Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primaaaa! No gdzie jesteś? Ja się melduję a Ty co śpisz? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!!!

    Temperatura z 36,87 urosła dziś do 37,03

    Jeśli chodzi o test - kreska nie ściemniała :( Poniżej zdjęcie

    396ea388d5ff4146med.jpg
    32f45d5fa5e582efmed.jpg
    5445892acf981677med.jpg

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jest :) Widać :) I temp tez jest ładna. Prima minęła doba, a największy przyrost obserwuje się co 2 dni więc jutro czekamy znowu :) Jeszcze jestes przed @, ogladałam galerie testów i tak może być. Gratulować?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Ale jest :) Widać :) I temp tez jest ładna. Prima minęła doba, a największy przyrost obserwuje się co 2 dni więc jutro czekamy znowu :) Jeszcze jestes przed @, ogladałam galerie testów i tak może być. Gratulować?
    Nie jeszcze nie. Na innym forum napisała mi dziewczyna, że to może być torbiel :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę jaka będzie beta w poniedziałek i jak przyrośnie to zapiszę się do ginekologa na wizytę. Usg powinno określić czy to ciąża czy jakaś choroba

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( Wiem że masz obawy, rozumiem Cię bo martwisz sie tą betą. Ja wierze że to na 99% ciąża i tego Ci życzę.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Sarenko :-* Dziś ruszę na ciuchy. Dobrze, że ten czas oczekiwania przypadł akurat na weekend bo w tygodniu mąż jest całe dnie w pracy i wtedy bym siedziała sama i zachodziła w głowę co to. A tak to razem się czymś zajmiemy i czas zleci. Mamy w planach stół z krzesłami kupić. Zrobimy dziś lub jutro rundkę po sklepach meblowych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko bezpiecznej podróży :-*
    Wdychaj jod!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 07:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawego cyca to w ogóle dotknąć nie mogę tak mnie od wczoraj wieczór boli. Lewy tak lekko przy dotyku a prawy mega :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 07:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz zaczynam się szykować :) Sklepy czynne od 9 więc po 8 ruszam, bo muszę kawałek podjechać a dziś sobota i autobusy jeżdżą rzadziej

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima mocno zaciskam kciuki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    Prima mocno zaciskam kciuki.
    Dziękuje :-*

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort Trzymam kciuki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się już ogarnęłam, znaczy dopiero. Musiałam umyć włosy, odczekać z maseczką, zrobić hennę na brwi i umalować się. Wyjedziemy pewnie przed 9 bo mężowi się zachciało jeszcze samochód myć.

    Prima, właśnie zajmij się czymś. Ja wieczorem wpadnę z telefonu :) I trzymam kciuki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    U mnie jeszcze wszyscy śpią a ja sobie mam czas na kawkę z Wami :)
    Leje u mnie,że masakra! A też chciałam na małe zakupy wyskoczyć....

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się z Wami zsynchronizować.....
    Jak ja jestem to znikacie. Jak wracam to mam taką lekturę,że szok :)
    No dobra,to robimy po staremu- ja spadam,Wy piszecie a potem ja sobie poczytam :)
    Miłego dnia wszystkim :)

    Maxima, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już w trasie. :-) Ja to dopiero będę miała lekturę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego wypadu Sarenko :) i pogody jak z obrazka!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima jakie cudne wieści! Ja tez czytalam że beta przyrasta co drugi dzień wiec nic sie nie martw!
    Jak to dobrze wej ść na forum i zobaczyć, że jest nadzieja i nowe brzuszki powstają :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecei dlaczego OF zaznacza owulację czasem linią ciągłą a czasem przerywaną?

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ