Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    na każdego przyjdzie czas :) najlepsze jest to, że nastolatki, które bronią się rękami i nogami przed ciążą szybko w nią zachodzą, a te starające bardzo chcą i zazwyczaj dłuży to się przez kilka cykli :(


    No dokladnie tak to wyglada !! ;/ Oczywiscie ze bedzie pozytywny trzymiemy kciuki :))

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane gratuluje Martusia bo zapomnialam sierotka ci pogratulowac:D

    Reszcie zycze wtrwalosci cierpliwosci i tych 2ch upragnionych kreseczek...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak jest kilka to nie jest źle, gorzej jak jest kilkanaście, i tu zaczyna się problem, podobno zdrowi ludzie mają rok na ciąże, jeśli się nie udaje to trzeba działać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    mam jednak jeszcze trochę nadziei :) chociaż tempka spadła :(
    jutro zrobię test :)

    Trzymam mocno kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hej kochane gratuluje Martusia bo zapomnialam sierotka ci pogratulowac:D

    Reszcie zycze wtrwalosci cierpliwosci i tych 2ch upragnionych kreseczek...

    Bardzo dziękuje :)

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Krwawienie implantacyjne jest niewielkie i nie powinno trwać zbyt długo. Przynajmniej tak twierdza specjaliści. W praktyce każda kobieta jest inna :)
    Złota ja Wogóle nie miałam:)

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery88 wrote:
    Witam mam pytanie do was dziewczyny otuz jestem dokladnie 8 dni po owulce oczywiscie staramy sie z mezem o dziecko i teraz tylko czekac na wynik ale moje pytanie brzmi czy ktoras z was miala napady garaca i zimna w nocy np ? dzisiaj w nocy sie budzilam i raz bylo mi goraco potem zimno i tak pare razy.. czy myslice ze to moze byc juz jakis pierwszy objaw ? dodam ze zawsze po owulce mialam sucho a teraz pare dni mialam sluz taki kremowy podobny do plodnego przed owulka.. czy ktoras juz tak miala ? z gory dziekuje za odpowiedz :)))
    Sluz tak mam do tej pory. Uczucia gorąca i zimna nie. Ale każda ma inaczej. Mnie bolały piersi.

    qq87j44jhto0od0f.png


  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech kilka dni nie wchodziłam i co ledwo nadrobiłam :D
    martusia gratulacje :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takze sie dołączam do gratulacji:)) będzie dobrze:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy macie jakieś wieści od Laury?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa:) wrote:
    Lena dokładnie, czas leci jak szalony, a do mnie dalej nie dociera to wszystko :D
    A co u Ciebie? Muszę Ci powiedzieć, że udało mi się w końcu dorwać Mogena w tesco. Jeju jaki on pyszny! .. ale tylko dzioba zamoczyłam, bo dużo nie wolno :(

    Aniu bo My wiemy co jest dobre ;) nie martw się MOGEN nie zginie ;)
    Co u Mnie ? Dziękuję że pytasz ..
    Aktualnie czekam na @ dziś odstawiłam duphaston, bo więcej tabletek nie mam.
    Opryszczka jak zawsze pojawiła się, piersi zaczynają boleć to ostatnio moje objawy @.
    Gdy wredota przylezie namiętnie będę połykać CLO i zobaczymy czy skurczybyk pomoże ;)

    Fidelissa, Z. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Czy macie jakieś wieści od Laury?

    Fidelissie, Laura wczoraj odzywała się bodajże, pisała że jest po kolejnej inseminacji i ostatniej, pęcherzyk pękł i teraz oczekuje na testowanie 14 dni bądź do @ :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 22:15

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jednak to @ się rozkręca :(
    Moja faza lutealna 9 dni, coś za krótko..
    Po @ idę do gina na kontrolę z moją torbielką..
    Może to przez dupka, tak szybko przyszła @..
    No ale cóż nowy cykl, nowe szanse :)
    Całuje was kochane<3

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powoli oczka sie zamykają. Idę spać.
    Zostawiam wiruski:))

    &&&&&&&&&&& <3

    nick nieaktualny, Z. lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Aniu bo My wiemy co jest dobre ;) nie martw się MOGEN nie zginie ;)
    Co u Mnie ? Dziękuję że pytasz ..
    Aktualnie czekam na @ dziś odstawiłam duphaston, bo więcej tabletek nie mam.
    Opryszczka jak zawsze pojawiła się, piersi zaczynają boleć to ostatnio moje objawy @.
    Gdy wredota przylezie namiętnie będę połykać CLO i zobaczymy czy skurczybyk pomoże ;)

    Życzę Ci Kochana żeby jednak @ nie przyszła, a jak już się pojawi to zaciskam na nowo kciuki żeby CLO pomogło ;*

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Kochane jednak to @ się rozkręca :(
    Moja faza lutealna 9 dni, coś za krótko..
    Po @ idę do gina na kontrolę z moją torbielką..
    Może to przez dupka, tak szybko przyszła @..
    No ale cóż nowy cykl, nowe szanse :)
    Całuje was kochane<3

    Jest to całkiem możliwe, że dupek sprowadził @ :)
    Głowa do Góry, to dopiero pierwszy cykl :D
    Teraz spinaj poślady i <3 z przyjemnością :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa:) wrote:
    Życzę Ci Kochana żeby jednak @ nie przyszła, a jak już się pojawi to zaciskam na nowo kciuki żeby CLO pomogło ;*

    Aniu, przyjdzie jak zawsze wywołana przez dupka ;)
    Jeśli chodzi o mój cykl to nic się nie zmieniło, nadal wszystkiego brak :)
    Mam nadzieję, że ruszą do pracy moje jajniki i coś w końcu się zacznie dziać.

    Fidelissa wrote:
    Powoli oczka sie zamykają. Idę spać.
    Zostawiam wiruski:))

    &&&&&&&&&&& <3


    Dobranoc Fidellis , jednego wiruska skradnę <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 22:23

    Z. lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka ściskam najmocniej jak tylko potrafie:*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Jest to całkiem możliwe, że dupek sprowadził @ :)
    Głowa do Góry, to dopiero pierwszy cykl :D
    Teraz spinaj poślady i <3 z przyjemnością :D


    Oczywiście że tak :)
    Postaram się tym nie stresować i za dużo nie myśleć <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za was kciuki mocno mocno....ja musze sie wyciszyc...takze powodzenia wam zycze...a jak narzie dobranoc:D buziaczki kochane

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Another lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
‹‹ 841 842 843 844 845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ