X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawde cieplej sie na serduszku robi...i to nie jest "tylko" wirtualne wsparcie nawet nie wiecie jak duzo pomaga mi rozmowa z kazda z was... wierze ze jutro bedzie lepiej i ogrzeje sie chociaz w kilku promyczkach... dla mnie takimi promyczkami sa dobre wiesci od was kochane takze zmieniamy temat :D
    Ania opisz mi prosze co czulas jak slyszalas serduszko swojej fasoleczki
    Ktora ma dla mnie dobre wiesci o dwuch kreseczkach?? chce takich wiadomosci sluchac jak najwiecej :D oczywiscie bede wam zazdroscic ale szczerze sie z wami cieszyc bede jeszcze bardziej :*

    Ania07, Lena87, Another, Fidelissa, Z., Macierzanka:), Misty87 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    naprawde cieplej sie na serduszku robi...i to nie jest "tylko" wirtualne wsparcie nawet nie wiecie jak duzo pomaga mi rozmowa z kazda z was... wierze ze jutro bedzie lepiej i ogrzeje sie chociaz w kilku promyczkach... dla mnie takimi promyczkami sa dobre wiesci od was kochane takze zmieniamy temat :D
    Ania opisz mi prosze co czulas jak slyszalas serduszko swojej fasoleczki
    Ktora ma dla mnie dobre wiesci o dwuch kreseczkach?? chce takich wiadomosci sluchac jak najwiecej :D oczywiscie bede wam zazdroscic ale szczerze sie z wami cieszyc bede jeszcze bardziej :*

    Cóż mogę napisać .. to trzeba przeżyć. Biło tak spokojnie, czułam taką ogromną radość od środka i ogromne szczęście. Łezki w oczach były :)

    Kasiu, a dla nas promyczkami będą Twoje dobre wieści <3. Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i lekarz przepisze jakieś leki na poprawę nasienia.

    Kaśka28, Another, Lena87 lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu zycze ci duuuuzo zdrowka :D zeby fasoleczka rosla zdrowo...nie zamartwaij sie odpoczywaj :D

    Ania07 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może uda się zadziałać tymi nielicznymi plemnikami teraz gdy nie widzicie dla siebie szansy? Ile jest takich historii, że para odpuszczała, bo znikome szanse i zaraz się udawało...

    Lena87, Kaśka28, Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    A może uda się zadziałać tymi nielicznymi plemnikami teraz gdy nie widzicie dla siebie szansy? Ile jest takich historii, że para odpuszczała, bo znikome szanse i zaraz się udawało...
    oby to byly prorocze slowa :D ale nie nastawiam sie zobaczymy co lekarz powie oby mial na nas pomysl :D

    santoocha lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może te złe wyniki są spowodowane zbyt dużym stresem przy staraniach? Też tak może być.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu przytulam :*

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziewczynki moje kochane dziekuje za wszytko narazie musze psychicznie odpoczac...ide spac sen jest dobrym lekarstwem na wszytko...jutro nowy dzien...nowe sily do zycia i do zebrania sie i do walki bo cel warty walki tylko musze zebrac sily..zycze wam wszytkiego najlepszego :D staraczkom wszytkiego najlepszego a zafasolkowanym szczesliwej ciazy :d Another bede czekala na wiadomosci od ciebie Aniusia od ciebie tez i od calej reszty dziewczyn

    AnusiaM, Another, Macierzanka:), Little Frog, Misty87 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu życzę wszystkiego co najlepsze ;*
    Spokojnej nocy <3 i pamiętaj, że jesteśmy z Tobą! <3

    Kaśka28, Lena87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane uciekam, bo oczy mi się już zamykają.
    Oby do środy i wolne od szkoły. Będę się wylegiwać przez 4 dni :)
    Życzę Wam miłej nocy i kolorowych snów. Do jutra <3

    Fidelissa, Another lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :*

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu. Jeszcze nic nie wiadomo. Mała ilość plemników, ale ileś jest prawda?

    Wuęc te ileś muszą trafić tam gdzie trzeba.
    Myśl pozytywnie. Wiem, że to trudne w tej chwili.
    Ale jeśli wybierajcie się do urologa on doraci suplementację. Po 3 miesiącacg Powtórzysz badania i będzie lepiej. Wierzę, że będzie:))

    Śpij dobrze
    I możesz na mnie liczyć :)

    qq87j44jhto0od0f.png


  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa Aniu :* Śpijcie słodko :)

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uciekam. Dobranocka:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska jetem z Toba!!!badz silna...

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja lecę spać. Do jutra :*

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Dziewczynki .. <3

    Another lubi tę wiadomość

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 18 marca 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Kasia jestem myslami z Toba. Jestem pewna,ze ulozy sie po waszej mysli
    Monia daj znac jak tam po wizycie.
    Ja zaraz sie zbieram i jade podejrzec czy jakis pecherzyk zdecydowal sie urosnac czy dalej leniuchuja... troche sie boje

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 18 marca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :* Jak u was dzień się zapowiada? U mnie nie najgorzej:)
    Kasiu kochana trzymam za was kciuki, wszystko się ułoży zobaczysz, nawet jak jest mała ilość plemników o są spore szanse, proszę nie załamuj się, chociaż wiem, ze jesteś silna babka :):):) :*

    Aniu piękna fasoelczka :* Gratulacje, też chciałabym już takiego okruszka u siebie zobaczyć :)

    Anusia M co do Tsh to jest to plaga, ale mój lekarz twierdzi, ze tsh mam ok 2,4 w przyszłym tygodniu jednak sobie powtórze, sama dla siebie i zobacze jaki wynik

    Kolejki i obsługa w słuzbie zdrowia, faktycznie ma sporo do nadrobienia, chamstwo i gburstwo, praca jakby za karę. Chociaż czasami można się mile zaskoczyć. Ostatnio byłam z moim wujkiem w szpitalu szczękowym w katowicach, zrobiła mu się taka kula obok jablka Adama, oczywiscie mięlismy najgorsze scenariusze, czerwieniło się i rosło. Pojechaliśmy do szpitala, lekarz wspaniały cała obsługa wspaniała, okazało się, ze zebrała się ropa od zęba, wyrwał zęba wyczyscił na zmianę opatrunku mielismy przyjechać w poneidziałek do punktu ambulatoryjnego. No i tam juz był Meksyk, no bo rejestracja, bo kolejka to lekarza, chamstwo i gburstwo

    Madzia trzymam kciuki za pęcherzyk ;)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 18 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam,

    Kasiu mam nadzieję, że nastrój dziś u Ciebie lepszy. Pamiętaj, że przecież nasienie może ulec poprawie i nie jedna na tym forum pisała, że było beznadziejnie, ale była też praca nad tym i się udało w końcu. Wierzę, że będzie dobrze. Silna kobieta z Ciebie, także jak nie drzwiami to oknem, tak? :) Głowa do góry. Ściskam wirtualnie! <3

    Magdas, trzymam kciukasy za Twoje pęcherzyki :)

    Another, czekamy na wieści! :)

    A u mnie dziś znowu ponuro, szaro i strasznie mi się nie chce iść do pracy. Przeżywam ostatnio jakiś zjazd motywacyjny albo wypalenie zawodowe. Zawsze mi się marzyło zamiast zdobywać awanse i kolejne kwalifikacji to siedzieć z takimi wesolutkimi pięknymi maluszkami rozpromieniającymi dom swoim śmiechem :)

    A teraz podniosę tyłeczek i udam się do wyjścia...

    Życzę wszystkim udanego dnia!

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ