Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadchodzi wiosna 🌼, ptaszki świergolą 🕊️, że będą maluszki zimową porą ❄️
Odpowiedz

Nadchodzi wiosna 🌼, ptaszki świergolą 🕊️, że będą maluszki zimową porą ❄️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    W sumie ja to ostatnio testowałam na Facelle. Dziewczyny tu też polecały, chociaż komuś chyba zrobił psikusa i fałszywie się wybarwial.
    Na 1 stronie jest lista polecanych testów 😊

    Każdy test może kogoś oszukać, nawet pinki nieraz oszukują :P

    CoffeeDream, Zbuntowana lubią tę wiadomość

  • Rahia Ekspertka
    Postów: 213 606

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisana na 1 kwietnia :)

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

    01.2025 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rahia wrote:
    Witajcie , dopiero teraz nadrabiam.
    Musiałam odespać nockę, mężowi obiad przygotować i natchnęło mnie na sadzenie kwiatókw bratków :)

    I trochę się już zdenerwowałam wszystkie objawy ustąpiły. Wczoraj jeszcze tak kuł mnie jajnik że jak szłam do pracy to aż zwolnić musiałam. Na piersi zauważyłam delikatne czerwone żyłki. A dzisiaj jak wstałam wszystkiego brak :/ więc pewnie zaraz 🐒 bo jak piersi przestawały boleć to zaraz przychodziła.

    Trzymam kciukasy za testy, betki i badania bo pewnie coś w wątku pominęłam :)

    I ściskam mocno wszystkie co akurat dzisiaj mają gorszy dzień
    😻❤🥰

    To nic nie znaczy, może to było na implantację i się wyciszyło 🤞 🤞 🤞

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    @Rahia A Ty nie zapisywałas się na testowanie?

    Ja powoli żałuję, że nie poszłam na betę dziś z rana... Całe święta będę myśleć czy udało się, czy nie... 🙄

    Sikaj codziennie, zapas testów masz? :) Jeśli wczoraj się czułaś na implantację to jutro, pojutrze już coś powinno wyjść 🤞

    CoffeeDream, Zbuntowana, pp2018 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może przeoczyłam, ale czy odezwały się @Rudylisek i @Nomeolvides ?

    pp2018 lubi tę wiadomość

  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Może przeoczyłam, ale czy odezwały się @Rudylisek i @Nomeolvides ?
    no właśnie niee.. 😔

  • Rahia Ekspertka
    Postów: 213 606

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    To nic nie znaczy, może to było na implantację i się wyciszyło 🤞 🤞 🤞
    Jeśli tak to działa że może się wyciszyć to świetnie. 😁🤭Jedynie co pamiętam z 1 cp (z tym że to też nie było aż tak planowane i test zrobiłam po 5 dniach od braku 🐒) to to że strasznie sutki piekły i tyle. I teraz mąż co miesiąc pyta bolą bolą ?? Nawet jeśli nie jest to jeszcze czas żeby bolały xd ;)

    monii00, nick nieaktualny, CoffeeDream, Chmurka21, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    01.2025 💙
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Sikaj codziennie, zapas testów masz? :) Jeśli wczoraj się czułaś na implantację to jutro, pojutrze już coś powinno wyjść 🤞

    Mam tylko dwa 😅 jeden płytkowy, a drugi strumieniowy. Oba testeo.
    Szczerze to jutro chyba nie zatestuje... No chyba, że temperatura mnie jakoś zaskoczy, albo co innego. We wtorek spodziewana @, więc te dwa mi wystarczą.

    Dziękuję Kochana za takie wsparcie 🩷
    Staram się podejść już do tego na chłodno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2024, 15:30

    nick nieaktualny, Zbuntowana, Kinia92 lubią tę wiadomość

  • monii00 Autorytet
    Postów: 1819 2813

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rahia wrote:
    Jeśli tak to działa że może się wyciszyć to świetnie. 😁🤭Jedynie co pamiętam z 1 cp (z tym że to też nie było aż tak planowane i test zrobiłam po 5 dniach od braku 🐒) to to że strasznie sutki piekły i tyle. I teraz mąż co miesiąc pyta bolą bolą ?? Nawet jeśli nie jest to jeszcze czas żeby bolały xd ;)
    Ja darłam się "zostaw mi te bimbały" bo były takie ciężkie i sutki piekły w ch&/€rę 😂

    Rahia, nick nieaktualny, martysiaczki lubią tę wiadomość

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - 1cm 🫐 z ❤️
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    Mam tylko dwa 😅 jeden płytkowy, a drugi strumieniowy. Oba testeo.
    Szczerze to jutro chyba nie zatestuje... No chyba, że temperatura mnie jakoś zaskoczy, albo co innego. We wtorek spodziewana @, więc te dwa mi wystarczą.

    Dziękuję Kochana za takie wsparcie 🩷
    Staram się podejść już do tego na chłodno.

    Będę trzymać kciuki i czekać codziennie na info od Ciebie :*

    CoffeeDream, Zbuntowana lubią tę wiadomość

  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Ja darłam się "zostaw mi te bimbały" bo były takie ciężkie i sutki piekły w ch&/€rę 😂

    Hahaha 😅 padłam 😆

    nick nieaktualny, Zbuntowana lubią tę wiadomość

  • Rachelka23 Autorytet
    Postów: 327 603

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @monii00 i @Rahia weźcie mnie nie nakręcajcie, bo wczoraj miałam takie pieczenie. Dziś już tylko ból jak pms. 🤣

    nick nieaktualny, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    🧑 38. 🧔 41
    1 ciąża 2008 r.
    30 cs o 🤱
    AMH 7.02 przy normie 6.96
    LH. 8.96
    FSH. 5.55
    Drożny jeden jajodów - lewy.
    21.06.2025 ⏸️
    _________
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1819 2813

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachelka23 wrote:
    @monii00 i @Rahia weźcie mnie nie nakręcajcie, bo wczoraj miałam takie pieczenie. Dziś już tylko ból jak pms. 🤣
    Dopóki @ nie ma to piłka jest w grze 😅

    Rachelka23 lubi tę wiadomość

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - 1cm 🫐 z ❤️
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1819 2813

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rośnie mi temperatura teraz mam 37° C a u mnie to rzadkość, chyba miałam plamienie (dosłownie 2 małe plamki).. Napisałam chyba bo jak na złość mam ciemno różowe majtki i nie widać dobrze 🙄
    Jak wspominałam wcześniej dzisiaj słabo się czuje 😵‍💫
    Wg aplikacji jestem 10dpo a wg objawów (ból jajnika) 12dpo.. Więc może być to implantacja.
    Dziękuję za trzymanie kciuków i słowa wsparcia od Was🍀

    Rachelka23, Zbuntowana, Malinowysorbet lubią tę wiadomość

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - 1cm 🫐 z ❤️
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Rośnie mi temperatura teraz mam 37° C a u mnie to rzadkość, chyba miałam plamienie (dosłownie 2 małe plamki).. Napisałam chyba bo jak na złość mam ciemno różowe majtki i nie widać dobrze 🙄
    Jak wspominałam wcześniej dzisiaj słabo się czuje 😵‍💫
    Wg aplikacji jestem 10dpo a wg objawów (ból jajnika) 12dpo.. Więc może być to implantacja.
    Dziękuję za trzymanie kciuków i słowa wsparcia od Was🍀

    Trzymam nadal 🤞

    monii00, Zbuntowana lubią tę wiadomość

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tule za biele i trzymam kciuki za dziewczyny, które jeszcze będą testować w marcu ✊🏻✊🏻

    Chmurka21, Zbuntowana, CoffeeDream, nick nieaktualny, Majlen, Malinowysorbet lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rano lekkie plamienie, a teraz już bardziej… oczywiście w międzyczasie wszystkie wątki w necie na wszystkich forach przejrzane, po raz kolejny. Niby mówię, ze sie nie łudzę, a do końca sie łudzę 🤯🤯🤯🤯 dziś miałam tez jakiś hiperdziwny sen, to oczywiście w necie, ze to może być objaw ciąży.
    Miałam takie myślenie, ze może te wyniki były jednorazowo złe, ze mimo wszystko sie uda. A tu znów gucio 🙁
    Dodatkowo straciłam dziadka, a ktoś mi powiedział, ze często jest w rodzinie tak, ze ktoś umiera żeby komuś nowemu miejsce zrobić. Ale chyba to nie chodzi o moje dziecko. Ech… przepraszam was znów za smęty, ale @ to taki trudny czas :/
    Dodatkowo martwię sie tym andrologiem. Boje sie, ze jest gorzej niż sie nam wydaje. I ze nie będzie szans na naturalne poczęcie

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się chyba PMS zaczyna, bo mnie chłop wnerwia 🤨

    Zbuntowana, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie to nie PMS, faceci tacy są 🤪😅

    Ja kiedyś nasikałam na owulacja pare dni po owu, oczywiście kreska i się nakręciłam, bo wyczytałam, że na owulacji też można wykryć ciąże. Ale chyba to mit. Oczywiście na forum jakimś to wyczytałam 🙈

    Chmurka21, Zbuntowana, CoffeeDream, nick nieaktualny, pp2018, Malinowysorbet lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Ja rano lekkie plamienie, a teraz już bardziej… oczywiście w międzyczasie wszystkie wątki w necie na wszystkich forach przejrzane, po raz kolejny. Niby mówię, ze sie nie łudzę, a do końca sie łudzę 🤯🤯🤯🤯 dziś miałam tez jakiś hiperdziwny sen, to oczywiście w necie, ze to może być objaw ciąży.
    Miałam takie myślenie, ze może te wyniki były jednorazowo złe, ze mimo wszystko sie uda. A tu znów gucio 🙁
    Dodatkowo straciłam dziadka, a ktoś mi powiedział, ze często jest w rodzinie tak, ze ktoś umiera żeby komuś nowemu miejsce zrobić. Ale chyba to nie chodzi o moje dziecko. Ech… przepraszam was znów za smęty, ale @ to taki trudny czas :/
    Dodatkowo martwię sie tym andrologiem. Boje sie, ze jest gorzej niż sie nam wydaje. I ze nie będzie szans na naturalne poczęcie
    Już Ci to pisałam, ale nie martw się na zapas 😘 Po prostu musicie poszukać przyczyny tych złych wyników 😊

    Chmurka21, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
‹‹ 423 424 425 426 427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ