X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Lo matko nogi do tylka mi wlaza maz mnie wyciagnal na spacer bo przeciez lekarz zalecil :p i tak lazilismy prawie 4 godziny:p
    Kasia ja tez wolalabym aby to u mnie cos bylo nie tak bo z tego co widze moj maz nawet nie bierze pod uwage ze u niego cos nie tak...dobrze,ze po godzinie jutro beda wyniki

    No jak lekarz kazał, to mąż pilnuje żebyś się stosowała do jego zaleceń :)
    Mój też nie brał pod uwagę, że u niego może być problem, ale jak gin dał namiary na urologa i kazał zrobić badanie to mój bez problemu poszedł się zapisać.

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Kaska28 to super ze jestescie juz po i ze nawet tak super Wam,to poszlo:)ciekawe jak nam pojdzie:/ jeszcze nawet nie dzwonilam o termin,chyba bardziej ja sie bardziej boje jak moj maz:/ ale jakos musimy przez to przejsc...
    hmmm ja nie dzwonilam zapisywac sie na terminy wczesniej maz dzwonil tylko sie wypytac o to ile ma byc wstrzemiezliwosci i o koszt...ale nie zapisywalsmy sie na termin :D
    Ania07 wrote:
    Kochana mi się wydaje, że u męża ewentualny problem będzie szybciej wyleczyć niż u Ciebie. Bo u nich to jest tylko poprawa nasienia a u nas jest tego multum. Tak mi się wydaje.
    Trzymam mocno kciuki za pozytywne wyniki :) jesteśmy z Wami! <3
    Gorzej jesli nie bedzie sie dalo ich poprawic...wolalabym jednak leczyc swoje hormony...moj juz ma dosyc poblemow zdrowotnych nie zyczylabym mu kolejnych problemow ale nuestety sie na to torszke nastawiamy...no nic jakos to bedzie
    Magdas wrote:
    Chociaz nie obrazilabym sie jakby i u mnie u niego bylo ok tylko nie mielismy szczescia,tak by bylo najlepiej :)
    tak by bylo najlepiej:D tez bym tego chciala:D i tego wam zycze:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    No jak lekarz kazał, to mąż pilnuje żebyś się stosowała do jego zaleceń :)
    Mój też nie brał pod uwagę, że u niego może być problem, ale jak gin dał namiary na urologa i kazał zrobić badanie to mój bez problemu poszedł się zapisać.
    TAK tyle ze to jemu kazal:)

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moj sam mial sie zapytac gdzie moze sie kierowac na badanie taki chetny i caly czas mowi ze pojdzie zrobi co ma zrobic i po sprawie i ze bedzie dobrze

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    A co to Kochana się dzieje?

    A bo ja z nerwusów przejmujących się wszystkim i wszystkimi, i mam trudny etap w pracy... ale dam radę (taką mam nadzieję ;))


    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    TAK tyle ze to jemu kazal:)

    Aaaaa to źle zrozumiałam :D przepraszam :D

    Magdas lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    No moj sam mial sie zapytac gdzie moze sie kierowac na badanie taki chetny i caly czas mowi ze pojdzie zrobi co ma zrobic i po sprawie i ze bedzie dobrze
    ja bardziej panikowalam niz on hehe chociaz tak sie powstrzymywalam staralam sie w ogole nie odzwywac...na szczescie szybko poszlo:D

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    A bo ja z nerwusów przejmujących się wszystkim i wszystkimi, i mam trudny etap w pracy... ale dam radę (taką mam nadzieję ;))

    Ojj :( przytulam mocno <3
    Nie jesteś sama, ja też do tej grupy należę, jeśli Cię to pocieszy ;)
    Życzę aby ten trudny etap szybko się skończył ;*

    Z. lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    A bo ja z nerwusów przejmujących się wszystkim i wszystkimi, i mam trudny etap w pracy... ale dam radę (taką mam nadzieję ;))
    kochana ja tez z tych co sie wszystkim zawsze stresuja...normalnie masakra...ale na szczescie jakos daje rade:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu wierzę, że Wasze wyniki będą dobre :) i że teraz już będzie z górki <3
    Z całego serducha Wam tego życzę ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Lenka, idź do lekarza po receptę. Możesz iśc do swojego gina?

    Ja dzwonię na recepcję mojego gabinetu albo pisze maila, mówię czyją jestem pacjentką, proszę o wypisanie recepty bo skończyły mi się leki (w karcie jest przecież napisane ile czego i dlaczego biorę) i na następny dzień już są.
    Moze spróbuj załatwić to z pielegniarką? Mi czasem inny lekarz wystawia receptę jeśli mojego akurat tego dnia nie ma w danym miejscu.


    Akurat niestety takiej sposobności nie mam ..

    Złota wrote:
    Ja bym nie przeciągała, bo jak przeciągniesz a nie ma Fasolki to sobie możesz rozregulować cykl. Stosowałabym tak jak zalecił lekarz. On wie co robi.

    Duphaston biorę aby go wyregulować @ .. I tak są nie regularne odkąd pamiętam ..
    Jeśli nie przeciągnę to może Ona przyjść ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 18:46

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana no nic najwazniejsze ze mamy to za soba...ale nie powiem wykosztowalam sie...na same hormony poszlo 180zl....dla mnie to duzo (szczerze duzo za duzo,ale co zrobic)

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka to wciskaj sie w kolejke powiedz ze tylko po recepte powinny cie babki wpuscic :D trzymam kciuki

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem co mam robić, obstanę przy tych 10 tabletkach to przyjdzie @ ..
    a co jak się udało ?
    A przy braniu dupka to jest możliwość, że ją podtrzymie jeśli się nie udało to wtedy bym odstawiła i @ by przyszła ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 18:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Dzieki kochana no nic najwazniejsze ze mamy to za soba...ale nie powiem wykosztowalam sie...na same hormony poszlo 180zl....dla mnie to duzo (szczerze duzo za duzo,ale co zrobic)

    U mnie też takie ceny :/ między 180 a 220 za hormony .. a do tego wizyty u gina, leki itd. Też sporo zostawiałam. Za leki prawie 400 zł :/
    Ale tak jak mówisz, najważniejsze, że już macie to za sobą ;*

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena to lec po recepte i bierz do testowania zatestuj i najwyzej jak bedzie negatyw to odstawisz i bedziesz czekala na @ ale jak trzymam kciuki

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jak dodac suwaczek na stale? zalozylam juz na fajnamama.pl i co dalej?Dzieki

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Sama nie wiem co mam robić, obstanę przy tych 10 tabletkach to przyjdzie @ ..
    a co jak się udało ?
    A przy braniu dupka to jest możliwość, że ją podtrzymie jeśli się nie udało to wtedy bym odstawiła i @ by przyszła ..

    Lena ja bym brała. Dupek podtrzymuje ewentualną ciążę i tak jak mówisz, jak się okaże brak ciąży to wtedy odstawić i @ przyjdzie.

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Powiedzcie mi jak dodac suwaczek na stale? zalozylam juz na fajnamama.pl i co dalej?Dzieki
    musisz teraz linka wkleic tam gdzie masz ustawiecia spolecznos i te puste okienko

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Powiedzcie mi jak dodac suwaczek na stale? zalozylam juz na fajnamama.pl i co dalej?Dzieki

    Skopiuj link który jest pod wygenerowanym suwaczkiem. Wejdź w ustawienia, społeczność i tam wklej gdzie jest podpis :)

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ