X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Tak ostatnio mi gin powiedziala, ze organizm kobiety karmiacej jest kompletnie nieprzewidywalny a teraz pierwszy cykl bez karmienia wiec kolejna "burza".
    więc tuz po burzy wychodzi słońce, podobno najłatwiej zajść wtedy hehe

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    hehe ja nie wierze w zadne objawy na takich etapach ;) Mialam plamienie delikatne wczoraj i dzis troszke. @ nie ma ale moje zdanie jest takie, ze to NIC nie znaczy. Martwie sie ze jest jakis problem z progesteronem czy cos. Ale w grudniu ide do gin z wynikami i moze cos dostane. Poza tym ja mam pierwszy cykl po zakonczeniu karmienia wiec jakikolwiek objaw to moze byc zwiazany z zakonczeniem karmienia i wracaniem organizmu do dawnego "stylu" ;)
    Wiadomo ze karmienie to zawsze szok organizmu ale znam przypadki ze zaraz po odstawieniu dziecka od pierś spowodowalo ciążę szczególnie ze u Ciebie nie ma problemów typu pco czy inne takie.Wiec trzymam kciuki za Ciebie,należy się Tobie.

    zFolwarku, SusannaDean lubią tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hehe no dobrze dobrze, wiem znam sytuację :) Ale na pewno nic złego by nie było cos mi się zdaje
    Jakos wtedy nie wychodzili to czemu by miało byc teraz inaczej.Za duzo stresu mam i skutek jest.

  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym miesiącu oczywiście był znowu stresuj że owulacja nie przejdzie, od 13 dc robiłam testy a pozytywne wyszły dopiero w 19dc, teraz jestem jakieś 4 dpo i pozostaje tylko czekać, chociaż przez ponad rok starania chyba przestaje zakładać optymistyczna wersję, ale nadzieja się jeszcze tli. Postanowiłam, że jak teraz nie wyjdzie to od nowego roku znowu robię badania i mąż pójdzie na badanie nasienia...

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella1412 wrote:
    U mnie w tym miesiącu oczywiście był znowu stresuj że owulacja nie przejdzie, od 13 dc robiłam testy a pozytywne wyszły dopiero w 19dc, teraz jestem jakieś 4 dpo i pozostaje tylko czekać, chociaż przez ponad rok starania chyba przestaje zakładać optymistyczna wersję, ale nadzieja się jeszcze tli. Postanowiłam, że jak teraz nie wyjdzie to od nowego roku znowu robię badania i mąż pójdzie na badanie nasienia...

    Ja też staram się ponad rok :( Damy radę! ten miesiąc jest nasz!

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Jakos wtedy nie wychodzili to czemu by miało byc teraz inaczej.Za duzo stresu mam i skutek jest.

    Tez jakos wychodze z zalozenia, jesli o mnie idzie, ze czemu teraz mialoby byc inaczej skoro nie wychodzilo. Stres nie jest dobry niestety a Ty masz powazne podstawy ALE mam nadzieje i wierze, ze bedzie dobrze, ze wyniki beda dobre i najwazniejsze, zeby Twoja mala krolewna zdrowo rosla i rozwijala sie!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoolcia masz piekną stopkę tj. tekst na niej :) <3

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Tez jakos wychodze z zalozenia, jesli o mnie idzie, ze czemu teraz mialoby byc inaczej skoro nie wychodzilo. Stres nie jest dobry niestety a Ty masz powazne podstawy ALE mam nadzieje i wierze, ze bedzie dobrze, ze wyniki beda dobre i najwazniejsze, zeby Twoja mala krolewna zdrowo rosla i rozwijala sie!
    Kochana Ty mi nie marudz ja wierze ze udalo Ci się;*a jesli chodzi o moje dziecię to wierze ze wyjdzie z tego.I tak w ciagu roku z niemowy wyszla na dziecko ktore zaczyna mówić.Zachowania niestety do konca nie wyeliminuję ale jakos załagodzi sie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja piję piwo 0% dla relaksu ha ha :)

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 30 listopada 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie i ja chciałabym dołączyć do Was , nasza córeczka dziś kończy roczek , czas postarać się o rodzeństwo:-)

    Dag_Mara lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 listopada 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta pora a ja jeszcze nie śpię.Ale mnie wciągnęłyście he.Ide lulać bo jutro trzeba wczesno wstać.Takze kolorowych karaluchów pod poduchami i spijcie słodko i śnijcie o przyszłych dwóch kreseczkach.Buźka;*

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 listopada 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak nie zbije bo już wiem co planujesz :D założycielki wątków szybko zachodzą :D

    SusannaDean, madziara0080 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha dobre xD :***

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 listopada 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Anusiak nie zbije bo już wiem co planujesz :D założycielki wątków szybko zachodzą :D
    pierwsze słysze to od Ciebie.ja nic nie planuje tylo niezaleznie od tego czy zajde w grudniu czy pozniej to mam nadzieje w 2017 zostac mama po raz 2

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziesz <3

  • Dag_Mara Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Dziewczyny, kiedy testujecie?

    Ja się @ spodziewam na bank w tym tygodniu :)

    Ja testuje dopiero 23.12 wiec licze na prezent przedwigilijny :)

    relgh371ryeoev03.png
    Aniolek [*] 23.06.2017 9 tc Aniolek [*] 13.10.2017 11 tcf2wlx1hpws6fekb6.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    pierwsze słysze to od Ciebie.ja nic nie planuje tylo niezaleznie od tego czy zajde w grudniu czy pozniej to mam nadzieje w 2017 zostac mama po raz 2
    Jej... to był tylko żart... nie ważne, życzę jak najszybszego spełnienia marzenia, powodzenia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 06:09

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Karoolcia masz piekną stopkę tj. tekst na niej :) <3

    A dziękuję :) Ja cały czas mam nadzieję, że w tym roku zajdę w ciążę :D

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie, ja też mam przeogromną nadzieję i trzymam kciuki, że niedługo będziemy tu oglądać przepiękne, czarno-białe zdjęcia ;) U nas w teorii wszystko w porządku, bo jestem mocno zapobiegliwa i zarówno ja, jak i narzeczony zrobiliśmy sobie podstawowe badania (a on od razu też badanie nasienia) i wszystko jest ok. Także pozostaje nam czekać :)

    Annie1981, na pewno się uda! :)
    Najmlodsza_Staraczka, wybacz jeśli przeoczyłam (tempo rozmowy mnie zaskoczyło, wyszłam tylko po kurczaka na obiad i pobawiłam się chwilę z psem... xD), ale od dawna się starasz? I tak z czystej ciekawości, nie odpowiadaj jeśli nie masz ochoty, czy te problemy z owulacją były u Ciebie od początku?

    Staram się od maja tego roku.
    Problemy z owulacją występują od początku starań - poszłam do lekarza i na wejściu usłyszałam diagnozę pcos. Oczywiście przy okazji dowiedziałam się też, że jestem młoda, mam się nie spinać i przyjść za rok :)
    Długa była droga do znalezienia lekarza, który potraktuje mnie poważnie, a nie jak rozkapryszoną nastolatkę.
    Po drodze wyszło mi mnóstwo syfu - hashimoto, niedoczynność tarczy, io, luf, pcos i nie pamiętam nawet, czy coś jescze.
    Od 16 roku życia byłam na tabletkach, odstawiłam je w grudniu.. nie wiem kiedy dokładnie zaczął się cały ten syf z moim zdrowiem, ale sądzę, że w tym roku jakoś.. wcześniej wszystko było "uśpione tabletkami" a jeszcze wcześniej byłam zbyt młoda, by się takimi rzeczami przejmować.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję 10.12 :)

    zFolwarku trzymam mocno kciuki za Ciebie i bardzo Ci kibicuje. Wreszcie się uda, zobaczysz.
    Dobrze pamiętam, że ty miałaś jakąś deadline, jeżeli chodzi o starania? Czy z kimś Cię pomyliłam?

    Bella1412, Karooolcia :) - rok starań to kupa czasu i wiadomo, że człowiek po czasie traci trochę wiary i nadziei. Ale nie ma co się poddawać, trzeba walczyć! <3 Wierzę, że każdej z nas się uda :) I to jeszcze w tym roku !

    kaka470 - super, że tak szybko myślicie o rodzeństwo :D Jak dzieciaczki będą starsze, będą zajmować się sobą wzajemnie, a ty będziesz miałą chwilę, żeby odetchnąć ! :) Ja całe życie ubolewam nas tym, że jestem jedynaczką..

    anusiak5 - na pewno będziesz mamą po raz drugu. Udało się raz, uda się znowu . Uszy do góry ! :D

    zFolwarku, kaka470 lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ