X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsze jest to czekanie...
Odpowiedz

Najgorsze jest to czekanie...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Pierwszą wizytę mam na 2 tyg 01.12 mam dzwonic i ustalimy konkretna godzinę na 02.12 :). Lekarka kazała mi dopiero za 2 tyg ponieważ jest szansa żeby było widać już serduszko a wcześniej nie ma sensu żeby tam grzebać :) heheh

    Natka88, Lianna lubią tę wiadomość

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 19 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) a mi się dziś śniło,że zrobiłam test i były dwie kreski. Mam nadzieję,że to był sen proroczy.
    Chyba oszaleję czekając do soboty...

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosa oby,oby :)Mis ię dzisiaj śniło, że moja bratowa była w ciązy i równo z brzuchami chodziłyśmy :)I życzę jej tego z całego serca bo tez już kilka miesięcy sie starają :) Zawsze mówiłyśmy, że zaciążymy razem i będziemy na zachcianki jeździć do kfc :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosa oby,oby :)Mis ię dzisiaj śniło, że moja bratowa była w ciązy i równo z brzuchami chodziłyśmy :)I życzę jej tego z całego serca bo tez już kilka miesięcy sie starają :) Zawsze mówiłyśmy, że zaciążymy razem i będziemy na zachcianki jeździć do kfc :) :)

    bosa lubi tę wiadomość

  • Milena12 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny chciała bym sie do was dołączyć . Troszkę omnie jestem 6 lat z jednym partnerem i od 2 lat staramy sie o dziecko bez skutecznie ..:( dodam ze mam 23 lata i jestem załamana :((( pomóżcie !

    Milena
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 19 listopada 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Dziwne, bardzo dlugo czekasz z ta wizyta :/ Ja nawet nie napomknelam o ciazy i nie czekalam nawet miesiąca. I ciekawe jest to, ze jak 3 tygodnie temu sie chciałam umowic, to powiedzieli, ze pani dr nie przyjmuje w piatki!

    Natka, ja tam idę pierwszy raz i do dr Kopyry. Więc inny lekarz, a długość oczekiwania.... no cóż...

    Milena, witaj na forum :)

    PWZJp2.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 listopada 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny wracam do was, bo w końcu będę czekać najpierw na prawidłowe wyniki, później na starania jeszcze później na ciążę a finalnie na dziecko ;)

    Lianna, Zgredek lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 19 listopada 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena12 wrote:
    Cześć dziewczyny chciała bym sie do was dołączyć . Troszkę omnie jestem 6 lat z jednym partnerem i od 2 lat staramy sie o dziecko bez skutecznie ..:( dodam ze mam 23 lata i jestem załamana :((( pomóżcie !

    Nie martw się Milena tu znajdziesz dużo przydatnych informacji, dużo wsparcia i nadziei. A byłaś u lekarza? Robiłaś wszystkie badania?

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Milena12 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 dziękuje za powitanie :) jak u was dziewczyny starania ? Dodam jeszcze ze miałam cytologię wyszło mi ze 3 brałam leki 3 tyg temu skończyłam antybiotyk czy to mogło wpływać na moje trudności ??

    Milena
  • Milena12 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosa byłam u lekarza zrobiłam cytologię na pierwszy raz miałam robić resztę badań ale lekarka zadzwoniła z wynikami ze do leczenia wiec odłożyłam je na następny cykl bo to badania które wykonuje sie podczas miesiączki mialyscie je ? Przeciwciała przeciwko chlerydzie poziom AMH I FSH, dodam ze zgłosiłam sie odrazu do kliniki bo nerwy mam juz rozdarte :(

    Milena
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 19 listopada 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 00:03

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Milena12 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko cytologię miałam.. Partnera jeszcze sie nie doprosilam żeby zrobił badania zważając na to ze na dziecko z poprzedniego związku ciagle mam myśli ze to jednak wina leży po mojej stronie :(

    Milena
  • Milena12 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykresu nie prowadzę właśnie szczerze mówiąc niewiem jak sie za to zabrać okres mam bardzo nie regularny..

    Milena
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 listopada 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena mierz temperature codziennie rano w granicach tej samej godziny i zaznaczaj na wykresie. Juz samo to da ci jakis obraz

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Milena12 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim od jutra zaczynam :) a jak ze staraniami u ciebie ? Ale to jest nie sprawiedliwe :(

    Milena
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja starałam się od sierpnia, obecnie po badaniach dostalam zakaz staran do czasu az obnize tsh i prolaktyne. Licze na to, ze uda mi sie to zrobic do stycznia no i w styczniu zobacze II kreseczki. Ta nadzieje mnie trzyma do tego czasu, nie latwo jest sie powstrzymac ze staraniami jak wszyscy do okola probuja i zachodza ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Milena12 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest najgorsze wszędzie gdzie sie obejze widzę dzieci ! Tsh czyli tarczyce masz ? Ja wierze z całego serce ze sie uda nam tym co pragną z całego serca :)

    Milena
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 19 listopada 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena zacznij od dokładnej obserwacji swojego organizmu.
    Mierz temperaturę, zapisuj wszystkie objawy na wykresie, obserwuj śluz ( jeśli masz go mało w dni płodne to pij dużo wody najlepiej z octem jabłkowym lub pij siemię lniane lub bierz wiesiołek), bierz też kwas foliowy.
    Jeśli nie będziesz mogła określić kiedy masz owulację to możesz korzystać z testów owulacyjnych- chociaż one też nie dają 100% pewności.
    I najważniejsze - bądź optymistką, nie denerwuj się, nie stresuj, chodź na spacery, spotykaj się z przyjaciółmi i serduszkujcie w dni płodne ;)

    To tak w skrócie. Dziewczyny dopiszcie jeśli zapomniałam o czymś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2015, 10:20

    Zgredek lubi tę wiadomość

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 19 listopada 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 00:03

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę tylko się podpisać wszystkimi kończynami pod tym, co napisała bosa.
    I dodam, że co prawda czytałam tu na forum o takich sytuacjach jak moja, ale nie wierzyłam. A dziś mnie olśniło, dokładnie tak jest. Wcześniej mimo endometriozy miałam w sumie regularne cykle, jak w zegarku.
    Od kiedy się staramy, wszystko się rozjechało. Niczego nie jestem w stanie przewidzieć.
    Więc faktycznie rada najważniejsza - postaraj się ograniczyć stres... Ale wiadomo, łatwiej powiedzieć niż zrobić.
    Czego sama jestem niestety przykładem.

    PWZJp2.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ