X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tym razem normalnie ta kreskę wyznaczylo :)
    Ale ogólnie też mnie to zastanawia

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powiedzcie mi czy wam zawsze spada temp przed @?u mnie 2dc temp nadal na poziomie z 2 fazy.nadal brak apetytu.został suchy kaszel.mam zwroty głowy czuje sie słaba że ide zaraz sie położyc bo nie dam rady funkcjonowac.wczoraj czułam sie dobrze i byłam w pracy a dzis koszmar nierobiac nic zupełnie.co jest grane bo już nie ogarniam swojego organizmu.@ przyszła 4 dni przed czasem

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dziewczyny powiedzcie mi czy wam zawsze spada temp przed @?u mnie 2dc temp nadal na poziomie z 2 fazy.nadal brak apetytu.został suchy kaszel.mam zwroty głowy czuje sie słaba że ide zaraz sie położyc bo nie dam rady funkcjonowac.wczoraj czułam sie dobrze i byłam w pracy a dzis koszmar nierobiac nic zupełnie.co jest grane bo już nie ogarniam swojego organizmu.@ przyszła 4 dni przed czasem
    Nie zawsze. Czasem mi spada pod koniec @ a ostatnio jak miałam cykl bezowulacyjny to wcale mi nie spadła.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dziewczyny powiedzcie mi czy wam zawsze spada temp przed @?u mnie 2dc temp nadal na poziomie z 2 fazy.nadal brak apetytu.został suchy kaszel.mam zwroty głowy czuje sie słaba że ide zaraz sie położyc bo nie dam rady funkcjonowac.wczoraj czułam sie dobrze i byłam w pracy a dzis koszmar nierobiac nic zupełnie.co jest grane bo już nie ogarniam swojego organizmu.@ przyszła 4 dni przed czasem
    Jeśli jesteś chora to ignoruj temperaturę... nie jest czytelna

    17.11.17-poronienie całkowite
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko że nie mam temp.ogolnie podwyższonej miałam od piatu do niedzielnego południa gorączke.i wtedy ignorowałam temp bo inna była pod pachą a inna w pochwie,a ta dzisiejsza temp jetst na normalnym poziomie z 2 fazy

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też dziwnie wyznaczył kiedys linię podstawową, a w ogóle nie bylo owulacji. A po jakims czasie zobaczyłam, że na upartego te dwie fazy nie istnieją, bo wzrost mniejszy niż 2 kreski.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Mi też dziwnie wyznaczył kiedys linię podstawową, a w ogóle nie bylo owulacji. A po jakims czasie zobaczyłam, że na upartego te dwie fazy nie istnieją, bo wzrost mniejszy niż 2 kreski.
    No właśnie. Mi teraz wyznaczył na 36.37 a wg npr powinna być na 36.47. Niby mała różnica ale jednak. I wiem ze żeby można mówić o ovu musi być przynajmniej 36.67. Ale jak ktoś tego nie wie to ovf może wprowadzić w błąd.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    No właśnie. Mi teraz wyznaczył na 36.37 a wg npr powinna być na 36.47. Niby mała różnica ale jednak. I wiem ze żeby można mówić o ovu musi być przynajmniej 36.67. Ale jak ktoś tego nie wie to ovf może wprowadzić w błąd.
    no ja już byłam załamana, że temperatura mocno wzrasta, a ja bez owulacji, że pęcherzyki pewnie nie pękają. Lekarz widział wykres i sie nie wystraszył i dopiero czasie widzę, że naciagana ta owulacja na tym wykresie

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    No właśnie. Mi teraz wyznaczył na 36.37 a wg npr powinna być na 36.47. Niby mała różnica ale jednak. I wiem ze żeby można mówić o ovu musi być przynajmniej 36.67. Ale jak ktoś tego nie wie to ovf może wprowadzić w błąd.

    Ale dlaczego musi byc 36,67??? Temperatura jest Bardzo zmienna u kobiet u jednej moze wynosci 36,50 w pierwszej fazie a u innej 35,9. U mnie na przyklad 36,67 to jest najwyzsza jak a moge uzyskac w ciagu fazy lutealnej a mam zawsze normalnie widoczny skok Po owu.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Ale dlaczego musi byc 36,67??? Temperatura jest Bardzo zmienna u kobiet u jednej moze wynosci 36,50 w pierwszej fazie a u innej 35,9. U mnie na przyklad 36,67 to jest najwyzsza jak a moge uzyskac w ciagu fazy lutealnej a mam zawsze normalnie widoczny skok Po owu.
    Pisze o moim wykresie. W tym cyklu musi być min 36.67 żebym mogła przyjąć ze jestem juz w okresie niepłodności bezwzględnej. Nic nie pisze o cudzych wykresach. Wyraźnie zaznaczylam ze pisze o swoim.

    "Jeżeli trzecia z wyższych temperatur po szczycie jest wyższa o co najmniej 0,2 ° C od linii podstawowej, wówczas wieczór tego dnia możemy przyjąć, jako początek okresu niepłodności bezwzględnej. "

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 08:16

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :* ja w końcu wolne, próbuję Was nadrobic. Na 7 lutego jestem umówiona do endokrynologa, niestety wcześniej wolnego nie załatwie. A u mnie @ :(

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Dzieki.
    Zmylilo mnie to:
    " Żyje ona najwyżej 12 godzin i obumiera,"

    Tutaj pewnie duzo zalezy od wieku kobiety i jakości jajek. Im starsza tym jajeczka ma słabsze i szybciej umierające. Natomiast u młodej kobiety takie jajo moze przeżyć w jajowodzie do 48h.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze wy mi powiecie co za czort z moim progiem w 8 dpo wczoraj, powyzej 5,5 ng chyba 5,58 nie pamietam. Testy owu idealne w tym mies i moje objawy owu tez. Wieczorem wzielam 2 tabl dupka

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Moze wy mi powiecie co za czort z moim progiem w 8 dpo wczoraj, powyzej 5,5 ng chyba 5,58 nie pamietam. Testy owu idealne w tym mies i moje objawy owu tez. Wieczorem wzielam 2 tabl dupka
    Opcji jest kilka.
    Albo nie było ovu. Albo Twoja niedomoga daje znać.
    Testy świadczą niestety tylko o wyrzucie lh.
    Bol owulacyjny nie musi oznaczać pękania jajek. Nie wiadomo do końca co czujemy. To może być pęknięcie. To może być rosniecie jajka jak jest już duże. To może być działanie płynu po peknieciu jajka bo on drażni podroby.
    Dobrze ze masz dupka. Dobrze ze go wlaczylas. Jeszcze trochę i testujesz wiec będziesz wiedziała co i jak.
    I jeszcze Ci powiem ze mój gin np nie jest zwolennikiem takiego jednorazowego badania proga. Po pierwsze on jest wydzielany pulsacyjnie a po drugie widełki norm są na tyle szerokie ze nawet jak się miescisz to dla Ciebie to i tak może być za mało. Jego zdaniem jak są plamienia po ovu to warto posuplementowac proga.
    Głowa do góry!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w tym całe moje zdziwienie że przed włączeniem dupka nie miałam najmniejszego plamienia nawet, a w zeszłym roku miałam takie kilka dni po owu trwały. Planowałabym jutro iść na betę i proga i już się dowiedzieć co i jak, bo jutro mam 11 dpo

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jaka tu cisza?! O.o
    Dziewczyny co u was?
    My już sale mamy ;)
    Jednak na 7lipca bo 14 zajęty ;)
    Kolory wybrane, suknia też podpatrzone:)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszna cisza :) Ja odliczam dni do pierwszego usg, to juz w sobote :) Tydzien pozniej slub :)
    Fajnie, ze u Ciebie przygotowania posuwaja sie do przodu :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż nie wierzę:)
    Trzymam kciuki za fasoleczkę :*

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem dziewczyny, że przygotowujecie się do Wielkiego Dnia? :) Wspaniałe przeżycie. Ja już 4 lata i 4 m-ce jestem w cudownym związku małżeńskim <3 :).

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, Też brałam ślub w lipcu

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ