X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, ja też rzadko mam orgazmy (orgazm pochwowy - to on istnieje?), chociaż mąż nauczył się jak mi pomóc :D A dziś mi się śniło, że bardzo chcemy się kochać i ciągle nam ktoś przeszkadzał :P a potem mąż mnie obudził buziakiem, bo wychodził do pracy.

    A ja mam od dziś urlop!!! :D :D :D

    Będę się rzadko pojawiać, więc potem będę miała sporo do nadrobienia. Najlepsze jest to, że nie wiem kiedy wracamy :P Jedziemy w góry, a potem może zwiedzimy Kraków ;)

    No i dziś był ostatni pomiar temp :)

    Miłego dnia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2015, 07:11

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też będę tęsknić <3 ;) Jedziemy w Pieniny: Czorsztyn i okolice ;)
    Wybraliśmy góry nie za wysokie, bo jedziemy ze znajomymi i ich roczną córeczką :)

    Żałuję, że nie dowiem się co dalej z tempką będzie się działo :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little bawcie się dobrze, odpoczywajcie, pogode piękna macie - super :)
    Mi znowu program przesuwa owulacje - e tam - wiem, że juz po - reszta się już nie liczy :)
    Truskaweczka ja mam tak jak Ty z tym bólem owulacyjnym - czasem kilka godzin, a czasem 3 dni męczy :)Choć ostatnio raczej krócej niż dłużej trwa :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, jak zawsze pracowita :)
    Ja już ogarnęłam całe pakowanie teraz tylko czekam na sygnał od męża by odgrzać obiad. Zapakujemy się do auta i ruszamy :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę jak na szpilkach :D papa ;) <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ewelinka masz piękne temperatury :) Trzymam kciuki za zielony finał :)
    Am ja luteinę stosuje, ona pewnie też trochę podnosi, no zobaczymy :)
    Little pewnie już w drodze - ale im fajnie :)
    A ja jeszcze kilkanaście minut w pracy i weekend :D

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baw się dobrze little :)
    ewelinka, ja też zaczęłam stosować luteinę i zastanawiam się czy podnosi. Czytałam, że raczej tak, więc w tym cyklu nie ma co się sugerować temperaturą.

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się wreszcie przywitam-heeej :)
    Wczoraj byłam w robocie od 8-20, to było znęcanie nad psami dosłownie... Ten upał, klima, ból głowy, gardła, nóg. I zamiast wczoraj pomyśleć i załatwić kilka drobnostek to my dziś :/ Dziś to wesele a pogoda-Boże z mojej fryzury będzie NIC coś czuję.

    Am, to należę do szczęściar. Ja zawsze mam kilka orgazmów. Mąż się śmieje jak to możliwe, ale możliwe :) Zawsze tak miałam, po prostu taki ognisty temperament.

    Co do owu. Odkąd dojrzałam i poznałam swoje ciało, owu czułam zawsze. Ból ogromny i ketonal bo nic więcej nie pomagało. Czasami boli kilka godzin, czasami calutki dzień. Ze śluzem różnie. Czasami jest wtedy gdy boli, czasami po, a czasami w ogóle go nie widzę.

    Maleficent jak tam??? Odezwij się.

    Maleficent lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mąż mi zabrał kompa, musiał trochę w pracy posiedzieć, nie lubię pisać na telefonie, dlatego korzystam, że mąż jeszcze śpi i coś tam do was skrobnę:) Poprawiłam wczoraj betę wyszła 43,2 :) jakaś spektakularna to nie jest ale rośnie. Gin mnie trochę uspokoił, twierdzi, że musiałam później mieć owulację, ciąża jest bardzo młodziutka, dał zwolnienie i mam się oszczędzać. Mam brać dupka 3x1 i luteinę włączył. Umówiliśmy się na wizytę za jakieś 3 tyg. Akurat zaczynam urlop :)Z objawów to strasznie mnie bolą cycory, ale strasznie, jak nigdy, no i zmęczenie w tym senność, taki rodzaj zmuły. Bet już nie będę robić za dużo mnie to stresuje. Jak mam utrzymać tę ciąże to tak będzie jeśli nie trzeba będzie żyć dalej. Miłego weekendu życzę, Little udanego urlopu :) Mam rodziców na weekend więc odezwę się po weekendzie Pozdrawiam wszystkie Paaaa

    ewelinka2210, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    I ja się wreszcie przywitam-heeej :)
    Wczoraj byłam w robocie od 8-20, to było znęcanie nad psami dosłownie... Ten upał, klima, ból głowy, gardła, nóg. I zamiast wczoraj pomyśleć i załatwić kilka drobnostek to my dziś :/ Dziś to wesele a pogoda-Boże z mojej fryzury będzie NIC coś czuję.

    Am, to należę do szczęściar. Ja zawsze mam kilka orgazmów. Mąż się śmieje jak to możliwe, ale możliwe :) Zawsze tak miałam, po prostu taki ognisty temperament.

    Co do owu. Odkąd dojrzałam i poznałam swoje ciało, owu czułam zawsze. Ból ogromny i ketonal bo nic więcej nie pomagało. Czasami boli kilka godzin, czasami calutki dzień. Ze śluzem różnie. Czasami jest wtedy gdy boli, czasami po, a czasami w ogóle go nie widzę.

    Maleficent jak tam??? Odezwij się.

    Oj Ty psiaku biedny :) współczuję, serio. Ja mialam mieć wczoraj nockę, ale musiałam iść z nimi gadać. Dostali wytrzeszczu, że znowu zaciążyłam, ale cóż, powiedziałam, że w związku z tym biorę zwolnienie i niewiem czy wrócę za biurko - zależy jak to wszystko się potoczy po urlopie. Fryzura wytrzyma do momentu jak się w niej pokażesz, bo potem nikt już nie będzie na to zwracał uwagi ;P Udanego weselicha ;)

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka
    Udanego wesela :)
    Ja jeszcze w domu dolakierowałam włosy i w taki włąśnie upał mi się na weselu utrzymała fryz - ale to byłą tona lakieru :)


    Ja na swój włąsny orgazm musze sama popracować - tzn muszę obrać np pozycję na jeźdźca lub ewentualnie klasycznie - ale to nudno, a tak to się nie doczekałabym nigdy.
    A mąż na swój też musi sam sobie popracować ( tzn ze mną) ale on działą. I tak zawsze najpierw ja potem on i wszyscy zadowoleni ;)


    Maleficent
    trzymam kciuki za Was - rozwijajcie się dalej zdrowo :)



    PrimaSort lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melaficent gratuluję :) super, ze prxyrasta i masz rację - nie mierz juz, tylko poczekaj na dalszy rozwój, mocno trzymam za Was kciuki:)
    Marleni a moze rzeczywiście da się jakoś poprawić nasienie? Ja tez mam juz dziecko, ale wiem o czym mowisz, strasznie chcemy drugie dziecko, a tu od prawie pół roku nic...ale męża juz prawie rok temu zbadaliśmy - lekarka najpierw jemu zlecila, zanim sie u mnie za jakąś bardziej inwazyjną diagnostykę brała. No i wszystko u nas ok, a tu nadal nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się witam z wami :) rodzice pojechali a my będziemy ruszali za zmywarką na szoping:) niezła burza była w nocy, ale dzięki temu dzisiaj jest czym oddychać.
    Jeśli chodzi o orgazmy :D ja osiągam tylko w pozycji na jeźdzca. Pierwszy pochwowy był z mężem, są boskiee, ale też nie mam ich regularnie ;) Lekarz niby nie widzi przeciwskazań, żeby współżyć, jednak możemy się wstrzymać jak się obawiam przez jakieś 2 tygodnie do wizyty i chyba wolę chwilową abstynencję. Dziękuję za kciuki :) Marleni ja podobnie, przy pierwszej biochemicznej strasznie się bałam, przejmowałam..teraz jestem spokojna, nie plamię, podbrzusze mnie nie boli, wogóle nie ogarniam, że coś tam się we mnie kiełkuje :) Żadnych objawów oprócz tych co wymieniłam w poprzednim poście, ale głowę mam spokojną a to najważniejsze, no i jeszcze wcześnie. Kurcze trzymam kciuki za Ciebie, nie poddawaj się, przynajmniej masz już jedno dzieciątko o które możesz się troszczyć i kochać, może w najmniej oczekiwanym momencie będzie drugie czego oczywiście mocno życze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było! :-) Zalatana jestem :-P
    Dopiero wróciłam z weekendu na wsi u teściów i postanowiłam do Was napisać.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mnie męczy i chciałabym Wam o tym napisać. Cykle mam zwykle 27-dniowe no ewentualnie 28-dniowe. Nigdy nie dłuższe. @ powinnam dostać w czwartek. We wtorek miałam brązowy śluz, w środę też... Taki jak zwykle mam przed miesiączką. Ale ona nie przyszła. Dzisiaj niedziela a ja od wczoraj mam sucho. I czuję się sucha. Poza tym (mam nadzieję, że nikogo nie zgorszę, ale w końcu to forum o intymnych problemach) wargi sromowe mam bardzo ciemne bordowo-brazowe gdzie zwykle przed @ bledną.
    Dzisiaj zorientowałam się, że jestem po terminie @ a plemienia, które zapowiadały @ uspokoiły moją czujnośćui byłam pewna że @ przyjdzie. Ale teraz sama nie wiem co myśleć. Zrobiłam więc 3 godziny temu test ciążowy i po 5 minutach na teście była blada druga kreska. Jestem 3 dzień po terminie (@ powinnam dostać w czwartek). Jak pamiętajcie ja już miałam dwa miesiące temu cień cienia na teście 3 dni przed terminem @ a potem o czasie przyszła @. Zupełnie jestem skołowana. Dodam, że jak pakowaliśmy rzeczy do samochodu u teściów przed samym wyjazdem to nad głowami przyleciały nam 4 bociany. Nigdy nie widziałam jak leci wiecej niż jeden bocian i to w dodatku tak nisko :-) ale to tak abstrachując od mojego dylematu.
    A wracając do tematu to jutro jak nie dostanę @ to zapiszę się na najbliższy możliwy termin do ginekologa aby ustalić przyczynę bo na betę nie chcę iść. Beta u mnie 43 zł a wynik przecież trzeba jeszcze powtórzyć. Usg wykaże czy to nie jest jakaś torbiel albo coś bo się w internecie oczywiście naczytałam o chorobach... Na bycie w ciąży się absolutnie nie czuję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2015, 20:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima moim zdaniem jesteś zaciążona :) nawet bladzioch świadczy o ciąży. Ja jestem dwa dni po terminie okresu a niektóre testy wychodzą mi blade i potrafią wyleść po 5 minutach, inne odrazu i kreska jest ciemna. I nie mów o chorobach chyba, że tej wspaniałej trwającej 9 miechów ;) Powtórz z rana test na spokojnie kciukole!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa, Maleficent GRATULUJĘ! Czekałam na wieści :) super że beta przyrosła :*

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima powtórz test - to wsxystko wyjaśni :) no teraz jesteś już po terminie, więc jest duża szansa, ze nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego cyklu. No i dziś zrobiłaś test po poludniu - z porannego moczu będzie inaczej wyglądał. Powolutku gratuluję :)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Melaficent gratuluję :) super, ze prxyrasta i masz rację - nie mierz juz, tylko poczekaj na dalszy rozwój, mocno trzymam za Was kciuki:)
    Marleni a moze rzeczywiście da się jakoś poprawić nasienie? Ja tez mam juz dziecko, ale wiem o czym mowisz, strasznie chcemy drugie dziecko, a tu od prawie pół roku nic...ale męża juz prawie rok temu zbadaliśmy - lekarka najpierw jemu zlecila, zanim sie u mnie za jakąś bardziej inwazyjną diagnostykę brała. No i wszystko u nas ok, a tu nadal nic...
    Mialo byc półtorej roku :) pół roku to byłby pikuś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 06:43

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, na razie nic nie mówimy, ale lec do tego gina i sprawdź co i jak :)

    Am Szczerze mówiąc wyjeżdżając z kościoła, przód jeszcze wyglądał ok, a później w tym upale i wilgoci jak to kręcone włosy-porażka. Bardzo mi to przeszkadzało bo czułam się roztrzepana i stwierdziłam że mogłam założyc tą białą kiece w kwiatki. Źle się w mojej czułam. Ale wesele było świetne, dużo śmiechu, dużo zabawy, alkohol mi nie szedł. Normalnie po 3 godz. baletów byłam już sztywna i miałam szampański humorek. Najpierw drink z wódą której nienawidzę, 2 łyki, nie szło mi, potem whisky bo tylko to spożywam i jakoś umęczyłam. Upał był tragiczny! W domu byliśmy o 4, ale byłam już trzeźwa. Teraz tylko włosy zniszczone i kolejna regeneracja :)

    Wczoraj o 17 pojechaliśmy z psem nad wodę i do lasu. Chodziliśmy i chodziliśmy, odkryliśmy nowe miejsca :) Nasz pies zobaczył jelenia i juz by za nim pognał ale go złapałam na szczęście.
    W pażdzierniku mamy kolejne wesele, teraz juz wiem jak się ubiere :D

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ