X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko a moze jednak a moze akurat :) trzymam kciuki :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak zemdliło krótko po tym jak pisałam. Rady dać nie mogłam i w pewnym momencie bieg do WC i wymioty na maksa! Tabletka zwrócona w całości bo rzuciła mi się w oczy... Nawet się nie rozpuściła. Myślałam że zejde... Teraz boje się ją brać

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec wrote:
    Czesc dziewczynki:)

    Jak u was?
    Amelka jak wasze starania?

    Am gdzieś nam zwiała dzisiaj :(
    U mnie w porządku oprócz tego, że czekam na cud :/

    Byłam dziś na zakupach i kupiłam! Czarne szpilki rozmiar 34 :D pasują idealnie. Jeszcze tak nie było. Wchodzę do sklepu szukam czarnych, skromnych szpilek i patrzę: są no to proszę rozmiar 35. Zakładam, hmm, niby pasują, ale coś jest nie tak. Z nadzieją idę do ekspedientki i pytam o mniejszy rozmiar. Znalazła :) przymierzam i leżą idealnie :D W sklepie spędziłam niecałe 8 minut :P w takim tempie jeszcze nigdy butów nie kupiłam, zawsze muszę się naszukać mojego rozmiaru :/
    I sobie w nich paraduję po domu, żeby je rozchodzić. Teraz to już mogę jechać na wesele :P

    Sarenko, a może z tym prezentem się jednak uda :) z drugiej strony jakikolwiek kupisz mężulek na pewno będzie się cieszył :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    W domku juz posprzatane zupka juz sie gotuje :P

    Prima ja jak zaczynalam swoja przygode z bromocormem ( to zamniennik Bromergonu) tez bylam senna :)
    A dawno brałaś? Jaką wysoką miałaś prolaktyne?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    A mnie tak zemdliło krótko po tym jak pisałam. Rady dać nie mogłam i w pewnym momencie bieg do WC i wymioty na maksa! Tabletka zwrócona w całości bo rzuciła mi się w oczy... Nawet się nie rozpuściła. Myślałam że zejde... Teraz boje się ją brać

    Nie dobrze :( pierwszy raz bierzesz te tabletki? Skutki uboczne potrafią wykończyć. Najlepiej skonsultuj to z lekarzem.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Am gdzieś nam zwiała dzisiaj :(
    U mnie w porządku oprócz tego, że czekam na cud :/

    Byłam dziś na zakupach i kupiłam! Czarne szpilki rozmiar 34 :D pasują idealnie. Jeszcze tak nie było. Wchodzę do sklepu szukam czarnych, skromnych szpilek i patrzę: są no to proszę rozmiar 35. Zakładam, hmm, niby pasują, ale coś jest nie tak. Z nadzieją idę do ekspedientki i pytam o mniejszy rozmiar. Znalazła :) przymierzam i leżą idealnie :D W sklepie spędziłam niecałe 8 minut :P w takim tempie jeszcze nigdy butów nie kupiłam, zawsze muszę się naszukać mojego rozmiaru :/
    I sobie w nich paraduję po domu, żeby je rozchodzić. Teraz to już mogę jechać na wesele :P

    Sarenko, a może z tym prezentem się jednak uda :) z drugiej strony jakikolwiek kupisz mężulek na pewno będzie się cieszył :)
    Jeju! Jaka mała stópka! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Nie dobrze :( pierwszy raz bierzesz te tabletki? Skutki uboczne potrafią wykończyć. Najlepiej skonsultuj to z lekarzem.
    On mi dziś mówił że takie rzeczy mogą mieć miejsce i wtedy mam zmniejszyć dawkę nawet z dwóch do pół tabletki dziennie.
    Nie biorę ich pierwszy raz. Pierwszą zapisał mi inny lekarz w 3 dniu tego cyklu jak zobaczył jaka wysoka ta prolaktyna. I wtedy brałam je tylko do 12 dnia cyklu i to po pól tabletki dwa razy dziennie i było ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 16:03

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, Little, nadzieja i szansa zawsze jest. A natura swoja drogą. Poza tym nie zapominam że wciąż mam niezbite tsh, więc chyba szanse znowu takie sobie. Nie mniej jednak nie czekam na NIE WIADOMO jakie wieści.

    Little, ja tez się wybieram po szpilki ale jakieś kolorowe :) A dla męza myślę nad czymś na siłownię lub boks. Kupiłam mu na razie białko 5 kg z tego na pewno się ucieszy :D Dla mamy mam już kosmetyki i kupuję jej złoty łańcuszek z serduszkiem i małe kolczyki serduszka-zestaw. W końcu dzień Matki za pasem :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Jeju! Jaka mała stópka! :)

    Moje utrapienie :/
    PrimaSort wrote:
    On mi dziś mówił że takie rzeczy mogą mieć miejsce i wtedy mam zmniejszyć dawkę nawet z dwóch do pół tabletki dziennie.
    Nie biorę ich pierwszy raz. Pierwszą zapisał mi inny lekarz w 3 dniu tego cyklu jak zobaczył jaka wysoka ta prolaktyna. I wtedy brałam je tylko do 12 dnia cyklu i to po pól tabletki dwa razy dziennie i było ok

    To może zmniejsz dawkę?
    Sarenka2015 wrote:
    100krotko, Little, nadzieja i szansa zawsze jest. A natura swoja drogą. Poza tym nie zapominam że wciąż mam niezbite tsh, więc chyba szanse znowu takie sobie. Nie mniej jednak nie czekam na NIE WIADOMO jakie wieści.

    Ja też mam nadzieję, mimo że szanse mam 1:100 000 jeśli nie mniejsze :/ ale czekam jeszcze 10 dni i jak nie przyjdzie @ to i tak zrobię test. I znów będę ryczeć nad jedną kreską :/
    Sarenka2015 wrote:
    Little, ja tez się wybieram po szpilki ale jakieś kolorowe :) A dla męza myślę nad czymś na siłownię lub boks. Kupiłam mu na razie białko 5 kg z tego na pewno się ucieszy :D Dla mamy mam już kosmetyki i kupuję jej złoty łańcuszek z serduszkiem i małe kolczyki serduszka-zestaw. W końcu dzień Matki za pasem :)

    Super prezenty :) mama też na pewno się ucieszy :)
    Ja mam zawsze problem co kupić mojemu na urodziny, ale w tym roku bardzo mi pomógł i powiedział dokładnie czego chce :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    A dawno brałaś? Jaką wysoką miałaś prolaktyne?


    W poniedzialek je odstawilam dopiero a bralam je prawie poltora roku albo i dluzej nie pamietam juz ;/ po nich przez pierwszy tydzien bolala mnie glowa ale to tak ze wytrzymac nie moglam i bylam senna a po tygodniu wszystko odeszko :) o ile dobrze pamietam to ja mnialam cos ok 800przy normie 400jak wroce do domu ro sprawdzedokladnie i Ci napisze :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littlela dogadala bys sie z moja siostra onatez ma taka malenka stopke :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość, że mam małą stopę to do niedawna nosiłam rozmiar XS, żadnych spodni nie mogłam dorwać :/ a teraz jak już uzbierałam kilka par to mi się przytyło i się w nie nie mieszczę :/ ale nie będę się odchudzać, trochę tłuszczu jest wskazane podczas starań :D

    Prima na forum jest wątek o tym leku, poczytaj:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/bromergon,3443.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 16:27

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Jak miałaś xs i troszkę przytyłaś to o jakim Ty tłuszczu mówisz? :D pewnie nic tam nie ma :D
    A ja noszę raz 36 raz 38 :) W porównaniu do Ciebie jestem maczo :D

    Coś mam :) szczególnie na brzuchu, czasem tak mi wystaje, że ludzie myślą, że w ciąży jestem :/ mam to po mamie :P Zrzucę brzuch jak już urodzę 2/3 bachorki :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    W poniedzialek je odstawilam dopiero a bralam je prawie poltora roku albo i dluzej nie pamietam juz ;/ po nich przez pierwszy tydzien bolala mnie glowa ale to tak ze wytrzymac nie moglam i bylam senna a po tygodniu wszystko odeszko :) o ile dobrze pamietam to ja mnialam cos ok 800przy normie 400jak wroce do domu ro sprawdzedokladnie i Ci napisze :)
    Ja mam 32,05 przy normie 26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaparzę sobie rumianek i wypiję. Bo jeść po tych wymiotach nic nie chcę. Mdli mnie na samą myśl :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówię Wam masakra! Ale to dla mojego dobra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jestem tu nowa staram sie rok czasu o dziecko, maz przebadany i wszystko ok, ja mam podejrzenie pco.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Nie przesadzaj Little, na pewno nic tam nie ma :P

    Trójkę masz w planach? :)

    Aha, może być za jednym razem nawet :P


    Prima tulę mocno. Trzymaj się <3

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, witam sie i zaraz żegnam bo umówiłam się na ploty z przyjaciółką :).
    U mnie jutro ostatni dzień dupka.

    Little jeden spadek jeszcze nic nie znaczy, jutro może być znów wyżej.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilia1410 wrote:
    witam jestem tu nowa staram sie rok czasu o dziecko, maz przebadany i wszystko ok, ja mam podejrzenie pco.

    Witaj emilia :)
    Mój mąż wybiera się na badania. Ja też mam podejrzenie PCO i jestem w trakcie badań, żeby potwierdzić/wykluczyć.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ