X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to i jest jakiś zabobon. Tak samo jak to, że ktoś może Cię "ociotać" i niby się w takie rzeczy nie wierzy, ale różnie się w życiu dzieje. Ja np. nie chcę nikomu mówić o ciąży ze względu na wścibskie spojrzenia ludzi, którzy mnie otaczają. A pierwsze trzy miesiące są kluczowe, w drugim trymestrze ryzyko komplikacji bardzo spada.
    Prima, kochana jestesmy z Tobą <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 18:13

    Amelia San, ewelinka2210, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co chwilą zaglada czy Prima dała znac... Boże żeby wszystko dobrze się skończyło.

    Goszu ja też tak słyszałem a dziewczyny na forum wiedziały już po kilku minutach :-) rodzina dowiedziała się w 6 tyg po pierwszej wizycie...można powiedzieć oczywiście ale trzeba uwarzac na siebie dbac o malenstwo

    Amelia San, Ginka, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jeszcze chwilkę i Prima wchodzi do gabinetu. Trzymajmy wszystkie kciuki jak najmocniej!

    Amelia San, ewelinka2210, PrimaSort lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam z całych sil

    Amelia San, Ginka, ewelinka2210, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czas jak na złość się ciągnie i ciągnie:-\

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu przede wszystkim chodxi 8 ryzyko poronienia, po co mówić o ciąży i potem sie tłumaczyć z poronienia? Tylko z tego względu bym nie mówiła za wczesnie, bo nie wierzę w zapeszanie.

    Prima daj znać jak tylko bedziesz mogła, myslami jestem z Tobą <3

    Ginka, Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima <3

    Ginka, Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę, że musi być dobrze.. los jest okrutny, ale, żeby miał być takim chu..em ? nie, no nie, poprostu NIE. Nie przyjmuję tego do wiadomości.

    Ginka, ewelinka2210, Amelia San, littleladybird, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że dopiero teraz piszę i trzymam wszystkich w niepewności.
    Macica pulchna, powiększona.
    Na USG na 100% jeden pęcherzyk i być może drugi... Może być ciąża bliźniacza ale nie na 100%.
    Pęcherzyk 2,7 mm.
    Endometrium bardzo ładne 18 mm podobno idealnie grube.
    Jutro o tej godzinie co zwykle czyli o 13 mam zrobić Beta-HCG i jak będą miała wynik mam napisać sms-a doktorowi. Powinno być minimum 650 jak będzie 300 to za mało i najprawdopodobniej ciąża poroni się ale doktor jest dobrej myśli.
    Jutro trzymajcie kciuki za wynik bety! <3

    Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie <3

    littleladybird, 100krotka:), Maleficent, madziaw88, Marleni, Wedmoczka, ewelinka2210, Płatek szkarłatny, Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima! :D bardzo dobre wieści :) trzymam kciuki za betę <3
    Pomodlę się za Was jeszcze <3 <3 <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima <3 będziemy trzymać:-) będzie dobrze musi nie ma innego wyjścia Kochana będę się modlić dziś za Ciebie

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu wrote:
    Hejka,

    Pobieżnie przeczytałam ostatnie 2 strony i mam nadzieję Prima, że usłyszysz tylko dobre wiadomości u lekarza.

    W związku z ostatnimi postami nasuwa mi się pytanie. Czy to prawda,że najlepiej ciążę trzymać w tajemnicy przez 3 miechy? W sensie, żeby nie rozpowiadać itp, że niby właśnie te 3 miesiące są kluczowej dla całej ciąży... Ktoś słyszał taki "zabobon" ? Chyba by było ciężko tak długo ukrywać, zwłaszcza jak się jest rozrywkową parą i co weekend gdzieś, coś, drinki itp...
    To nie zabobon. Tak mówią ginekolodzy. To dbanie o psychikę pacjentki w razie straty. Potwierdzą to z pewnością osoby, które straciły swoje dzieci w wyniku poronienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Przepraszam, że dopiero teraz piszę i trzymam wszystkich w niepewności.
    Macica pulchna, powiększona.
    Na USG na 100% jeden pęcherzyk i być może drugi... Może być ciąża bliźniacza ale nie na 100%.
    Pęcherzyk 2,7 mm.
    Endometrium bardzo ładne 18 mm podobno idealnie grube.
    Jutro o tej godzinie co zwykle czyli o 13 mam zrobić Beta-HCG i jak będą miała wynik mam napisać sms-a doktorowi. Powinno być minimum 650 jak będzie 300 to za mało i najprawdopodobniej ciąża poroni się ale doktor jest dobrej myśli.
    Jutro trzymajcie kciuki za wynik bety! <3

    Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie <3


    Jupiii, dobre wieści. Oczywiście kciukasy za wynik bety :) bliźniacza? byłoby super co? póki co skupmy się chociaż na jednej zdrowej dziecinie, prawidłowo się rozwijającej ;) dobrze, że nie nazwałam Pana losa chujk..m :P
    Szanowny Panie losie ma Pan nie spieprzyć sprawy!!!!

    Cały dzień powstrzymywałam się od optymistycznych postów, musiałam dać ujście w końcu memu humorowi:)

    100krotka:), PrimaSort, littleladybird, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się wzruszyłam jak przeczytałam co pisałyście i jak mnie wspierałyście, kiedy pojechałam do ginekologa. Nigdy nie miałam takich przyjaciół!! <3

    Maleficent, 100krotka:), madziaw88, littleladybird, Marleni, ewelinka2210, Ginka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Prima! :D bardzo dobre wieści :) trzymam kciuki za betę <3
    Pomodlę się za Was jeszcze <3 <3 <3
    Dziękuję <3
    Proszę wszystkich o modlitwę <3

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dziewczyny ja się wzruszyłam jak przeczytałam co pisałyście i jak mnie wspierałyście, kiedy pojechałam do ginekologa. Nigdy nie miałam takich przyjaciół!! <3

    Droga wirtualna przyjaciółko! Teraz koniec smutku, chwila przyjemności się Pani należy :) czy wraz ze swą friendy Mal obejrzysz Zenka? ;)

    PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima my tu jak rodzina jak siostry wspierany z całych sił :-D ale się cieszę<3

    PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, bardzo się cieszę z Twoich wieści:):) A co lekarz powiedział o plamieniach?
    U mnie w ost. dniu duphastonu 3 dni prędzej nadeszła@, no nic, będziemy próbować dalej!

    Bądź spokojna, no stress i myśl o fasolce :)

    Trzymam kciuki! Pozdrawiam :):)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima super wieści :)))

    Oczywiście nie puszczam kciuki i pomodlę się za Was z kruszynką:))

    Nie stresuj się MA BYĆ DOBRZE!!!!



    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Droga wirtualna przyjaciółko! Teraz koniec smutku, chwila przyjemności się Pani należy :) czy wraz ze swą friendy Mal obejrzysz Zenka? ;)
    Oglądałam z zapartym tchem :-)

‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ