X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. U mnie w nocy pojawiło się brązowe plamienie. Jestem przerażona. To chyba efekt wczorajszego stresu... Nie wiem co robić. Powoli godzę się z tym, że nigdy nie będę miała dziecka...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj był taki nostalgiczny dzień, mi tez kapły łzy, po pierwsze, moja babcia zmarła w czerwcu, wczoraj nie było jej tak jak zawsze z nami przy grobie...my modliliśmy się za nią i dziadka.
    Tutaj też smutek..
    Płatku dużo siły, niewiem co napisać, naprawdę.. Mam nadzieję, że w radosny okres świąt dotaniesz wymarzony prezent, pozatym idzie Nowy Rok, który niech będzie nowym lepszym rozdziałem..
    Am też dużo siły i pozytywnych myśli.. zdrówka dla dziadka.
    Ewelinko, przykro mi. Niewiem co Wam pisać. Wykres był obiecujący. Teraz powiem tylko, że trzymam mocnoo! kciuki za kolejny cykl i kibicuję.
    Prima,nie może być źle..poprostu nie. Ubieraj się mała i leć na IP tak jak mówi Marleni. Niech Cię tam zbadają, mam nadzieję, że nie dzieje się nic niepokojącego.

    Amelia San, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 listopada 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima może to dalszy etap implantacji? Leć na pogotowie, ja również mam nadzieję, że nic niepokojącego się nie dzieje.

    Marleni <3 No trudne to wszystko, ja wiem, że jak jeszcze jakiś czas nie będzie się udawąc, to bedziemy mysleć o adopcji. Ale no co mam powiedzieć, nie bede ściemniać - myślałam, że doczekamy się dziecka biologicznego. Ale ta potrzeba jest tak silna, że po prostu muszę jakieś dziecko przygarnąć, więc może z serduszka? :) Tylko już to kiedyś powiedziałam - czuję się gorsza jako kobieta, że sie nie udaje... A może wykres pokażesz?

    Maleficent <3 Może w końcu się uda, teraz mój płodny okres - 4 ciąże były od października do marca - mam kilka miesięcy :) Może się uda w te, w których jeszcze ciąży nie zaczynałam, czyli listopad i luty ;) No zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Jeju Prima, modle się za Ciebie - oby to nic złego.
    Leć do szpitala.
    Nie zasługujesz na ani grama cierpienia więcej!
    Nie mogę. Jestem w pracy. Poza tym wiem co to znaczu bo już w tym roku 3 razy tak miałam...
    Nie wiem, czy jest w ogóle sens iść dziś wieczorem do ginekologa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam bardzo dużo pracy. Ważnych projektów które muszą być na daną godzinę gotowe i przedłożone. Poza tym nikt mi nic nie pomoże bo nawet nie będzie zarodka w tak wcprzedłożone.. Jakbym wyszła teraz to by mnie z roboty wylali na domiar tego. Czekam do wieczora. Jak nie będę krwawiła to pojadę na wizytę do ginekologa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 10:02

  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort pomodliłam się za Was <3

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dreambaby wrote:
    PrimaSort pomodliłam się za Was <3
    Dziekuję <3

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima <3 Moja koleżanka tak miaął i to była po prostu implantacja jeszcze, bardziej sie fasolek wgryzał. Mocno kciuki za Was trzymam <3

    Dziewczyny wiecie jak się gujazyl stosuje? Od kiedy, w jakiej ilości itd.?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima bardzo mocno trzymam za Was kciuki...ma być dobrze!!!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! Staram się o tym nie myśleć. Do wizyty jeszcze niecałe 8 godzin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Prima <3 Moja koleżanka tak miaął i to była po prostu implantacja jeszcze, bardziej sie fasolek wgryzał. Mocno kciuki za Was trzymam <3

    Dziewczyny wiecie jak się gujazyl stosuje? Od kiedy, w jakiej ilości itd.?
    Martwi mnie to, że wcześniej kilka dni mnie brzuch bolał :-/ Co ma być to będzie i nie mam na to wpływu

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dziękuję dziewczyny! Staram się o tym nie myśleć. Do wizyty jeszcze niecałe 8 godzin.

    może jak masz dużo pracy skup się na tym szybciej zleci....a jak się czujesz dalej plamisz czy tylko w nocy było?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi już nie bolą :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    może jak masz dużo pracy skup się na tym szybciej zleci....a jak się czujesz dalej plamisz czy tylko w nocy było?
    Cały czas plamie. Tzn nie mam sladu na pizdzamie ale na papierze za każdym razem. I w środku... Jest gęsty raczej

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 listopada to bardzo trudne święto, aczkolwiek bardzo potrzebne... Ja w tym roku nie byłam na cmentarzu, nie odwiedziłam żadnego grobu (jeszcze).

    Prima, modlę się za Was <3

    Płatku, przykro mi z powodu pogrzebu <3

    Ewelinko, trzymam kciuki za kolejny cykl <3 Wiem, co czujesz też czuję się gorszą kobietą, przez to, że nie mogę dokonać tego, do czego Bóg mnie stworzył :(

    Am, modlę się również za Twojego dziadka <3

    Płatku, moje szalejące libido mogłoby wskazywać na dni płodne, jednak temperatura na to na razie nie wskazuje. Wątpię w owu, chociaż w głębi serca na nią liczę. A mąż dał radę, nie miał wyjścia :D

    Miłego dnia i pogodnych nastrojów. Prima, trzymaj się <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Witajcie. U mnie w nocy pojawiło się brązowe plamienie. Jestem przerażona. To chyba efekt wczorajszego stresu... Nie wiem co robić. Powoli godzę się z tym, że nigdy nie będę miała dziecka...

    O jeju Primuś, trzymam kciuki!! Musi być dobrze.

    Dawaj znać na bieżąco co się dzieje!

    U mnie ten cykl też chyba bez owu będzie, nie ma wzrostu temperatury.

    ww 12 dc pęcherzyk miał 14 mm a endo 8 mm ale mimo to lekarka stwierdziła, że ten cykl raczej nic nie bęzie więc ten pęcherzyk musiałbyć dziwny jakiś.

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę do domu. Będę dziś pracowała zdalnie. Tylko muszę ze wszystkiego na czas się wywiązać i poprzesyłać komu trzeba.
    Będę pracowała z łóżka z komputerem obok.
    Wsadziłam sobie luteinę dopochwowo bo miałam przy sobie. Może coś pomoże. Lekarz i tak nic innego nie zapisze.
    Jeszcze 7 godzin do wizyty. Mąż pojedzie ze mną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 11:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Trzymaj się Prima - niech moc będzie z Tobą :*
    Staram się. Niech będzie co ma być. Lepiej poronić teraz niż za miesiąc czy dwa :-( Na wizycie wszystko się wyjaśni. Myślałam nawet o zrobieniu dzisiaj bety czy nie spadła ale podaruję sobie bo to i tak nic nie zmieni.

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Staram się. Niech będzie co ma być. Lepiej poronić teraz niż za miesiąc czy dwa :-( Na wizycie wszystko się wyjaśni. Myślałam nawet o zrobieniu dzisiaj bety czy nie spadła ale podaruję sobie bo to i tak nic nie zmieni.

    nie rób już, masz rację, odpocznij i idź dziś do lekarza.

    Postaraj się choć troszkę mniej się tym denerwowować do wizyty. Stres nie pomaga, a za kilka dni będziesz wiedziała wszystko
    Tulę mocno Primusiu <3

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 listopada 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima lekarz i tak Ci pewnie betę zleci, bo na tym etapie to chyba za wcześnie, żeby coś było widać. może jednak zrób przed wizytą? To Cię uspokoi, bo mam nadziję, że ładnie przyrasta <3
    Jeszcze nic nie wiadoom, probuj nie tracic nadziei <3

    Marleni lubi tę wiadomość

‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ