X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sexy Sarenka :-)

    Czesc wam:-)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej 100krotka :D

    Sarenko, ja obstawiam klasyczną elegancję :D mała czarna + "fioletowy róż" :P szpilek

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 100krotko.
    Dzieki za rady. Na 80% założe czarną :) Do tego złote kolczyki długie z listków i mała czarna torebeczka.

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka ale w taki upał możesz też białą ubrać i szpilki fuxja - też bedzie super! :)


    Odnośnie koloru, nałoży Ci rozjaśniacz - mocny jak cholera - rozjaśni na najbrzydszy ciemno żółto=rudy i nałoży taki kolor jak chcesz - ja tak miałam u mojej, z tym, że ten kolor za 2 tyg musiałam znów poprawiać - bo się mega wypłukuje po ściąganiu, i znów musi Ci odrost rozjaśniać i farbować na dany kolor i tak ciągle, a na odświeżenie koloru trzeba co około 3 tyg chodzić - jeśli chodzi o ciemne włosy to tak to wyglądało.
    Jeśli chcesz jaśniejszy od swojego koloru to jest to pracochłonne i finansowo wyczerpujące, ale warto spróbować jednak. a może masz poddatne włosy na rozjaśnianie i sprawnie pójdzie i nie bedzie się wypłukiwać aż tak nowy kolor.

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Właśnie przyszły moje zakupy, min. stanik silikonowy. Ale to głupie, a jak się zdejmuje to jakby się z sutkami odrywało :/ Niestety na moim biuście nie zdaje egzaminu-jest za duży, ale pod jakąś kiecę z gorsetem usztywnianym bez normalnego stanika ok :)


    Haha rozbawiło mnie "to jakby się z sutkami odrywało"

    śmiesznie to napisałaś :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upały mnie wyłączają ledwo żyje:-\ ale jestem już u mamy to trochę chłodniej w domu

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, że się stroicie ;)
    sarenka zdecydowanie wersja sexi :)
    Wiecie co ja też czuję klątwę nad nami. W moim otoczeniu ciąże sypią się jedna za drugą, a ja za każdym razem się czuję jakby ktoś mnie uderzył. Dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy :(.
    Czuję się ostatnio już bardzo zmęczona.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;ttle, koniecznie wyslij męża na badania, w ogóle bez dyskusji! Ja to możliwe, że on jeszcze nie był. Wiem, że dla facetów to krępujące ale z drugiej strony kobiety znoszą jeszcze gorsze rzeczy i czasem nawet bolesne.
    Ale bym sie wkurzyła gdyby mój sie tak wykręcał.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to jest bardziej przykro. Wiem, że on nie robi tego specjalnie i to też nie chodzi o to, że się krępuje. On taki już jest, że zawsze ma czas i wszystko robi na ostatnią chwilę :/ (wszędzie jesteśmy spóźnieni). To taka jego wizytówka :P ale powiedziałam mu, że na 31.08. na wizytę do nowego gina chcę mieć wyniki nasienia ;) ma czas na załatwienie wizyty do piątku. A potem albo mu zrobię pierwszą w życiu awanturę, albo będę beczeć. Wszystko zależy od mojego nastroju.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny każdej z osobna, niestety mam czarne myśli, które staram się odgonić, przespałam praktycznie cały dzień, jutro jest nowy, może wzrośnie nadzieja.

    Sarenko i ja również jestem za czernią, także chyba już nie 80 % a 100% będzie ;) Pamiętam jak kiedyś sama rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem, też mam z natury ciemne i kupę czasu farbowałam na czarno. Ja pierdzielę, spaliłam sobie wtedy szopę :P Moja bratowa robi sobie na naturalnych ciemnych włosach ładne delikatne ombre jakimś płynem, ale nie pamiętam nazwy.

    Little przychylam się do opinii Płatka, weź go w obroty, mój małż pierwszy zaproponował takie badanie, myślałam, że tylko tak gada a jednak bez mojej wiedzy poleciał i zrobił. Oby było wszystko w normie, jednak jakby coś wyszło nie tak zaoszczędzicie czasu i nerwów.

    Płatku ja czuję podobnie tzn. nie chodzi, że nie mogę zajść tylko nie mogę utrzymać, problem z zagnieżdżeniem? sama nie wiem. Sorry mam w tej chwili zjebany humor, użalam się nad sobą a nie powinnam, są dziewczyny co mają znacznie gorzej. Koniec. Pion!

    U mnie małż skręca komodę z Agaty meble i słucham jak klnie, idzie mu to jak krew z nosa, chociaż lubi takie składanie, ale chyba trafiliśmy na trefny model idę popatrzeć jak mi się poci :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melaficent powolutku gratuluje i mocno trzymam kciuki za wzrost bety :)
    Ale to w poprzednim cyklu też miałaś taką sytuację, że beta była powyżej 5, a potem spadła?
    Co do progesteronu ja miałam wynik 5, a byłam juz wciązy, tylko miałam z nim problemy i brałam leki. Także ten progesteron to tez nivc pewnego tzn. ciąza może być pomimo, że niski.
    Miłego dnia Wam wszystim życzę :)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Gratuluję "zaciążonej" koleżance :)

    Sarenko, ja też miałam w maju ściągany kolor- fryzjerka uprzedzała, że może wyjść brzydki rudy kolor, ale mam się tyego nie bać. O dziwo, wyszedł nawet ładny kolorek hehe - nie miał nic wspólnego z rudym. Potem nałożenie farby- jasny brąz. Do poprawy odrostów chodzę co 1-1,5 mies i wcale nie wygląda to wtedy jeszcze tragicznie. kiedyś wstawiłam fotkę chyba moje naturalne włosy i po farbowaniu. Różnica może minimalna, ale z tak naturlanie ciemnych włosów bałam się drastycznej zmiany.

    6xxrctphuv6w_t.jpg

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Amelio jakoś skręcił, ale siedział wczoraj do północy, jeszcze musi tu i ówdzie poprawić, bo stoi jakaś koślawa, fronty nie są równo :p
    Z gratulacjami nie ma co dziewczyny faktycznie za szybko. Mam złe przeczucia. Taka beta 10-11 dpo to wątpliwa wartość. Ewelinko w poprzednim cyklu test zrobiłam dopiero 2 dni po terminie okresu, była blada różowa kreska. Poszłam na betę na drugi dzień i wyszła 14,4, kolejna 26,5, potem zaczęła spadać :/ Miłego dnia

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent, powtórz koniecznie betę. Robisz jutro? Trzymam mocno kciuki, bo coś sie dzieje :) Czekamy na betę, oby super przyrastała! ;) Wiem ze jesteś zdenerwowana, ale co ma być to będzie, już nic nie zmienisz. Więc trzymaj się dzielnie GLINO :D Mężowi już coś mówiłaś?

    Dziewczyny, co do kiecy chyba zostane przy czarnej, ale mąż jeszcze nie widział więc nie mam decyzji. Byłam wczoraj na tych pazurach. Na rękach jak zwykle migdałwy kształt, french i zaszalałam... zrobiłam po jednym na ręku w kolorze neonowej brzoskwini takiej jasnej :D a na nogach nowy kolorek niebieski ciemny. nie wiem jak opisac ten kolor bo to nie rasowy niebieski ale super. Wcześniej tylko czerwień. Idę na 14.30 na malowanie włosów.

    Truskaweczko, Jaga chyba se odpuszczę. Nie chce zniszczyć włosów, a moje podatne na rozjaśnianie nie są. Za gówniary robiłam różne eksperymenty na czarnych, białe i czerwone pasemka, z białych wyszedł rudy a czerwony szybko się wypłukiwał.

    Amelio, ile dałas za zastawę? Też planowałam kupić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 13:04

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie zdażyłam zerknąć. Potem spojrzę.
    Ból owulacyjny jest przed i w trakcie owu.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, bardzo ładna ta zastawa. Ja swoją zamawiałam też przez internet i przyszła w całości ;D bardzo dobrze ją zapakowali i każdy element był osobno ;)

    Niektóre dziewczyny czują ból owulacyjny nawet po owulce ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co pokaże temp ;) bo nie jest powiedziane, że owu była wczoraj. Jajniki potrafią boleć podczas wzrostu pęcherzyka, a owu mogła być dziś lub dopiero będzie ;) Więc wskakuj na męża i jazda :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, ból owu poprzedza owulacje, więc jeśli miałaś go 11dc, to owu mogła być dopiero po paru dniach. Jaja się przygotowują i dlatego boli. Ból nie oznacza ze zawsze owu jest akurat gdy boli. Ja się tak wymądralowałam gdy byłam na pierwszym monitoringu. Mówię ginowi że już na pewno po owu bo jajnik mnie rwał właśnie 11dc, a owu miałam z 16 na 17dc-wtedy jakoś pękło jajo :) 16 jeszcze było, 17 już nie, tylko płyn. Więc sama widzisz.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orzechy brazylijskie były w promocji ostatnio w rossmanie.

    Ja po fryzjerze i po solarium. Włosy pomalowane, grzywa podcięta. Wpadłam jeszcze na małe zakupy do rossmana i teraz leże i umieram... Już mam dość tych upałów. A włosy... zwilgotniałe, powykręcane każdy w inny stronę i pokręcone. Boże, jak miotła.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka
    Znów hahaha jak "miotła" rozbawiasz mnie tymi swoimi tekstami -lubię Cie czytać, tak wesoło i optymistycznie :)

    I ja dziś zlapałam za możyczki i znów grzywkę zrobiłąm sobie :)
    dużo lepiej mi z grzywką, mogę ja nosić normalnie i lekko na bok - zalotnie.
    A przynajmniej do oczu mi nie wchodzi ciągle bo do końca nosa już była.

    Jakiś fryzurowy dzień dziś :)

    Ja zawsze mam ból owu - od ok 15 lat, czasem mam 3 dniowy - a czsem około 5gdz np w 14dc wiec wiem, że jajo poszło, jak mam taki z 3 dni to nie wiem czy w 1,2,3 dniu czy po tych dniach jajo wychodzi.

    Mniej wiecej jednak wiem zawsze. Gdybym miała rozpoznać po ochocie na <3 to za diabła - ja od czasu starań nie mam już nigdy ochoty :/
    Wcześniej było ok, miewałam w tych dniach ochotę - nawet troche po śluzie poznawałam, że to te dni a teraz doopa, nic ani śluzu, ani ochoty.

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ