X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 12 listopada 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Littelku wysłałam na priv :)

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    fajny ten pomysł z grupą...tylko że nie mogę do Littelki pw wysłać bo nie jest w przyjaciółkach :(

    a gdzie się Prima podziała??? ja ciągle trzymam kciuki za jej bliźniaków <3

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 listopada 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam Ci zaproszenie do grona przyjaciółek ;) resztą zajmę się po pracy, muszę w końcu wziąć się do roboty :D w końcu nie płacą mi za ściemnianie :P

    Marleni, Wedmoczka, 100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Wysłałam Ci zaproszenie do grona przyjaciółek ;) resztą zajmę się po pracy, muszę w końcu wziąć się do roboty :D w końcu nie płacą mi za ściemnianie :P

    Dzięki zaakceptowałam :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam co tam naskrobałyście, ale bardzo ogródkowo, gdyż małż siedzi obok i gada mi nad uchem ;) Wczoraj mieliśmy cichy dzień (no może do późnego popołudnia) i jakoś nie miałam weny żeby coś skrobnąć, chyba gorszy dzień, nastrój. Wczoraj czułam się jak najnieszczęśliwsza kobieta świata, łzy leciały ciurkiem, choć tak naprawdę nasza sprzeczka była na wyrost jak o tym pomyśle. Winie Pana okresa, który się mega rozkręcił i nie dawał żyć wczoraj i chmarę Państwa hormonów ;) Suma sumarum jest zgoda i mój foch odszedł w zapomnienie, bo mamy nowy dzień :)

    Little super pomysł z odwiedzinami męża, Ty to jednak jesteś git dziewczyna, Brawo TY ;)
    Amelko, Ewela, Marleni, fajnie było poczytać waszą dyskusję o kapuście, napewno skorzystam z rad, które tu napisałyście.

    Zaraz wysyłam linka, cieszę się, że powstanie nasz Amelroom, wygrałam konkurs na nazwę, stawiacie wino?? nie jestem chytra, możemy wypić je wszystkie razem ;P

    Marleni, Amelia San, Ginka, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :D

    Ginka mamnadzieje ze jak wrednota maprzyjscto choc przyjdzie tak zebys na spokojnie mogla isc do gina:) od nowego cyklu zaczynasz clo tak?

    Litelku trzeci cycek? :) on rosnie bo beda trojaczki:D kazdy chce miec swoj :) ach niezmiernie mimilo ze juz naleze do grupy na fb :)

    Am todzisiaj sie relaksoj:) odpoczywaj :)
    Pytasz siejaksie czujemy obrze jak robimy dupen klapen :D :P dzis musze wyjsc z romu zalatwic pare spraw wiec zobaczymy co bedzie pozniej:)

    Mal postawimy wino nawet nie jedno :) ale pijemy w styczniu:P
    dobrze ze foch poszedl :)

    a ja powinnam ruszyc tyleczek :) ale chyba poczekam az mazbedzie mial przerwe:)

    59dni <3



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 10:38

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochaniutka nimo ze nie chce ale musze wyjsc z domku;/ tzeba polacic nieszczesny kredyt i dokupic w aptece leki:)

    Do rosmana tez by sie przydalo :) konczy sie szampon odzywka ale u mnie ni ma:(

    A na co oddawalas krew?sprawdzasz w ten sposob te szczepionki?

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Dzien dobry :D

    Ginka mamnadzieje ze jak wrednota maprzyjscto choc przyjdzie tak zebys na spokojnie mogla isc do gina:) od nowego cyklu zaczynasz clo tak?

    Litelku trzeci cycek? :) on rosnie bo beda trojaczki:D kazdy chce miec swoj :) ach niezmiernie mimilo ze juz naleze do grupy na fb :)

    Am todzisiaj sie relaksoj:) odpoczywaj :)
    Pytasz siejaksie czujemy obrze jak robimy dupen klapen :D :P dzis musze wyjsc z romu zalatwic pare spraw wiec zobaczymy co bedzie pozniej:)

    Mal postawimy wino nawet nie jedno :) ale pijemy w styczniu:P
    dobrze ze foch poszedl :)

    a ja powinnam ruszyc tyleczek :) ale chyba poczekam az mazbedzie mial przerwe:)

    59dni <3

    Tak stokrotko mam zacząć z Clo w tym cyklu chyba, że lekarka zmieni plan, zapisałam się na środę. Bo wtedy moja lekarka przyjmuje na miejscu, a w pozostałe dni muszę dojechać 25 km. mam nadzieje, że dostanę z opóźnieniem :)I pójdę na spokojnie w środę. A jak dostanę w weekend to poproszę, żeby przyjęła mnie w poniedziałek i urwę sięz pracy i podjadę

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Maleficentuńciu oficjalnie oświadczam, że wygrałaś konkurs na nazwę dla "fejsbukowego" forum :D Ta dam! :D (Fanfary, serpentyny i konfetti ;D )
    W nagrodę dostaniesz od nas super mega wyśmienite wińcio do wypicia oczywiście w doborowym towarzystwie (czyt. nas) ;D
    Cieszę się, że gorszy dzień minął , nie martw się też tak mam ;) Ale dziś jest piękny dzień :) Male zbliża się do ciąży z każdym porankiem, niedługo staranka i bec! Będzie Bobo, a moze nawet 2,3 -kto wie? :D

    100krotko a Ty siedź ładnie w domu, miałaś dbać o siebie :)

    Ja właśnie wróciłam z pobierania krwi, po drodze zahaczyłam o Rossmana i kupiłam odżywkę do włosów w promocji za 12 zl :D Z 18-stu przecena to wiecie, grzech by było nie wziąć :P I kupiłam teściory, będę robić! :D


    KOCHAM CIĘ normalnie !! :):) Starczyły by mi bliżniaki jak u Primy, bo średnio mi się uśmiecha dorabiać trzeciego cyca na większą ilość :)
    O muszę też odwiedzić Rossmana, bo mąż wziął wolne do końca tygodnia, to pewnie posklepujemy. Am Facelle rosmanowskie najlepszy test ever, niedługo też będę czyhać na promocję i hurtowo sobie zakupywać ;)

    100krotko jak najbardziej w styczniu można wypić, ale pozwól proszę jeszcze przed Nowym Rokiem, bo tu dziewczyny zaciążą i nie będą mogły, a w styczniu to na powitanie nowego członka rodziny - nowa okazja ;)




    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Takk - a potem słyszę nie ma tego, nie ma tamtego - no nie było!
    bo się nie chce szukać, srylion telefonów, a i jeszcze lista być musi :P

    szkoda że mi nikt listy nie pisze :)

    Podpisuję się rękoma i nogami, nic dodać nic ująć, mój tak samo ;)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ohh the Winner is .............. MANIFICENT EWELINKA !

    winko leci tylko trza złapać :) sruuuuuuuuuuuu............

    Dobrze że już hormony się nabuzowały i uleciały - lepiej teraz niż miałby się kotłować cały cykl :)

    Trzymam kciukasy za ten cykl, bo chyba zaczynacie działać tak?


    Pampara paam złapałam ;) <Otwiera wina ze swoimi dziewczynami>
    Ale to za jakiś czas, najpierw wszystkie muszą trafić do interneta na fanpejdża i się otworzy ;)

    Oj dobrze, bo Pan okres był bardzo wyczekiwanym przez mnie gościem, ale niech juz spada, bo dał popalić w tym cyklu.
    Nie kochana, zaczynamy dopiero w grudniu/styczniu po hsg. Zrobię hsg i zobaczymy co lekarze powiedzą czy dadzą zielone światło, pierw trzymam kciuki za Was i kibicuję ;)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    wybacz, nawet w stopce masz notatkę jak byk - że grudzień HSG - he he ja to napiszę nie przeczytam, pokręcę cała ja :P

    Pozytywny zakreceniec nasz :) swoja droga tez jestem taki zakreceniec, wiec Cie rozumiem kochana;)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    I LOVE YOU TOO! :D :) Dobra, to niechaj będą bliźniaki :) Trzeci cycek to jednak zobowiązuje, no i ciężko chyba stanik dobrać.. :P
    Male kupiłam Facelle właśnie :) Jutro zrobię pierwszy test :)

    Aaa Ameliowe szczanko sie szykuje :) znowu musze sie najesc zeby glodna nie chodzoc, bo kciukow nie będę puszczac :) choc wiesz, nie obrazilabym sie gdybyśmy wysikaly razem to i owo ;) you know :*

    Ps. Przepraszam, ze nie cytuje postow w jednym poscie, ale pisze z telefonu a to strasznie niewygodne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 11:40

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal no niech Ci bedzie:) pijcie to winko :) ja pociesze sie soczkiem:)

    zgrzeszlkam i to bardzo pochlonelam dwa poczusie az mi wstyd;/

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, już myślałam, że nie chcesz do nas dołączyć :P

    Btw, ale Wy jesteście wszystkie śliczne <3

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam napisać że same piękności w tej grupie :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz oprócz avatarów widzę prawdziwe twarze, gdy czytam wasze posty :D

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litelku ja pozwolilam sobie dodac Amcie:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hie hie hie najs tu miczju evrłynan :) laski jadę na szoping, później prześledzę interneta. BTW, Littelku jak miło Cię zobaczyć, a Ty to nie jesteś lala?? jesteś, dobra bez cukru, subiektywne spostrzeżenie ;) Tylko nie widzę mojej Amci:( ale to nic jak przyjadę to wszystko na spokojnie zobaczę.

    PS. Marleni, super awatar, ah te oczyska i zębuchy, mój konioosioł woła witaj przyjacielu :D

    Amelia San, Marleni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal udanych zakupow :)

    I stalo sie 100krotkowe konto -1500zl ;/ i nic sobie nie kupilam;/ a byl by juz np wozek;/

‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ