Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to i jest jakiś zabobon. Tak samo jak to, że ktoś może Cię "ociotać" i niby się w takie rzeczy nie wierzy, ale różnie się w życiu dzieje. Ja np. nie chcę nikomu mówić o ciąży ze względu na wścibskie spojrzenia ludzi, którzy mnie otaczają. A pierwsze trzy miesiące są kluczowe, w drugim trymestrze ryzyko komplikacji bardzo spada.
    Prima, kochana jestesmy z Tobą <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 18:13

    nick nieaktualny, ewelinka2210, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co chwilą zaglada czy Prima dała znac... Boże żeby wszystko dobrze się skończyło.

    Goszu ja też tak słyszałem a dziewczyny na forum wiedziały już po kilku minutach :-) rodzina dowiedziała się w 6 tyg po pierwszej wizycie...można powiedzieć oczywiście ale trzeba uwarzac na siebie dbac o malenstwo

    nick nieaktualny, Ginka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jeszcze chwilkę i Prima wchodzi do gabinetu. Trzymajmy wszystkie kciuki jak najmocniej!

    nick nieaktualny, ewelinka2210, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam z całych sil

    nick nieaktualny, Ginka, ewelinka2210, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czas jak na złość się ciągnie i ciągnie:-\

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu przede wszystkim chodxi 8 ryzyko poronienia, po co mówić o ciąży i potem sie tłumaczyć z poronienia? Tylko z tego względu bym nie mówiła za wczesnie, bo nie wierzę w zapeszanie.

    Prima daj znać jak tylko bedziesz mogła, myslami jestem z Tobą <3

    Ginka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima <3

    Ginka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę, że musi być dobrze.. los jest okrutny, ale, żeby miał być takim chu..em ? nie, no nie, poprostu NIE. Nie przyjmuję tego do wiadomości.

    Ginka, ewelinka2210, nick nieaktualny, littleladybird, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że dopiero teraz piszę i trzymam wszystkich w niepewności.
    Macica pulchna, powiększona.
    Na USG na 100% jeden pęcherzyk i być może drugi... Może być ciąża bliźniacza ale nie na 100%.
    Pęcherzyk 2,7 mm.
    Endometrium bardzo ładne 18 mm podobno idealnie grube.
    Jutro o tej godzinie co zwykle czyli o 13 mam zrobić Beta-HCG i jak będą miała wynik mam napisać sms-a doktorowi. Powinno być minimum 650 jak będzie 300 to za mało i najprawdopodobniej ciąża poroni się ale doktor jest dobrej myśli.
    Jutro trzymajcie kciuki za wynik bety! <3

    Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie <3

    littleladybird, nick nieaktualny, nick nieaktualny, madziaw88, nick nieaktualny, Wedmoczka, ewelinka2210, Płatek szkarłatny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima! :D bardzo dobre wieści :) trzymam kciuki za betę <3
    Pomodlę się za Was jeszcze <3 <3 <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima <3 będziemy trzymać:-) będzie dobrze musi nie ma innego wyjścia Kochana będę się modlić dziś za Ciebie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu wrote:
    Hejka,

    Pobieżnie przeczytałam ostatnie 2 strony i mam nadzieję Prima, że usłyszysz tylko dobre wiadomości u lekarza.

    W związku z ostatnimi postami nasuwa mi się pytanie. Czy to prawda,że najlepiej ciążę trzymać w tajemnicy przez 3 miechy? W sensie, żeby nie rozpowiadać itp, że niby właśnie te 3 miesiące są kluczowej dla całej ciąży... Ktoś słyszał taki "zabobon" ? Chyba by było ciężko tak długo ukrywać, zwłaszcza jak się jest rozrywkową parą i co weekend gdzieś, coś, drinki itp...
    To nie zabobon. Tak mówią ginekolodzy. To dbanie o psychikę pacjentki w razie straty. Potwierdzą to z pewnością osoby, które straciły swoje dzieci w wyniku poronienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Przepraszam, że dopiero teraz piszę i trzymam wszystkich w niepewności.
    Macica pulchna, powiększona.
    Na USG na 100% jeden pęcherzyk i być może drugi... Może być ciąża bliźniacza ale nie na 100%.
    Pęcherzyk 2,7 mm.
    Endometrium bardzo ładne 18 mm podobno idealnie grube.
    Jutro o tej godzinie co zwykle czyli o 13 mam zrobić Beta-HCG i jak będą miała wynik mam napisać sms-a doktorowi. Powinno być minimum 650 jak będzie 300 to za mało i najprawdopodobniej ciąża poroni się ale doktor jest dobrej myśli.
    Jutro trzymajcie kciuki za wynik bety! <3

    Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie <3


    Jupiii, dobre wieści. Oczywiście kciukasy za wynik bety :) bliźniacza? byłoby super co? póki co skupmy się chociaż na jednej zdrowej dziecinie, prawidłowo się rozwijającej ;) dobrze, że nie nazwałam Pana losa chujk..m :P
    Szanowny Panie losie ma Pan nie spieprzyć sprawy!!!!

    Cały dzień powstrzymywałam się od optymistycznych postów, musiałam dać ujście w końcu memu humorowi:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, littleladybird, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się wzruszyłam jak przeczytałam co pisałyście i jak mnie wspierałyście, kiedy pojechałam do ginekologa. Nigdy nie miałam takich przyjaciół!! <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, madziaw88, littleladybird, nick nieaktualny, ewelinka2210, Ginka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Prima! :D bardzo dobre wieści :) trzymam kciuki za betę <3
    Pomodlę się za Was jeszcze <3 <3 <3
    Dziękuję <3
    Proszę wszystkich o modlitwę <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dziewczyny ja się wzruszyłam jak przeczytałam co pisałyście i jak mnie wspierałyście, kiedy pojechałam do ginekologa. Nigdy nie miałam takich przyjaciół!! <3

    Droga wirtualna przyjaciółko! Teraz koniec smutku, chwila przyjemności się Pani należy :) czy wraz ze swą friendy Mal obejrzysz Zenka? ;)

    nick nieaktualny, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima my tu jak rodzina jak siostry wspierany z całych sił :-D ale się cieszę<3

    nick nieaktualny, littleladybird lubią tę wiadomość

  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, bardzo się cieszę z Twoich wieści:):) A co lekarz powiedział o plamieniach?
    U mnie w ost. dniu duphastonu 3 dni prędzej nadeszła@, no nic, będziemy próbować dalej!

    Bądź spokojna, no stress i myśl o fasolce :)

    Trzymam kciuki! Pozdrawiam :):)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima super wieści :)))

    Oczywiście nie puszczam kciuki i pomodlę się za Was z kruszynką:))

    Nie stresuj się MA BYĆ DOBRZE!!!!



    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Droga wirtualna przyjaciółko! Teraz koniec smutku, chwila przyjemności się Pani należy :) czy wraz ze swą friendy Mal obejrzysz Zenka? ;)
    Oglądałam z zapartym tchem :-)

‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ