X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda z nas ma gdzieś taką swoja pseudo przyjaciółkę/koleżankę. Też taką mam, niby jest wszystko ok, ale czuję, ze traktuje mnie z góry. Ma trochę więcej pieniędzy i chodzi z nosem do góry. Grrr... Podnoszą mi ciśnienie tacy ludzie :/ teraz widujemy się tylko wtedy, kiedy nie ma innego wyjścia. Kiedyś widywaliśmy się prawie co tydzień.

    100krotko olej jędzę. A podczas przypadkowych spotkań bądź miła :) nic bardziej takich ludzi nie wkurza :P pamiętaj, że to co dajemy z siebie wraca do nas dwa razy :) Pan Bóg kiedyś "wynagrodzi" jej tą zołzowatość :)

    Płatek szkarłatny wrote:
    Dziękuje wam kochane za wsparcie.
    Już nie wytrzymałam i się poryczałam, może mi spadnie napięcie.
    Mierzę temperature dopiero drugi miesiąc, w zeszłym miesiącu wyznaczył mi owulke 17 dnia, ale wtedy rosła temperatura a teraz nie rośnie.
    Jak szybko po owulacji powinna zacząć rosnąć? wiecie?
    Chyba pójdę już prywatnie na badanie drożnosci bo już wariuję :(.

    Littlebird, ja tez nie mogę sobie dzis miejsca znaleźć. Może jutro będziemy miały lepszy dzień. A jak twój mąż przyjedzie na pewno poczujesz się lepiej.
    Trzymaj się mocno.

    A zapomniałam wam napisać, że lekarz przepisał mi wczoraj duphaston, biorę od dziś. Nie wiem czy to dobry pomysł. Wiecie cos na temat tego leku?

    Ja brałam dupka dwa cykle od 16dc do 25dc. Miał pomóc, ale tylko zaszkodził. Lekarz nie za bardzo się zaznajomił z moimi cyklami i tym, czego potrzebuję. Dupek miał wyregulować cykle, a tylko je wydłużył, zablokował mi owulkę, bo brałam za wcześnie, miesiączki miałam bardzo skąpe po nim. Mam same negatywne doświadczenia, ale to tylko dlatego, że lekarz źle mi go przepisał. Ogólnie dupek wpływa na progesteron w II fazie cyklu, pomaga w zagnieżdżeniu fasolki i jest przepisywany również na podtrzymanie ciąży.
    Powinno się go brać 2 dni po owulacji i w Twoim przypadku tak właśnie jest, więc jest ok :)

    Amelia San, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Nio a on chory wrocil:(

    Nie dobrze. Wygrzej go mocno kochana :*

    Dobranoc <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz tez mowi zebym ja olala i sie nie denerwowala wiec tak tez robie:)

    Zaznaczylam sobie na wykresie pozytywny test i prztkierowalo mni na BBF pokazuje mi zejesten w 4 tyg i 3 dniu ciazy a termin na 11 srtcznia:)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc littlel <3

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję littleladybird, że podzieliłas swoimi doświadczeniami. przyznam, że boję się to bra jeszcze bardziej niż wczesniej. Ale co robić już zaczęłam, to chyba sprawdzę jak to zadziała :(.

    Też miałam kiedyś przyjaciółkę od przedszkola i bardzo mnie zawiodła w pewnym momencie.Nadszedł taki dzień, gdy wygarnęła mi różne rzeczy i nawymyślała rózne opinie na mój temat. Stało się to po tym jak wyszła za mąż a moje życie nie było wtedy zbyt uporządkowane. Chyba poczuła się lepsza ode mnie. potem już było tylko gorzej a od dwóch lat brak kontaktu :(. Ja też to na początku bardzo przeżyłam ale to chyba prawda, że jak ma byc taka przyjaciółka to lepiej dać sobie spokój.

    A Tobie 100krotko nie wolno się denerwować! Olej zołzę!

    Dobrej nocy dziewczynki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie prowadzilam ale wykres tez mam na glownej stronie :) a zaznaczylam tylko narazie tak na chwilke:) po wizycie u lekarz zaznacze na stale:) a na fioletowej stronie tak hmmm foiletowo inaczej dziwnie tu mi dobrze i jak pozwolicie bede z wami a tam bede zagladac :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nawet jak byscie mnie nie chciały to i tak bym zagladalab:-) <3

    W poniedziałek :-) ale numer wykasowalam ten test i wyskoczylo ze ciąża zakończona;/ to juz go może zostanie mam nadzieje ze nie zapesze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :-) <3

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 maja 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Iwonko czytałam na innym wątku, że na początku ciąży nie warto przechodzić od razu na fioletową stronę. Dziewczyny strasznie się nakręcają i ciągle ponoć piszą, że coś może być nie tak z ciążą :/ lepiej tego nie czytać :)
    więc zostań z nami :D a tam zapisuj sobie tylko przebieg ciąży, notatki itp :)

    I nic nie zapeszysz :) wszystko będzie w porządku. Dawaj betę :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Am znam ten bol wczoraj krecilam sie chyba do 1 a obudzilam sie dzis przed 6 ale jeszcze przysnelam :)

    littlela idealnie to ujelas :)aczkolwiek ja wczoraj podczytywalam troszke tylko wotek styczniowek 2016 ale jak czytalam ze jedna z nich dostala krawaienia i wyladowala w szpitalu to az mi sie slabo zrobilo ;/

    dziewczynki naprawde sie boje najchetniej pojechala bym juz treaz do lekarza ale musze poprostu jechac do mojego profesorka :)

    wyniki po `12

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Am, Tobie również miłego dnia życzę :)

    100krotko wiem, że bardzo się niecierpliwisz i chciałabyś już mieć za sobą pierwszą wizytę, ale musisz być cierpliwa. Czekaj na swojego profesorka :) Pamiętaj, że na początku niewiele widać :) wszystko będzie dobrze i nie czytaj więcej takich rzeczy :) masz się cieszyć ciążą i nie martwić niczym, bo wszystko będzie dobrze :) <3

    Amelia San, 100krotka:), JaJaga lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle macie racje :)

    teraz mam inny problem tylko prosze sie nie smiac!!! otoz wiecie juz ze ja mieszkam na wis prawda? no i jak to na wsi sa rozne zwierzadka a jedno znich skrobie cos za moja komoda :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amcia jak by mi lekarz nie powiedzial to bym nawet nie pomyslala o czyms takim...u mnie nie pekl pecherzyk i z tego sie zrobilo cialko zolte krwotoczne potocznie zwane torbiela a z dolegliwosci tak jak przed i po owulacji popolewal mnie jajnik i tyle :)

    Myszka to nie myszka tylko myszysko:( juz w nocy ja slyszalam :( nie boje sie ale strasznie brzydze blee:( juz rorostawialam trutke bo pulapka ostatnio sie nie sprawdzila :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am mam nadzieje ze nie bedzie konieczne tego ci zycze :)
    A myszyskow strasznie nie lubie ich juz od dziecinstwa :( jakis taki wstrent mam :(

    zaraz jade po wynik mam nadzieje ze juz bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mam.....263,3

    littleladybird, Amelia San, starająca się15, JaJaga lubią tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna beta :) Gratuluje ponownie :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna beta :D Super :)
    Myszysko złapiecie, albo wytruje się trutką i będzie problem z głowy.

    Am mam nadzieję, że ten ból nie zwiastuje niczego złego. Oby się już nie pojawił, ale warto to sprawdzić. Jeśli przypałętała się jakaś torbiel to lepiej wiedzieć. Jakby Cię znów bolało to masz rację, leć na USG <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje :) a jak myslicie musze robic druga?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki teraz czas na was :) szybciutko :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taka nadzieje :)

    Dziewczynki jde z psem na spacer niebawem wroce o ile mi nie ucieknie :)

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ