesiąca w pracy?
    u mnie wir, jedna klientka mnie tak zdenerwowała (na szczęście mam tylko z nimi kontakt telefoniczny) że aż miałam jej ochotę wykrzyczeć że to nie moja pieprz. firma, nie moja wina że nie ma tej paczki i że jestem w ciąży i niech na mnie nie wrzeszczy. Ale się zamknęłam żeby jej nie nakręcać i wygadała się i rozłączyła. Staram się serio nie denerwować w pracy, ale czasami się nie da tego stresu tak kontrolować. Żeby tylko tam w brzuszku tak bardzo takie stresy nie szkodziły.

    Z. lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ogarniam tego wykresu...
    Dobrze, ostatnią @ miałam 10 lutego....
    w ogóle z obliczeń wyszło mi, że licząc od tej @ w lutym to byłabym w 8tyg ciąży. Jakiś kosmos.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 20:51

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się mi przypomniało, bo jak przeglądałam posty z telefonu to nie mogłam otworzyć linka, który robił furorę :D Z, dasz radę go wstawić jeszcze raz? Bo moja ciekawość mnie zeżre :D

    Z. lubi tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara! Co ja paczę :D gratuluje! Kurcze, pieknie sie dzieje! :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara gratuluję :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara jutro na betę marsz!

    sara_nar, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Nie ogarniam tego wykresu...
    Dobrze, ostatnią @ miałam 10 lutego....
    w ogóle z obiczeń wyszło mi, że licząc od tej @ w lutym to byłabym w 8tyg ciąży. Jakiś kosmos.

    Licząc od @ to tak będzie, ale od zapłodnienia ciąża będzie młodsza :)
    Idź jutro na betę Kochana!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 20:53

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    hej Z.
    jak tam początek miesiąca w pracy?
    u mnie wir, jedna klientka mnie tak zdenerwowała (na szczęście mam tylko z nimi kontakt telefoniczny) że aż miałam jej ochotę wykrzyczeć że to nie moja pieprz. firma, nie moja wina że nie ma tej paczki i że jestem w ciąży i niech na mnie nie wrzeszczy. Ale się zamknęłam żeby jej nie nakręcać i wygadała się i rozłączyła. Staram się serio nie denerwować w pracy, ale czasami się nie da tego stresu tak kontrolować. Żeby tylko tam w brzuszku tak bardzo takie stresy nie szkodziły.

    Dzisiaj było męcząco, ale mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
    A na takich klientów to robi się - mhm, yhmm, aahaa, taak, mhm. I - dziękuję, do widzenia :)
    Nie przejmuj się sfrustrowanymi ludźmi. Ja sobie zawsze powtarzam - mnie to nie dotyczy, nie mój problem. Ja jestem miła i cierpliwa co by się nie działo, bo uważam, że tego po prostu wymaga kultura, a jak ktoś jest dnem to świadczy tylko o tej osobie. Także nie przejmuj się,szczególne ze względu na fasolinkę! Stres nie jest wskazany :)
    A jeśli masz naprawdę stresującą pracę to może przemyśl zwolnienie lekarskie? Ja uważam, że może ciąża to nie choroba ale jednak stan odmienny, który wymaga szczególnej uwagi :)

    A mi się te żarty z małpą moje nie podobają :( robi mi głupia nadzieję... A ja podatna na nadzieje jestem...

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Właśnie się mi przypomniało, bo jak przeglądałam posty z telefonu to nie mogłam otworzyć linka, który robił furorę :D Z, dasz radę go wstawić jeszcze raz? Bo moja ciekawość mnie zeżre :D

    Tak proszę - http://www.youtube.com/watch?v=9FpwoBit6gs pogaduchy z małpą. Ale możliwe, że chodziło jej o to co nam :D

    Bo nagrała jeszcze to - "od teraz serca mam dwa, smutki dwa" o byciu chyba w ciąży :)
    o to - http://www.youtube.com/watch?v=YvLZ_ExBBx8

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Agrafka Ekspertka
    Postów: 184 282

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2014, 00:44

    Z., Bursztynka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, przedszkolanka:), Laura, Maniuś, Misty87, nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja chcę do 3 miesiąca chodzić a jak już będzie pewniejsze to na zwolnienie pójdę. Wiem że najlepiej yhmaniem klienta zbić :) ale czasami ponosi i człowiek się nakręca i denerwuje.

    Muszę sobie nad monitorem powiesić motto:

    Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

    Z., nick nieaktualny, nick nieaktualny, Laura, sara_nar, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie polecę prosto z pracy jutro rano. Bo nie wytrzymam. Mężowi nic nie piszę, póki nie potwierdzę. Do ginekologa też się wybiorę. o matko, póki człowiek w nieświadomości, to jest dobrze, a teraz to zachodzę w głowę czy wszystko dobrze, przeglądam glukometr z cukrami, czy aby na pewno były dobre. Masakra.

    Z., nick nieaktualny, nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ