X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 30 listopada 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie, ja też mam przeogromną nadzieję i trzymam kciuki, że niedługo będziemy tu oglądać przepiękne, czarno-białe zdjęcia ;) U nas w teorii wszystko w porządku, bo jestem mocno zapobiegliwa i zarówno ja, jak i narzeczony zrobiliśmy sobie podstawowe badania (a on od razu też badanie nasienia) i wszystko jest ok. Także pozostaje nam czekać :)

    Annie1981, na pewno się uda! :)
    Najmlodsza_Staraczka, wybacz jeśli przeoczyłam (tempo rozmowy mnie zaskoczyło, wyszłam tylko po kurczaka na obiad i pobawiłam się chwilę z psem... xD), ale od dawna się starasz? I tak z czystej ciekawości, nie odpowiadaj jeśli nie masz ochoty, czy te problemy z owulacją były u Ciebie od początku?

    16udugpjjujddjxo.png
  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dag_Mara wrote:
    Hej dziewczyny, zapisuje sie :) Ja rowniez licze, ze w roku 2017 zostane ponownie mama, czego i Wam zycze ;) Na razie starania na luzie, mozna uznac, ze to drugi cykl staran. Z tym,ze pierwsza miesiaczke po wyjeciu implanta dostalam 18 listopada, wczesniej mialam krwawienie z odstawienia. Wiec to pierwszy cykl po miesiaczce :D
    Dwa dni temu dowiedzialam sie, ze po raz drugi mama zostanie moja siostra. Niestety jej pierwsze dziecko synek zmarl, gdy mial 9 miesiecy ;( W Listopadzie minelo 5 lat, dwa dni po rocznicy jego smierci zrobila test i wielka radosc :) 3 lata sie starali. Licze, ze bedziemy mialy dzieciaczki z tego samego roku <3
    Od jakiegos czasu mam wrazenie, ze na ulicy roi sie od ciezarnych kobiet. U mnie wsrod znajomych rowniez...

    Dosłownie mam to samo! Odkąd postanowiliśmy, że stoimy materialnie na tyle dobrze, że poradzimy sobie też z bąbelkiem, wszędzie są ciężarne! Kupiliśmy dom w szeregowcu złożonym z czterech domków - sąsiadka z pierwszego ma malutkie dziecko i jest na macierzyńskim, sąsiadka tuż obok nas jest w bodajże szóstym miesiącu ciąży, a ja jak idę na zakupy, to potykam się o pani z wózkami :D

    16udugpjjujddjxo.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kiedy testujecie?

    Ja się @ spodziewam na bank w tym tygodniu :)

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Dziewczyny, kiedy testujecie?

    Ja się @ spodziewam na bank w tym tygodniu :)

    Ja w tym tygodniu chyba ze @ przyjdzie. Szkoda mi testu poki co ;) Jestem 11 dpo.

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Ja w tym tygodniu chyba ze @ przyjdzie. Szkoda mi testu poki co ;) Jestem 11 dpo.
    A ja przypuszczam, że 10 dni jestem po... a masz jakieś objawy? Coś przeczuwasz? Bo niektórzy wcześniej wypisywali, że możesz być w ciąży :P

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Ja w tym tygodniu chyba ze @ przyjdzie. Szkoda mi testu poki co ;) Jestem 11 dpo.
    Ja powinnam wczoraj dostać a na razie cisza.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka wrote:
    Dosłownie mam to samo! Odkąd postanowiliśmy, że stoimy materialnie na tyle dobrze, że poradzimy sobie też z bąbelkiem, wszędzie są ciężarne! Kupiliśmy dom w szeregowcu złożonym z czterech domków - sąsiadka z pierwszego ma malutkie dziecko i jest na macierzyńskim, sąsiadka tuż obok nas jest w bodajże szóstym miesiącu ciąży, a ja jak idę na zakupy, to potykam się o pani z wózkami :D
    Chyba wszystkie maja tak ze jak się starają bo w kolo same ciężarne sa albo juz urodziny.Najgorsze jest to ze nigdy nie ma się pewności czy kiedys zostanie sie rodzicem;(

  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Chyba wszystkie maja tak ze jak się starają bo w kolo same ciężarne sa albo juz urodziny.Najgorsze jest to ze nigdy nie ma się pewności czy kiedys zostanie sie rodzicem;(
    Musi się udać! :)

    Ja testuję dopiero 17-go. Znaczy wtedy powinnam dostać okresu, ale nieśmiało sobie myślę, że jeśli go nie dostanę, to poczekam chwilę z testowaniem, żeby narzeczonemu pod choinkę dać test ;)

    16udugpjjujddjxo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine26 wrote:
    Hej laski, i ja się dołączam :-)

    SusannaDean, gdzies juz czytalam dobre rzeczy o dong quai. Mozna je dostac normalnie w aptece czy tylko przez internet? Brałas z konsultacją lekarza czy sama zgodnie z ulotką?
    Kupiłam przez internet, lekarz powiedział, że on się zna na medycynie a nie na zielarstwie ale mogę spróbować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Ja powinnam wczoraj dostać a na razie cisza.
    Ooooo :*

    Mnie tak jajniki ciągną, że aż szok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączę i ja. Nie udało się w 2016, to może kolejny rok będzie łaskawszy.

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    A ja przypuszczam, że 10 dni jestem po... a masz jakieś objawy? Coś przeczuwasz? Bo niektórzy wcześniej wypisywali, że możesz być w ciąży :P

    hehe ja nie wierze w zadne objawy na takich etapach ;) Mialam plamienie delikatne wczoraj i dzis troszke. @ nie ma ale moje zdanie jest takie, ze to NIC nie znaczy. Martwie sie ze jest jakis problem z progesteronem czy cos. Ale w grudniu ide do gin z wynikami i moze cos dostane. Poza tym ja mam pierwszy cykl po zakonczeniu karmienia wiec jakikolwiek objaw to moze byc zwiazany z zakonczeniem karmienia i wracaniem organizmu do dawnego "stylu" ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Ja powinnam wczoraj dostać a na razie cisza.

    Staraliscie sie w tym cyklu czy na razie temat na polke odlozony?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    hehe ja nie wierze w zadne objawy na takich etapach ;) Mialam plamienie delikatne wczoraj i dzis troszke. @ nie ma ale moje zdanie jest takie, ze to NIC nie znaczy. Martwie sie ze jest jakis problem z progesteronem czy cos. Ale w grudniu ide do gin z wynikami i moze cos dostane. Poza tym ja mam pierwszy cykl po zakonczeniu karmienia wiec jakikolwiek objaw to moze byc zwiazany z zakonczeniem karmienia i wracaniem organizmu do dawnego "stylu" ;)

    Objawy to dopiero koło terminu @ ale raczej po nim :) chociaż ty nie wiesz jaka teraz fl bo jesteś po karmieniu, może ona ma 14 dni a to była implantacja albo niedobór proga w II fazie. Także kilka dni cierpliwości,nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 20:53

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Staraliscie sie w tym cyklu czy na razie temat na polke odlozony?
    Bylo sporadycznie nie patrząc na dzień.Kochana znasz moja sytuacje zresztą;)

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ooooo :*

    Mnie tak jajniki ciągną, że aż szok
    Mnie to brzuch boli i jakby ciagnelo w jajcarkach.Chyba idzie grypa to często mnie trzęsie a pozniej przechodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Mnie to brzuch boli i jakby ciagnelo w jajcarkach.Chyba idzie grypa to często mnie trzęsie a pozniej przechodzi.
    Może coś z tego być u Ciebie :)

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Może coś z tego być u Ciebie :)
    Weź mi tu nie kracz.Teraz nie moge bo nie wiemy jakie wyniki.Ty masz byc nie ja;*

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Objawy to dopiero koło terminu @ ale raczej po nim :) chociaż ty nie wiesz jaka teraz fl bo jesteś po karmieniu, może ona ma 14 dni a to była implantacja albo niedobór proga w II fazie. Także kilka dni cierpliwości,nie?

    Tak ostatnio mi gin powiedziala, ze organizm kobiety karmiacej jest kompletnie nieprzewidywalny a teraz pierwszy cykl bez karmienia wiec kolejna "burza".

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Weź mi tu nie kracz.Teraz nie moge bo nie wiemy jakie wyniki.Ty masz byc nie ja;*
    Hehe no dobrze dobrze, wiem znam sytuację :) Ale na pewno nic złego by nie było cos mi się zdaje

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ