Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 368

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze w perspektywie kilku dni, te pare godzin różnicy nie zrobi ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W necie znalazłam coś takiego: "W necie znalazłam coś takiego:TTest ciążowy uważa się za dodatni, jeżeli stężenie HCG wynosi > 25 mIU/ml. Ciążę natomiast można wykluczyć, jeżeli ilość jednostek HCG nie przekracza 5 mIU/ml. Jeżeli wynik mieści się w granicach 5-25 mIU/ml, uznaje się go za wątpliwy i badanie należy powtórzyć.est ciążowy uważa się za dodatni, jeżeli stężenie HCG wynosi > 25 mIU/ml. Ciążę natomiast można wykluczyć, jeżeli ilość jednostek HCG nie przekracza 5 mIU/ml. Jeżeli wynik mieści się w granicach 5-25 mIU/ml, uznaje się go za wątpliwy i badanie należy powtórzyć."

    Nastawiam się na złą wiadomość

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 368

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nie czytaj, bo tylko sie denerwujesz. Wynik powyżej 5 moze swiadczyc o sczesnej ciazy, co by sie zgadzalo, bo wykonalas test wczeznie. Dopiero, gdy zobaczysz przyrost, bedziesz miała pewność. Wczesniej nie ma co sie nastawiac na cokolwiek.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej niedzielnie u mnie dzis znowu 37.1

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W necie jest wiele rzeczy którymi można zaśmiecać sobie głowę. Ale rozumiem Cię bo ja też bym wszystko na ten temat czytała. Ale przeważnie w necie piszą źle. Kup dziś testa i zrób o jakiejkolwiek porze. A może kreska będzie mocniejsza i się uspokoisz? A co do bety uważam ze parę godzin nic nie znaczy.wazne by zrobić po dwóch dniach po prostu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 368

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, pare groszy na sikacza. Kup sonie inny, jazawsze potwierdzam testem innej firmy, nigdy nie bazuje na jednej, ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię i dam znać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2015, 10:17

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, ten lekarz to naprawdę trochę pochopnie wyrokuje. Wynik jest wątpliwy co nie znaczy, że nie może to byc ciąża. Czekamy więc na powtórke i sie nie denerwuj za bardzo.

  • fuksja Autorytet
    Postów: 299 884

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, nie czytaj tych głupot w internetach. Sama czytałam i wpędzałam się w doła - w tym cyklu odstawiłam testy owulacyjne, mierzenie temperatury i inne takie - bo okrutnie mnie to stresowało i chyba przez to się zablokowałam.

    Może spróbuj w kolejnym cyklu na luzie? Ja wiem, że łatwo się pisze - ale też jestem po poronieniu i wiem jak bardzo zależy Ci na dziecku (tak, mnie też). Tylko im więcej o tym myślę i czytam Wasze historie, tym bardziej przekonuję się o tym, że to jedna wielka loteria i jeśli ma się udać, to uda się i bez testów owu, bez mierzenia temp.

    A "diagnozy" lekarskie w internecie są bardzo wątpliwe. Postaraj się dzisiaj czymś zająć głowę, a jutro po prostu powtórzyć betę. Jak nie w tym cyklu, to w następnym... trzymam kciuki!

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    3.02.2016 - Mateuszek już jest z nami <3

    7.03.2015 [*] 6 tydzień

  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort głowa do góry, myśl pozytywnie każdy organizm jest inny. Trzymam kciuki! :)

    nzjdgzu33y143688.png
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie doszły bóle krzyża jak chodzę, żyłka pękła na piersi. @ dalej nie ma.

    nzjdgzu33y143688.png
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i uczucie wilgotności dużo białego śluzu wodnistego.

    nzjdgzu33y143688.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam wlasnie bobo test strumieniowy. No i czekam ale chyba negatywny wynik :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 3 minuty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie niewidoczny cień. Naprawdę trzeba się wysilić żeby ją ujrzeć :-( Trzeba się dobrze przypatrzyć żeby coś zobaczyć :-(

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 368

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jest i to najwazniejsze. ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2yvl1xy.jpg

    2ymfxg0.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro termin @

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,ja tez widze ten cien. Badz dobrej mysli Prima. A jak sie czujesz ogolnie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    Kurcze,ja tez widze ten cien. Badz dobrej mysli Prima. A jak sie czujesz ogolnie?
    Ogólnie lekko rozpalona od 2 dni ale gorączki nie mam. Zawroty głowy a tak to ok

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ