X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasandra88 wrote:
    właśnie się dowiedziałam że zdjęcia na których jestem ukazaly się w światowej gazecie!!:)
    na stronie 16 ;)

    http://issuu.com/tributetophotography/docs/num-5_last-def
    Super!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasandra88 wrote:
    tak - piękny rocznik '88 ;)
    jeśli chodzi o fajki to w swoim życiu wypaliłam może dwie... i cieszę się, że tego więcej nie robiłam. to przykre ale 4 lata temu zmarł mój tata właśnie na raka płuc... i jak tylko mogę każdemu odradzam palenie.
    wiem na pewno że ja ani M na pewno nie będziemy palić ;)
    Ja też 88!!!!! ;-)

    elmalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Kochana bede sie modlic i dziewczyny tez napewno musi byc dobrze<3. Kiedy nastepna wizyta?
    Następną wizyta 23 listopada o 17:00 czyli za dwa tygodnie w poniedziałek

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, codziennie polecam Was w modlitwie. Musi być dobrze! Maleństwa dzielnie walczą. Dadzą radę <3

    Amelroom, bardzo mi się podoba. Ja właśnie chciałam, żeby w nazwie było coś nawiazującego do naszej kochanej Am ;) sama jednak nie wymysliłam nic konkretnego co by pasowało :P (np. Ameliowa drużyna - nie pasuje, prawda? ;P )

    Mal, a cóż Pańcio wywinął?

    Ej, napaliłam się dzisiaj. Mąż został w pracy, nie wrócił do mnie :( i chyba pojadę do niego. To raptem 200km ok 2,5h drogi autem. Chcę go zobaczyć, tęsknię :( Analizujać drogę i czas będziemy się widzieć ok. 1,5h tylko (chcę wrócić o jakiejś przywoitej godzinie), ale ten czas jest chyba bezcenny, prawda?

    Marleni, Amelia San, Wedmoczka, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Prima pomodle się żeby drugi bliźniak również został i zdrowo rósł razem z drugim <3 <3 <3
    Życzę Ci tego całym sercem <3
    Najważniejsze, że oba mieszkają w Twoim brzuszku :*
    Dziękuję <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Prima, codziennie polecam Was w modlitwie. Musi być dobrze! Maleństwa dzielnie walczą. Dadzą radę <3

    Amelroom, bardzo mi się podoba. Ja właśnie chciałam, żeby w nazwie było coś nawiazującego do naszej kochanej Am ;) sama jednak nie wymysliłam nic konkretnego co by pasowało :P (np. Ameliowa drużyna - nie pasuje, prawda? ;P )

    Mal, a cóż Pańcio wywinął?

    Ej, napaliłam się dzisiaj. Mąż został w pracy, nie wrócił do mnie :( i chyba pojadę do niego. To raptem 200km ok 2,5h drogi autem. Chcę go zobaczyć, tęsknię :( Analizujać drogę i czas będziemy się widzieć ok. 1,5h tylko (chcę wrócić o jakiejś przywoitej godzinie), ale ten czas jest chyba bezcenny, prawda?
    Dziekuję <3

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takiej zabawy jakbyśmy chcieli nie będzie ;) ale masz rację, życie jest tylko jedno i trzeba korzystać :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Little jedź! :D Takie chwile są bezcenne :) Little napalona :D Oj będzie się działo ;D

    Napalona na wyjazd :D na męża oczywiście też, ale nie będzie możliwości rozładowania napięcia :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima! Będzie dobrze, pomodlimy się aby za 2 tygodnie pięknie biły dwa serduszka.
    u mnie dziś pojawil się biały sluz....
    pierwszy sen na nowym mieszkaniu- dzieci ;)
    M mowi ze nie miał .... ;)

    dziś znow caly dzień sama , nawet z psem nie wyjde n dlugi spacer bo ma TE DNI ... ;(.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Kasandra
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima! Będzie dobrze, pomodlimy się aby za 2 tygodnie pięknie biły dwa serduszka.
    u mnie dziś pojawil się biały sluz....
    pierwszy sen na nowym mieszkaniu- dzieci ;)
    M mowi ze nie miał .... ;)

    dziś znow caly dzień sama , nawet z psem nie wyjde n dlugi spacer bo ma TE DNI ... ;(.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Kasandra
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primka ja tez sie za Was modle, oby drugi bliźniak narobił i dogonił brata albo siostrę <3

    A ja po wizycie, wczoraj 9dc pęcherzyk miał 21mm!! Wczoraj zrobilam zastrzyk na pęknięcie, dobrze, ze tak wczesnie poszłam, bo by znowu cykl był stracony jak by za duży urósł. Endo 8 mmm, jeszcze coś pewnie urosnie. Mysle, ze u mnie powodem są te za duże pecherzyki, oby, bo nad tym już patujemy :)

    Kasandra piękna jesteś :)

    Amelroom mi się pidoba :)

    Synek się już o wiele lepiej czuje :)

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde tyle się napisałam i się wzięło i wykasowało ;/

    tak-pierwsza noc za nami na nowym, na razie w spartańskich warunkach, bo nie na swoim łóżku tylko na sofie itd.

    Amelia- suczkę mam... i ma cieczkę, wiec pieski za nią sznurem biagają. takie ma powodzenie ;) a po domu w pampersie gania ;) jak dzieciaczek ;)

    Ewelinka- bardzo ładny pęcherzyk ;)

    Kasandra
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję, ze to o to chodzi bo już nie wiem co jeszcze, oczywiście mój już bąka, ze sie źle czuje, wczoraj zastrzyk, wiec wypadałoby sie poprzytulać, ale nic na siłę - tylko nie wiem po co ja te wszystkie leki biorę.
    A - i jeszcze kazała mi brać wit. D w dawce 1000.
    Am odpoczywasz? Bo Ty to ciężki tydzień chyba miałaś, co?
    Little super pomysł z tą podróżą do męża :) ale to mu mówisz, że jedziesz czy niespodziankę robisz? :)

    Marleni i jak tam? Odstawialaś już luteinę? Miałam pisać, ze ja dopoki nie odstawię, to najczesciej nie mam @. A testu nie robisz? :)

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to mydło malarskie tak na mnie działa czy wczorajszy kubełek z KFC ale tak mi niedobrze....

    Kasandra
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am a jak robisz kapustę? Bo ja dziś do mielonego chcę :)

    No i siły się znalazły, niech tam teraz lecą gdzie trzeba ;)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    MAm brać do jutra, boje się testować, wydaje mi się że nic z tego :) Już jestem taka "okresowa" .

    Właśnie wróciłam z koni, jestem tak zmarzięta, ale jaki mam banan na mordeczce :)
    I Młodą wziełam na konie- bardzo dobrze jak na`1 raz sobie radziłą :)
    Ale fajnie :) podobało się córeczce? Za test nadal trzymam kciuki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc i czolem w ten ponury leniwy dzien:)

    Mal Amelroom dobre dobre:)

    Litelku jedz do meza cieszcie sie soba:)napewno znajdziecie jakies miejsce tylko dla siebie:)


    ja jak teraz bym i cos tego tego to nie moge;/

    Kasandra moj niby ma wolne ale i tak siedze w domu sama;/ on jakos nie moze pojac ze ja mam teraz lezec i jak najwiecej odpoczywac;/Niedlugojuz bedziesz spac na swoim lozku w swoim mieszkanku:)

    Ewelinka trzymam kciuki:) ciesze sie ze z synkiem lepiej :)

    Amcia odpocznij troszke...a ta swoja energie mozesz przeslac mi :D bo cos ostatnio u mnie kiepskoz nia.

    Marleni ja Ci dam okresowa!!! napewno to nie na @ :)kciukam za testa dwie piekne grubr kreski:) wrocilas z koni? jezdzisz konno tak? wez i mnie prosze prosze:D :D


    Znowu mowa opysznosciach eh szkoda ze ja nie mam zdolnosci kulinarnych a moj maz tylko kotlety je;/

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już po obiedzie - kurczak w ziołach na parze + warzywa na parze + ryż. Nic specjalnego, nie chciało mi się wymyślać, a to się szybko robi.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am to dobrze przyda Ci sie kilka dni wolnego :)

    Ja szis na obiad zrobie kurczaka w sosie z ryżem i jakos suroweczke pewnie :)
    i musze zrobic cos czego nie cierpie;/ przelewy za rachumki i kredty:( az mi sie plakac chcel;(

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja gotuję z przyprawami, a potem mąki pełnoziarnistej dodaje, ale dziś dla męża robię wiec Twoj sposób wypróbuję :)

    Marleni jak brałam doustnie, to nie wstrzymało, nie bralam nigdy duphastonu, jak biorę luteinę 50x2 to w sumie odstawiam przed terminem, ale jeden dwa dni po dostaję @. Jak kiedys dłużej stosowalam, to @ po odstawieniu dostawałam. Jak bralam 2x100 to wstrzymała, ogólnie dopochwowa skuteczniejsza.

‹‹ 402 403 404 405 406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ