X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, wzrost jest, ale w każdym takim nie będę się doszukiwać owulacji, bo chyba zwariuję :P

    Maleficent dawaj betę :D

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) wlasnie wracam z labo. Zrobilam bhcg, progesteron i tsh.Wyniki dzis poznym popołudniem, ale musze wam powiedziec, ze poranny test wyznaczyl mi chuda, blada kreseczke, ale nie nastawiam sie zbytnio, test był allegrowy wiec niewiem jak z wiarygodnościa.. ale za kciuki dziekuje przydadza sie :* milego dnia

    Amelia San, Płatek szkarłatny, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tym bardziej zaciskam kciuki by ten cień okazał się ładną betą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 09:22

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, ale nasmarowałyście przez 2 dni, czytam i czytam :)
    Prima gratuluje zakupu samochodu - super fura!
    Ja mam 12 letnią toyotę avensis, na kluczyk, ale szkoda jej sprzedać bo ma wszystko czego potrzebuje, full wypas, a sprzedam za 17 tyś i kupię młodszy ale podstawową wersję. Mąż ma peugeota partnera, dobry jak coś przewieźć trzeba.
    Szału nie ma ale na razie nie sypią się to ok.

    Maleficent - to ja już powolutku gratuluje - ja wykonałam z allegro po 2 zł testy i zawsze były ok :) Jasna kreska to już ciąża :)

    Stokrotka śliczne storczyki, ja mam fioła na ich punkcie - mam 12, 10 dużych i 2 miniaturki :)
    Niestety tylko 3 kwitną a reszta opadła nie wiem czemu mi często kwiaty opadają podlewam - opadają, nie podlewam - opadają, nawoże, pałeczki daje i doopa!


    Ja wczoraj dostaam laptopa (ultrabooka raczej) od męża na rocznicę 13-stą ślubu.
    Jest suuuper!
    Wypasiony, z bajerami, czerwony, piękny poprostu :)
    Mąż mi na ratki wziął :)
    Bardzo się cieszę z niego!
    Jeszcze wczoraj przyszły mi 2 pary klapek z daichmanna i bluzka z pull&bear :)
    Super dzień :)


    A i rano robiłam progesteron i w 22 dpo mam 18 - mało, wiec ciąży nie ma :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 09:46

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mam dziś kiepski dzień. Dopadła mnie frustracja i smutek :/ chcę już nowy cykl :(

    Truskaweczko, koleżanka miała proga ledwo 16 i w ciąży jest ;) Dobrze czytam? w 22dpo czy chodzi raczej o 22dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 09:52

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zła, że tak szybko odstawiłam donga i jestem zła na męża, bo do dziś nie zrobił badań nasienia, a prosiłam go już dawno :(

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie sądziłam, że wyniki tak szybko będą. Bhgc 12,4 <5


    progesteron - 24,45
    faza folikularna 0.32 - 0.95 nmol/l
    faza lutealna 3.85 - 50.56 nmol/l
    kobiety po menopauzie0.32 - 0.64 nmol/l
    I trymestr ciazy 8.90 - 468.40 nmol/l
    II trymestr ciazy 71.55 - 303.05 nmol/l
    III trymestr ciazy 88.72 - 771.15 nmol/l
    mezczyzni 0.32 - 0.64 nmol/l

    tsh - 1,94 skoczylo :/

    Chyba jestem w ciąży :) choć beta malutka i boję sie, że będzie jak miesiąc temu, choć wtedy 3 dni po okresie mialam taka wartosc... teraz jestem 3-4 dni przed miesiączka. No nic trzeba spradzic przyrost i wszystko w rekach niebios. Ciesze sie tylko z wyniku proga, nigdy nie mialam tak wysokiego :) zawsze na przelomie 12-24.

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12-14 sorki ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny prog, beta niska ale powyżej 5 to chyba ciąża. Powyżej 20 to na pewno ciąża. Jeśli ładnie przyrośnie to jesteś w ciąży :D cichutko juz gratuluję i czekam na kolejną betę z kciukami :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde i wlaśnie tego chciałam uniknąć, żeby robić betę przed okresem, ale te badania do pracy poniekąd mnie zmusiły. No nic trzeba czekać, przynajmniej wiem, że możemy ,,zaskoczyć''. Cieszy mnie progesteron, będzie dobrze :) Dzięki Little, nie puszczaj kciuków :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird
    tak mój błąd w 22 dc, czyli około 8 po ovu, pomyliłam ;)

    Maleficent - gratuluje, musi być dobrze!
    Nie martw sie na zapas!

    Maleficent lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny za Was obie ściskam kciuki :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent, ja na razie nie gratuluje-zrobię to gdy wynik będzie pewniejszy :) Powinnaś pojutrze powtórzyć jak przyrasta, bo jest niska. W każdym razie jak powiedziałaś o drugiej kresce, to pomyslałam że może jednak ;) Daj znać, bedę trzymac kciuki! Może kup innego testa i zrób?

    Truskaweczko, tez miałam wczoraj super dzien pod względem zakupów. Ale na takie poważne ciuchowe wybierzemy się po tym weselu.

    Amelio, no właśnie. Chciałam tak zrobić. Byłam u niej po miesiącu i się zapytała jak rzęsy-mówię że odpadły po 3 dniach, zaczęła tylko coś marudzić, bredzić. Nie chodzę już do niej w ogóle, nic tam nie robie bo ona pojęcia nie ma. I Am-ja mam wrażenie, że wszystkim dookoła właśnie się nie udaje :) U mnie w otoczeniu tylko 3 osobom, z czego jedno poronienie. Więc? :) A reszta sie buuuja.

    Jaga, współczuję. Bądź silna.

    Jutro idę do fryzjerki na malowanie włosów, a dziś te pazury. Mąż wczoraj kupił świetne ubrania i buty na to wesele. Będzie wylądał jak 8 cud :D

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015

    jaki robisz kolore na włosach?
    ja farbowałam długo na blond (balejaż) potem z 5 lat ciemny brąz i teraz wróciłam do blond - rok temu ostatni raz farbowałam u fryzjera, potem sama robiłąm balejaż - na wierzchu włosó a od spodu naturalne (też blond) wiec bardzo sie nie różniły, a teraz zrobiłam pasemka brąz żeby powoli zejść z koloru.
    Wszystko po to żeby je zapuścić, mam do ramion, a chce do łopatek mieć.

    U mnie na około wszyscy w ciąży - kuzynka z drugim dzieckiem - 10lat nie mieli dzieci i teraz dwoje raz po raz, dwie sąsiadki w ciąży, dwie już urodziły po 3 dziecku, w rodzinie też w ciąży, i też po nawet 12 latach mają dzieci, znajoma po 15 latach dziecko, wszyscy kur.... tylko nie ja, cholera ile ich jest dopiero teraz sobie sprawę zdaje. No nic może kiedyś i moja kolej będzie ;)

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przyszły moje zakupy, min. stanik silikonowy. Ale to głupie, a jak się zdejmuje to jakby się z sutkami odrywało :/ Niestety na moim biuście nie zdaje egzaminu-jest za duży, ale pod jakąś kiecę z gorsetem usztywnianym bez normalnego stanika ok :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam czarny, dokładnie granatowa czerń. Mam ciemne włosy naturalnie i tak maluję od lat. Ale teraz zachciało mi się innego i właśnie miałam pytać. Która z was ściągała kolor i nakładała inny?
    Truskaweczko tera mnie nagrało by zrobić taki hmmm, ciemny burgund, lekko wpadający w taka ciemną wiśnię. Kosztuje to u mnie 170 zł-ściągnięcie i nałożenie nowego.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona wszystko partaczyła, paznokcie też, ale juz prawie rok tam nie chodzę. Tylko solarium u niej odwiedzam, które tez już woła o pomstę do nieba, ale jest blisko ;)

    Przyszły szpilki i teraz mam dylemat która kieca :/ boże jak zwykle to samo..........wrrrrrrrr!

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuksja, ale mam jeszcze cieliste. Powysyłałam ludziom mmsy i mówią że fajne, ale decyzje pomoże podjąć mąż.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie! :(
    Jedna kiecka czarna koronka prześwit, pod spodem ecru materiał, bardzo obcisła, przed kolano, seeeexy do tego albo fuksja albo cieliste szpile.
    Druga biała w róże różne kolory, na nich ptaszki motylki, plecy w V, odcięta pod cyckami, góra obcisła, dół kloszowany ciut przed kolano.
    Która???? :(

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosz kurde. Przyjaciółka mi powiedziała tak: jestes kobietą z klasą czy dziewuszką z kucyczkami :D I tez mówi pierwszy.
    Dzięki, jeszcze myslę.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ