X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • z miasta Łodzi Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka cisza to pewnie większość przed @ jest. Ja tak przynajmniej mam, że na początku cyklu mam przypływ energii i siły do działań, później w okolicach owulacji robi się z tego panika (czy uda się nam trafić w dobre dni, bo cykle mam nieregularne), a później już tylko czekanie i czekanie... I hustawka nastrojów-od nadziei i radości po płacz, bo pewnie znów się nie uda:-/

    Starania od czerwca 2016
    Syn - 2011 r.
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja dzis z rana szykowałam sie do endo ale już po wizycie wiec ok

    rosax3 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Sama nie wiem... Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć - Zrobie wszytsko by być mamą w tym roku !

    Wam też powodzenia

    Ryjek lubi tę wiadomość

  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z miasta Łodzi wrote:
    Taka cisza to pewnie większość przed @ jest. Ja tak przynajmniej mam, że na początku cyklu mam przypływ energii i siły do działań, później w okolicach owulacji robi się z tego panika (czy uda się nam trafić w dobre dni, bo cykle mam nieregularne), a później już tylko czekanie i czekanie... I hustawka nastrojów-od nadziei i radości po płacz, bo pewnie znów się nie uda:-/
    Ja mam 12dc więc do @ jeszcze daleko.

    Byłam dziś na pogrzebie wuja Tż. Był strażakiem, więc pogrzeb był piękny.. Mój Tż też był ze strażą.

    A tak to zalatana jestem, z pracy na uczelnie, lekarze, dom, zwierzynka :) brak czasu

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 lutego 2017, 02:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Już po północy więc w 16dc.
    Jeszcze owu nie było także czekam :)

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry djeń! :) Mój mi każe, ledwie oczy otworzył, robić testa. Oczywiście, tc negat jak byk, LH ledwie widoczny cień... Chyba czasem wolę przeczekać w nieswiadomości parę dni więcej i żyć nadzieją. Ale @ nie ma więc szansa jest! :)

    Sama nie wiem, takie nastawienie jest właśnie mile widziane!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2017, 08:57

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 lutego 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie jest SusannaDean?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • z miasta Łodzi Koleżanka
    Postów: 48 14

    Wysłany: 12 lutego 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie widzę, że dużo "starych twarzy" zamilkło jakoś. Może wdrażają w życie starania na luzie. Mnie też by się to przydało, bo ostatnio wariuję patrząc na swój wykres. Jak idzie ładnie do góry to radość, a tak jak teraz temp spada to już idą źle emocje.

    Starania od czerwca 2016
    Syn - 2011 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryjek wrote:
    Dobry djeń! :) Mój mi każe, ledwie oczy otworzył, robić testa. Oczywiście, tc negat jak byk, LH ledwie widoczny cień... Chyba czasem wolę przeczekać w nieswiadomości parę dni więcej i żyć nadzieją. Ale @ nie ma więc szansa jest! :)

    Sama nie wiem, takie nastawienie jest właśnie mile widziane!
    Widzę, że się mój Ryjeczek zameldował :D <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z miasta Łodzi wrote:
    Właśnie widzę, że dużo "starych twarzy" zamilkło jakoś. Może wdrażają w życie starania na luzie. Mnie też by się to przydało, bo ostatnio wariuję patrząc na swój wykres. Jak idzie ładnie do góry to radość, a tak jak teraz temp spada to już idą źle emocje.
    No luz w dupce musiał być przez kilka dni parę oddechów od forum, ale jestem i myślę :) Zaczytywałam się w książkach i prawie nie myślałam o staraniach od UWAGA dwóch tygodni od tego smutnego wyniku proga, ale codziennie moje usta maja styczność z obrzydliwym olejem z wiesiołka i to mi troszkę przypomina :D

    Czy są jeszcze jakieś stare forumowiczki zaciążone jak mnie nie było ?? :D

    Ryjek, rosax3 lubią tę wiadomość

  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak :) Melduję, że jutro 3dc i idę na badanka :) Mój prog jest spoko, zobaczymy jeszcze co z resztą. I czy zdążę do gina się wbić przed szkoleniem...
    Aż taki zły ten olej? Chyba poprzestanę w takim razie na kapsach :D

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryjek wrote:
    A tak :) Melduję, że jutro 3dc i idę na badanka :) Mój prog jest spoko, zobaczymy jeszcze co z resztą. I czy zdążę do gina się wbić przed szkoleniem...
    Aż taki zły ten olej? Chyba poprzestanę w takim razie na kapsach :D
    Jutro 11 dc :) W czwartek ginek nowy nazwisko jego Gałązka :O

    Własnie prog spoko ale żeby nie zmylił Cię, warto te wszystkie badania zrobić lepiej mieć spokojną głowę.

    Olej niedobry ale taniej wychodzi bo za 16 zł ok masz buteleczkę a piję już 2 cykl i jeszcze mam sporo, a za oeparol ok 20-25 zł dawałam i brakło, bo tych tabletek trzeba z 5-6 dziennie a czasem i to mało jest !
    Dlatego warto rozważyć, bo też jest podobno lepiej wchłaniany ten pitny, ale też nie wiem jak to sprawdzili :)

  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 13 lutego 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy mojej Saharze, to chyba rzeczywiście ten w płynie będę musiała brać. Weź mnie nie strasz, ciekawa jestem wyników, ale jak coś wyjdzie nie tak, to się chyba zalame.
    Jeszcze przychodnia w której przyjmuje mój ginekolog ma zryty telefon i nie mogę się dodzwonić. Raz "nie ma takiego numeru", raz zajęte, a jak już się sygnał pojawi to nikt nie odbiera. Typowe...

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryjek wrote:
    Przy mojej Saharze, to chyba rzeczywiście ten w płynie będę musiała brać. Weź mnie nie strasz, ciekawa jestem wyników, ale jak coś wyjdzie nie tak, to się chyba zalame.
    Jeszcze przychodnia w której przyjmuje mój ginekolog ma zryty telefon i nie mogę się dodzwonić. Raz "nie ma takiego numeru", raz zajęte, a jak już się sygnał pojawi to nikt nie odbiera. Typowe...
    Moja Sahara zniknęła w tym cyklu kiedy biorę właśnie wiesiołka od 1dc

    Ej kpiny w biały dzień, gin nowy (ten z ubezpieczenia pzu) nie zrobił mi badania przepisał tylko duphaston i zlecił usg, na które miejsc nie ma dopiero za tydzień albo są miejsca ale 120 zł :D :D :D W kwietniu pójdę do mojego gina jakoś wysupłam te 300 zł na konsultacje do niego.......

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tak cichutko?

  • yvonneSW Autorytet
    Postów: 532 527

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:32

    Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałaś o dong quai?

  • yvonneSW Autorytet
    Postów: 532 527

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:32

    Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z 17 dc w zeszłych cyklach na 13-14 dc :) Więc jak najbardziej przyspieszył owu

    z miasta Łodzi lubi tę wiadomość

  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzis kryzys mam, caly czas mysle o dziecku.. wczoraj @ przyszla, plakalam strasznie. M mial miec powtornw badania ale bral antybiotyk, ile odvzekac zeby zrobic badanie?

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ