X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Pomodliłam się za Ciebie i dzieciaczka/dzieciaczki, mocno kciuki będę trzymać <3 musi być dobrze! :)
    Dziękuję <3 z całego serca dziękuję <3

    ewelinka2210, 100krotka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam już spać :-) Dobranoc wszystkim! Jeszcze raz dziękuję <3 Do jutra!

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primusiu tak bardzo się cieszę a opcja bliźniaków jest cudna!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 2 listopada 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś czytałam wszystkie wpisy w takim stresie aż doszłam do tego, że Prima była u lekarza i jest dobrze. Teraz już trzymam kciuki za betę. Musi być dobrze Prima!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 3 listopada 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś wyskoczę z takim temaem: Czy osoby, które znają Waszą sytuację pytaja się Was, "a nie chcesz in vitro?" Ja ostatnio coraz częściej to słyszę. I wkurzam się bo in vitro to przecież nie taka łatwa sprawa.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 3 listopada 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Mnie też nikt nie pyta, ale u mnie większość łącznie z rodziną uważa, że po co mi drugie dziecko :/
    Ja po poronieniach to nawet się nie załapie na refundowane no i raczej i tak bym sie nie zdecydowała.

    Drugi dzień dziś, leje się ze mnie strasznie. Musze do lekarki zadzwonić i się umówić na wizytę. Aha - i tsh i spadło do 1,67, ale mam słabe wysycenie ft3 - ft4 trochę lepiej, ale też bez szału. Z drugiej strony przy takiej dawce leku, to ni ema się co dziwć, że nie jest jakoś super :)

    Miłego dnia Wam życzę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Primusiu tak bardzo się cieszę a opcja bliźniaków jest cudna!
    Ach! Byłam przeszczęśliwa!!!

    Ginka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Dziewczyny dziś wyskoczę z takim temaem: Czy osoby, które znają Waszą sytuację pytaja się Was, "a nie chcesz in vitro?" Ja ostatnio coraz częściej to słyszę. I wkurzam się bo in vitro to przecież nie taka łatwa sprawa.
    Mnie takie pytania wręcz wyprowadzają z równowagi... :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj kolejna beta. Musi być minimum 650 aby były dobre rokowania dla ciąży. Koło 13 będę robiła badanie. Wynik między 16:30 a 20:00

    134546jbuktdurc1.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 09:52

    Ginka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trzymam kciuki :) NA pewno będzie dobrze!

    ps. Dzięki dziewczyny za "potwierdzenie" że 3 miesięczna tajemnica to nie jakiś głupi wymysł :)
    Ja z kolei za tydzień, tak na oko, mam zrobić betę (no chyba, że wcześniej przyjdzie @). Ciekawe czy kuracja CLo pomogła...
    Miłego dnia!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu wrote:
    Ja trzymam kciuki :) NA pewno będzie dobrze!

    ps. Dzięki dziewczyny za "potwierdzenie" że 3 miesięczna tajemnica to nie jakiś głupi wymysł :)
    Ja z kolei za tydzień, tak na oko, mam zrobić betę (no chyba, że wcześniej przyjdzie @). Ciekawe czy kuracja CLo pomogła...
    Miłego dnia!
    Udostępnij nam swój wykres ;-)

  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, niestety nie prowadzę żadnego... :(

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu wrote:
    Ja trzymam kciuki :) NA pewno będzie dobrze!

    ps. Dzięki dziewczyny za "potwierdzenie" że 3 miesięczna tajemnica to nie jakiś głupi wymysł :)
    Ja z kolei za tydzień, tak na oko, mam zrobić betę (no chyba, że wcześniej przyjdzie @). Ciekawe czy kuracja CLo pomogła...
    Miłego dnia!

    Goszu, ja Clo zaczynam od następnego cyklu czyli za około 12 dni.

    Pierwszy miesiąc jesteś po Clo? w jakich dniach brałaś? Miałaś monitoringi ?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ginka,

    Tak to mój pierwszy miesiąc 3,4,5,6,7 dni cyklu 1 tabletka rano na czczo.
    Monitoring miałam, na początku były 2 pęcherzyki, ale później jeden wszystko przyćmił. Miałam też 2 zastrzyki z pregnylu (pierwszy jak pęcherzyk miał chyba 26 mm) i kolejny (2 dni później bo nie pękł po tym pierwszym) jak miał 30mm. Wczoraj u lekarza wyszło, że pękł, jest ciałko żółte no i tyle na razie :)

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Goszu trzymam kciuki, oby to był ostatni cykl z Clo, informuj na bieżąco!!!

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dzisiaj kolejna beta. Musi być minimum 650 aby były dobre rokowania dla ciąży. Koło 13 będę robiła badanie. Wynik między 16:30 a 20:00

    134546jbuktdurc1.gif


    Musi być!!! Czekamy na informacje

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę martwi mnie wielkość tego pęcherzyka jaka była.. Jak czytałam sobie w necie różne fora, to było że 30mm to już raczej przerośnięty i nic z niego nie będzie. Lekarz mówił mi, że wszystko idzie zgodnie z planem i że może i duży był, ale że to nie reguła co do ich wielkości, dojrzałości itp :)

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu wrote:
    Trochę martwi mnie wielkość tego pęcherzyka jaka była.. Jak czytałam sobie w necie różne fora, to było że 30mm to już raczej przerośnięty i nic z niego nie będzie. Lekarz mówił mi, że wszystko idzie zgodnie z planem i że może i duży był, ale że to nie reguła co do ich wielkości, dojrzałości itp :)

    Nie martw się, może to reakcja na CLo, najwżniejsze, że jest ciałko żółte!!!

    I już nie czytaj nic na ten temat skoro lekarz powiedzaił, że jest ok :)

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:-)

    Życzę wam miłego dnia:-)

    Prima czekam na wieści i mocno trzymam kciuki

    PrimaSort lubi tę wiadomość

‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ