X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge wlasnie usnac:( i czekam az maz zadzwoni jak pojdzie na przerwe

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sobie poleż i się zrelaksuj :) I myśl o samych przyjemnych rzeczach :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry ;) u mnie dziś koniec @, zamówiłam już testy owu i zaczynamy kolejne starania ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze leze na lozeczku :) i tak mi dobrze hehe:)

    Ruda Hetera w takim razie trzymam kciuki :*

    Ruda Hetera lubi tę wiadomość

  • Ruda Hetera Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję ;) a Ty już widziałaś serduszko? czy czekasz na usg? być może pisałaś ale nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich wpisów ;)

    staramy się na fb <3

    https://www.facebook.com/pages/Mamu%C5%9Bki-Loading/1842756072615728
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam juz na usg ale serduszka jeszcze nie widzialam czekam do nastepnej :)

    Ruda Hetera lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Hetera, powodzenia :)

    Ruda Hetera lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo mi sie zapisac na poniedzialek na 16:40 :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko az się przestraszyłam gdy napisałas że tak Cię brzuch bolał. I to wszystko od tego że sie wystraszyłaś? Dobrze że się zapisałaś, niech Cię zobaczy. Ja bym już chyba nie usnęła do rana i zapieprzała do gina z samego rana. :/ Dbaj o siebie.

    Little, ja tez mam kaszel i chrypę a do tego znowu kolano daje o sobie znać. Od kilku dni nie biegam, boli przy chodzeniu nawet straaasznie. Juz prawie minęło i poszłam dziś na zakupy, rozchodziłam i znowu boli. Własnie lezę bandażem obwiązana :) Ale za to fajne ciuchy mam :)

    Amelio jak tam, kupiłaś? Ja już chyba wiem i kupię mu golarkę Philips do ciała. Mąż goli klate i plecy kremem Veet, tzn. ja mu gole i jest przy tym trochę roboty a i smrodu z tego kremu więc to chyba bedzie strzał w 10. Oglądam jeszcze filmy na youtube.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama sie wystraszylam ;/ sama nie wiemod czego moze od tego zesie wystraszyla nie wiem;/ wczoraj siostra meza odebrala mi z apteki duphaston i pierwszy raz go wzielam moze od tego nie wiem;/ teraz leze i nic nie robie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 13:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jestescie ze sie tak o mnie martwicie dziekuje wam :)

    Kazdy mi mowi ze na poczatku brzuch boli i zebym sie az tak nie martwila ale juz powiedzialam mezowi ze jak bede czula ze cos nie tak to do szpitala jedziemy...mam nadzieje ze wszystko jest dobrze i wytrzymamy do poniedzialku:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 maja 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sama nie wiem ale mi się wydaje ze pierwsze 3 miesiace to należałoby jednak bardziej uważać. Nie mówię żeby całkowicie odpuscic seks, bo o tym to akurat lekarz decyduje, jeśli np ciąża jest zagrożona lub cos jest nie tak. Ale te pierwsze miesiąc są bardzo ważne.

    100krotko co do bólu brzucha we wczesnej ciąży masz rację, boli ale nie do przesady. Chodzi bardziej o bóle przypominające ciągnięcie, rozciąganie. To wiązadła podtrzymujące macice w efekcie powiększania się brzucha itd. Bóle przypominające @ ale nie silne. Nie chce Cię straszyc ale lepiej dmuchać na zimne. Wątpie zeby spowodował to duphaston on ma za zadanie łagodzić bóle i podtrzymać ciążę. Lepiej tak sobie leż jeśli nie musisz wstawać. Lekarz Cię obejrzy i sam Ci powie co i jak. A wtedy to rzeczywiście była krew co pisałaś gdy jeszcze nie wiedziałaś o ciąży? Bo pamiętam że pisałaś o tym że było dużo krwi a potem nic.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore jeszcze i luteine nie mam pojecia czy to moze miec jakis wplyw:/

    Pamietam jak pisalam o tej krwi sama pozniej nie wiedzialam czy to nie byl sen ;/ teraz nic mnie nie boli na szczescie :)

    Amcia bo wy takie kochane jestescie <3

    A co do przytulasow moj maz tez mowi ze mozna ze nic sie nie stanie ale ja sie po prostu boje i tyle nie moge ;/

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz zaczynam sobie spisywac na kartce wszystkie pytania do lekarza :)

    Amelia San, littleladybird, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Amcia zlota kobitka z Ciebie :) <3 o ile dobrze pamietamztego co mi siostra mowila to jeszcze moge spac na plecach :) na brzuchu nigdy nie sypialam wiec z tym problemu nie mam :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na plecach mozna. A z tymi pozycjami to się sama zastanawiam :) Mnie się wydaje że można w każdej byleby delikatniej niż zwykle. O jakichs zakazach w ciąży mówimy wtedy gdy jest zagrożona ;)
    Ja sypiam tylko na brzuchu. Dla mnie jest to idealna pozycja, inaczej mi nie wygodnie i nie mogę usnąć :(
    A i z tego co wiem kochac mozna sie do końca, jeśli lekarz nie postanowi inaczej, ale j/w musiałyby być komplikacje. Mój gin mi tak mówił.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 15:09

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, ja mam jedną radę: uważaj, ale nie popadaj w paranoję :) i nie rób czegoś z czym źle się czujesz, jeśli masz się później martwić, czy wszystko jest ok.

    Będzie dobrze :D

    a na plecach raczej nie powinno się spać w zaawansowanej ciąży, bo brzuch wtedy ucieka na prawo albo lewo, lepiej na boku :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    little to chyba właśnie była owulka co? :)

    100krotka dbaj o siebie i najważniejsze to się nie denerwuj bo stres najgorszy. a o seks tez przecież możesz lekarza zapytać. Powie ci co jest wskazane a co nie w twoim przypadku.

    Am,fajnie, że zaraz zaczynasz starania. Ja już mam mysli, żeby @ przyszła jak najszybciej i moglibysmy znów działać.
    Nie czuję nic komlpetnie, żeby miał być pozytywny test.

    A ty 100krotko to mialaś jakieś przeczucia? Może jakieś objawy inne niż zwykle?

    Sarenko, tez już czasem nie mam siły na starania. Szczgolnie w okolicach @ dopada mnie depresja. Powiedz po prostu mężowi e zmienilaś zdanie, na pewno zrzumie, że masz takie wahania.

  • TakaSobie Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 maja 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam czy mogłby ktos mi pomoc zinterpretowac wynik beta
    <1,20
    przy czym 0,0-5,0 wynik ujemny
    1-10tydz 1,20-417 430
    11-15 tydz 16 996-247 465
    16-22tydz 6860-50 239
    23-40tydz 1583-65 911

    TakaSobie
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 maja 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez od jakiegoś czasu nic mnie nie cieszy bo chcę tylko ciąży. Boję się, że takie podejście źle wpływa na starania :(.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ