X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Prima lekarz i tak Ci pewnie betę zleci, bo na tym etapie to chyba za wcześnie, żeby coś było widać. może jednak zrób przed wizytą? To Cię uspokoi, bo mam nadziję, że ładnie przyrasta <3
    Jeszcze nic nie wiadoom, probuj nie tracic nadziei <3
    Jak lekarz zleci to zrobię po wizycie. Teraz dotarłam już do domu i leże. Wstanę dopiero o 16 aby się przygotować do wizyty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    nie rób już, masz rację, odpocznij i idź dziś do lekarza.

    Postaraj się choć troszkę mniej się tym denerwowować do wizyty. Stres nie pomaga, a za kilka dni będziesz wiedziała wszystko
    Tulę mocno Primusiu <3
    Muszę jakoś przeżyć to kilka dni.

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primciu na którą masz tą wizytę?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Primciu na którą masz tą wizytę?
    Na 18:30

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba na 18 Ginka. Wszystkie Cię tu mocno wpsieramy i czekamy <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję za wsparcie. Byle do wizyty. Niech mnie ktoś wreszcie uleczy a nie wszyscy lekarze ręce rozkładają. Chyba, że coś wykarze to badanie kariotypu. Ale to badanie dopiero na początku stycznia i za wynikiem trochę się czeka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po włożonej luteinie po 4 godzinach wypłynęły kawałki długie śluzu ciemnobrązowego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do wizyty jeszcze 4 godziny

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbarwiony śluz może być ze wszystkiego, może być krwiak, może jeszcze się wgryza bardziej maluch, jeszcze kilka godzin i będziesz wiedzieć więcej <3 Trzymaj się Słoneczko <3

    Marleni, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo wiele daje mi Wasze wsparcie. Sama bym pewnie zwariowała...

    Marleni lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima ja zaraz pracę skończe, ale będe zaglądać. Napisz od raqzu jak będziesz po wizycie. A dalej plamisz?

    Marleni, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, trzymaj się <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Prima ja zaraz pracę skończe, ale będe zaglądać. Napisz od raqzu jak będziesz po wizycie. A dalej plamisz?
    Dawno w wc nie byłam. Ostatnio piasałam Wam jakąś godzinę temu, że razem z resztkami rozpuszczonej luteiny wypłynęło kilka długich ciemnobrązowych jak sikałam. Tak to na majtkach czysto ale cały czas leżę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    dasz radę :*

    na szczęście :
    lisc-koniczyny-ruchomy-obrazek-0070.gif
    Dziękuję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Prima, trzymaj się <3
    Starak się. Do wizyty jeszcze 3,5 godziny. W drodze powrotnej od lekarza dam znać z telefonu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic dzisiaj nie jadłam poza batonem i jogurtem. Nic mi nie przyjdzie przez gardło :-(
    Dobrze, że mąż jedzie ze mną na wizytę

    Ginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze Prima trzymaj sie tule Cie mocno <3 mam nadzieje ze wszystko bedzie bobrze

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 listopada 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, odliczam minuty do Twojej wizyty. trzymaj się kochaniutka!!!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 2 listopada 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    Pobieżnie przeczytałam ostatnie 2 strony i mam nadzieję Prima, że usłyszysz tylko dobre wiadomości u lekarza.

    W związku z ostatnimi postami nasuwa mi się pytanie. Czy to prawda,że najlepiej ciążę trzymać w tajemnicy przez 3 miechy? W sensie, żeby nie rozpowiadać itp, że niby właśnie te 3 miesiące są kluczowej dla całej ciąży... Ktoś słyszał taki "zabobon" ? Chyba by było ciężko tak długo ukrywać, zwłaszcza jak się jest rozrywkową parą i co weekend gdzieś, coś, drinki itp...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu wrote:
    Hejka,

    Pobieżnie przeczytałam ostatnie 2 strony i mam nadzieję Prima, że usłyszysz tylko dobre wiadomości u lekarza.

    W związku z ostatnimi postami nasuwa mi się pytanie. Czy to prawda,że najlepiej ciążę trzymać w tajemnicy przez 3 miechy? W sensie, żeby nie rozpowiadać itp, że niby właśnie te 3 miesiące są kluczowej dla całej ciąży... Ktoś słyszał taki "zabobon" ? Chyba by było ciężko tak długo ukrywać, zwłaszcza jak się jest rozrywkową parą i co weekend gdzieś, coś, drinki itp...

    Hej Goszu, wydaje mi się, że to nie są zabobony. Pierwsze 3 miesiące są kluczowe dla ciąży.

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


‹‹ 363 364 365 366 367 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ