X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsze jest to czekanie...
Odpowiedz

Najgorsze jest to czekanie...

Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 16 listopada 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się zwyczajnie o Ciebie martwi? Albo ma jakieś wątpliwości...
    Wróć na spokojnie do tematu i dowiedz się czegoś więcej.
    Niby w ciąży będziesz Ty, ale on będzie z Tobą i z dwójką Waszych maluchów :)
    Owocnych rozmów :)

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Lianna. Ja mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni. Nie chcialabym spisywac tego cyklu na straty :(

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 16 listopada 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny z chęcią do Was dołączę.

    U nas w grudniu minie rok jak zaczęliśmy się starać, ale to jest mój pierwszy cykl z pomiarem temperatury. Etap nakręcania się mam już chyba za sobą. Najgorzej było w pierwszych miesiącach, @ spóźniała się jeden dzień, a ja jak głupia leciałam do apteki po test ciążowy, który wychodził negatywny, po czym oczywiście była załamka, cykle mi się wtedy rozregulowały. (Zrobiłam podstawowe badania, praktycznie wszystko wyszło ok, fakt mam niedoczynność tarczycy, ale jestem pod stałą opieką lekarza). Po kilku takich sytuacjach stwierdziłam dziewczyno musisz wyluzować i przestać się nakręcać i tak też zrobiłam (choć czasem wiadomo bywa ciężko). Cykle nagle wróciły do normy, testów ciążowy nie robię jeśli @ nie spóźnia się 4-5 dni, choć czasem korci :P, ale strach przed kolejnym rozczarowaniem jest większy. Jak byłam na usg coby sprawdzić czy zachodzi owulacja lekarz powiedział mi, żebym wyluzowała, że w dzisiejszych czasach rok starań to standard, żebyśmy dali sobie trochę więcej czasu bo jesteśmy świeżo po ślubie. I tak też zrobiliśmy, nie nastawiamy się na nic, czekamy, a co ma być to będzie...

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe forumowiczki :)
    Chęć posiadania dziecka jest integralną częścią naszego życia, u jednych bardziej, u jednych mniej... Sprawiedliwości w tym akurat nie ma... Każda z nas chyba miała taką myśl widzą w tv jak kobieta, alkoholiczka krzywdzi swoje 7 z kolei dziecko... To smutne... Bóg jednak obdarza ich zdolnością do bycia rodzicem... Nie można tutaj szukać winy, niesprawiedliwości, źle zyczyć innym matkom... Chociaż nie jest to proste...

    Zawsze myślałam o ciąży jak o etapie w życiu, w którym oprócz wymiotów, częstego siusiania i mdłości jest czas pełni szczęścia. Nosząc pod sercem upragnione dziecko. Miesiące, w których się nie udaje są dla Mnie czasem dla mnie i męża, czasem rozważań, dotarcia się, wyznaczenia wspólnych celi. Jest to także czas na naukę pokory...

    bosa, viowieczka lubią tę wiadomość

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) my się staramy o dziecko od 7 mcy. 22.11/23.11 teoretycznie powinna przyjść @ ale modlę się o to by to była szczęśliwa 7

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2015, 10:20

    Zgredek lubi tę wiadomość

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj bosa :) w takim razie trzymam kciuki aby Hania doczekała się rodzeństwa :)

    Dzisiaj kolejny dzień... czekania....
    Od rana zgaga :( już mam jej dosyć bo utrzymuję się u Mnie kilka dni :( Do tego zaczęły Mnie boleć sutki a całe piersi stały sie wrażliwe na dotyk... Czy to objawy zbliżającej się @ czy też kwitnącej we Mnie fasolki?? Dowiemy się jutro jak zrobię test :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko, ja bym zrobiła jeszcze jeden test :)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 17 listopada 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj w TV znowu leciala Kraina Lodu. W zeszlym roku w grudniu bylismy na tej bajce w kinie:) A jakies 6 tygodni temu zobaczylam ten filmik na fb u kolezanki

    https://www.youtube.com/watch?v=CRjP6M1oV00

    Mala jest boska! Pokazalam wtedy ten filmik mojemu Malzowi, ktory bal sie, ze z corka nie potrafilby sie bawic (z synem latwiej). Wczoraj sam poprosil przy okazji ogladania bajki zebym znalazla ten filmik i sie wzruszylam go ogladajac, on tez.

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.... Ale jestem wykończona, a pracuje do 17 w tym tygodniu.... Masakra jakaś, urwanie głowa w pracy :( Do tego jakoś mi gorąco, duszno, głowa boli....

    Ogólnie to jestem zła bo zamówiłam we wtorek testy ovu i ciązowe i jeszcze mi nie przyszły :( :( :( A jutro miałam testować więc po pracy do apteki lecę kupić... W środę zamówiłam termometr i też nie przyszedł :(

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Ja zaczynam nowy cykl czekania na nasz Cud.
    Na razie zamówiłam sobie w aptece żel conceive plus - czekam do środy ;) Nabędę też olej z wiesiołka.
    I zakupiłam termometr microlife, bo dotychczas mierzyłam zwykłym, jeszcze rtęciowym. Plus testy owulacyjne.
    No, jestem przygotowana. Niech tylko ta małpa sobie szybko pójdzie :D

    Zgredek, mam dobre przeczucia :)
    Natka, nie znam - dzięki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 16:16

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) Ja tez czekam na testy ovu wraz z ciążowymi i termometr ale jutro juz będą :)Tylko, że i tak muszę kupić dzisiaj testy żeby jutro zrobić z rana :)

    Nowy cykl wiąże ze sobą nadzieje :) Życzę ci abyś szybciutko ujrzała 2 kreseczki, w sam raz na Święta :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Jakoś po porannej chandrze już teraz czuję się tak nakręcona i optymistyczna, że sama siebie nie poznaję :)

    Moje zamówienie też będzie już jutro, ale cały dzień będę w pracy i nie uda mi się tego odebrać.
    I dopiero późnym wieczorem przeczytam, jak Twoje testowanie...
    No ale naprawdę - co pamiętam po visanne i innych tego typu hormonach, to że małpa przychodziła szybko i cykl przez parę miesięcy był cudownie regularny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 16:36

    Zgredek lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 18 listopada 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) kurcze ten program chyba oszalał... dziś mam 14 dc a on mi wyznaczył że owulkę miałam w 10 dc.... nigdy tak nie miałam, bo jak już owulka była to między 17-20 dc.... te moje 2 ostatnie cykle(a moze to wciąż jeden cykl?!) są jakieś zakręcone :/ nie wiem co o tym myśleć....fakt faktem to czuje się jakbym była już w 2 fazie cyklu... ehhh dziwne to ... no nic miłego dnia życze :)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Wtorkowy dzień zaczął się dla Mnie fantastycznymi wiadomościami :) Ujrzałam na teście 2 grubaśne krechy :) Zrobiłam drugi i co zobaczyłam....? Również dwie krechy :) Jestem mega szczęśliwa :)

    Idę niedługo do lab i zrobie betkę i progesteron.

    Jestem w szoku bo nie spodziewałam się, że się uda :)

    Natka88, małaMyszka, bosa, Maria244, Maria244, Lianna, werni, dorbie lubią tę wiadomość

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 18 listopada 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Cześć dziewczyny :) Wtorkowy dzień zaczął się dla Mnie fantastycznymi wiadomościami :) Ujrzałam na teście 2 grubaśne krechy :) Zrobiłam drugi i co zobaczyłam....? Również dwie krechy :) Jestem mega szczęśliwa :)

    Idę niedługo do lab i zrobie betkę i progesteron.

    Jestem w szoku bo nie spodziewałam się, że się uda :)


    Pogratulowałam pod wykresem, a teraz gratuluje tutaj :D też bym się chciała tak z rana zaskoczyć :D <3

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 18 listopada 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek no to gratulacje!!! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ale póki co jeszcze to do Mnie nie dotarło chyba :) Najpierw muszę zrobić badania :) Szkoda tylko, że za wynikami bety i progesteronu będę czekać dwa dni :( no ale cóż.... Tyle czekałam to i teraz poczekam :) Miłego dnia. Odezwe się jak będę w pracy :)

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo kurcze to długo musisz czekac, ja mam wyniki w ten sam dzień, a jak na CITO to nawet po godzinie...

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki :-) widzę same dobre newsy z rana :-) gratulacje wielkie! Mi coś się namieszało w tym cyklu bo nie mam żadnych oznak zbliżającej się owulacji! :-( a piąteczek z winkiem i kolacją dla mego jedynego zaplanowany, a jak nie będzie owulki ? :-( smutek

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Cześć dziewczyny :) Wtorkowy dzień zaczął się dla Mnie fantastycznymi wiadomościami :) Ujrzałam na teście 2 grubaśne krechy :) Zrobiłam drugi i co zobaczyłam....? Również dwie krechy :) Jestem mega szczęśliwa :)

    Idę niedługo do lab i zrobie betkę i progesteron.

    Jestem w szoku bo nie spodziewałam się, że się uda :)


    Gratulacje :).

    Ja zaczynam nowy cykl. Nowy cykl, nowe starania, nowe nadzieje :).

    Aisza mi w tamtym cyklu też na początku wyznaczyło owulację ok 10 dnia, a po kilku dniach dalszej obserwacji przesunęło na 14 dzień.

    Zgredek lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ