X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz, zaraz... jaka wina? Z przyczyn zdrowotnych po Twojej stronie a nie z Twojej winy. Dziewczyby wiecej wiary w siebie! KIEDYS się uda na pewno. W moim przypadku jezeli nie biologicznie to inaczej. Może tam na górze mam zapisane dać miłość i dom komuś kto go nie ma.

    Karolcia trzymam kciuki :)

    Annie1981, Mami30 lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30. A potwierdzalas owu u gina albo chociaz temperatura? Jak testy owu caly miesiac wychodza negatywne to moze nie byc owu.

    Karolcia. Trzymam kciuki za hsg :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 chodzi o to, że stężenie progesteronu jest najwyższe 7-8 dpo. I wtedy powinno się go badać.. jeżeli oczywiście walniesz się o dzień/dwa tragedii nie będzie na pewno. Wynik wówczas może być po prostu trochę niższy.

    Susanna ja pamiętam Twoje plamienie w szczęśliwym cyklu. Wierze, że to dobry znak kochana :*

    Karolcia dużo dużo dużo kciuków kochana :*

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie bylam na potwierdzeniu owulacji nigdy, teraz mialam badanie i moja gin mi powiedziala ze nie mam pecherzyk i ze nie przypuszcza abym jej nie miewała testy moglam robic w zle dni po prostu

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Annie1981 chodzi o to, że stężenie progesteronu jest najwyższe 7-8 dpo. I wtedy powinno się go badać.. jeżeli oczywiście walniesz się o dzień/dwa tragedii nie będzie na pewno. Wynik wówczas może być po prostu trochę niższy.

    Susanna ja pamiętam Twoje plamienie w szczęśliwym cyklu. Wierze, że to dobry znak kochana :*

    Karolcia dużo dużo dużo kciuków kochana :*
    Ja też kochana bo zajrzałam do swojego kalendarzyka, ale nie nakręcam się. Teraz coś innego mnie niepokoi, cały dzień kłuje mnie prawa strona, byłam na zakupach (nowe buty, bluzeczki - czym sie martwić już na pewno nie jajnikiem <3 ) tak mnie zakuło że się zgiełam, teraz siedzę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 19:56

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja też kochana bo zajrzałam do swojego kalendarzyka, ale nie nakręcam się. Teraz coś innego mnie niepokoi, cały dzień kłuje mnie prawa strona, byłam na zakupach (nowe buty, bluzeczki - czym sie martwić już na pewno nie jajnikiem <3 ) tak mnie zakuło że się zgiełam, teraz siedzę...

    A nie jesteś blisko ovu? bo ja tak zawsze mam jak jest owulacja i pęka pęcherzyk :D I już kilka cykli zaobserwowałam, ze zawsze jest tak samo (nawet na monitoringu mam to potwierdzone) :D

    Dziękuję dziewczyny :) Słyszałam, ze winko dobrze wpływa na endometrium :) Niby nie mam z tym problemów ale nie zaszkodzi... a i rozluźni umysł :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomnialam ktoregos dnia zabrac dup. wieczorem lub rano bo mi zostaly 3 tabletki.. czy zatem mam zabrac ta jedna w 11 dzien czy odpuscic?

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30. To dobrze, że masz owulację :) Myślałam, że testy robiłaś cały cykl i Ci nie wychodziły.

    Najmłodsza_staraczka. Dziekuję za odpowiedź :)

    SusannaDean. Który masz dc? Może to owulacja :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    A nie jesteś blisko ovu? bo ja tak zawsze mam jak jest owulacja i pęka pęcherzyk :D I już kilka cykli zaobserwowałam, ze zawsze jest tak samo (nawet na monitoringu mam to potwierdzone) :D

    Dziękuję dziewczyny :) Słyszałam, ze winko dobrze wpływa na endometrium :) Niby nie mam z tym problemów ale nie zaszkodzi... a i rozluźni umysł :)
    Nie jestem 6 dpo , owu była potwierdzona monitoringiem. Też mam bóle przy owu ale to całkiem inny rodzaj inaczej odczuwam

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie jestem 6 dpo , owu była potwierdzona monitoringiem. Też mam bóle przy owu ale to całkiem inny rodzaj inaczej odczuwam

    Ja mam nadzieję, że to dzidzia się tam zagnieżdża :) i tego ci życzę :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy za 7 dni ;)

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Zobaczymy za 7 dni ;)

    Trzymam kciukasy :) Ja wiem, że ten cykl jest tym szczęśliwym... Mam przeczucie, że po tym HSG się uda :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Trzymam kciukasy :) Ja wiem, że ten cykl jest tym szczęśliwym... Mam przeczucie, że po tym HSG się uda :)
    Super! Pozytywne nastawienie to podstawa! :)

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Super! Pozytywne nastawienie to podstawa! :)

    No raczej :) nie można się załamywać :) miałam kilka dni załamki, płaczu i lamentu (że co ja gorsza, że życie niesprawiedliwe, że w ogóle to już nie mam siły) ale teraz biorę się w garść! Będzie dobrze :)

    zFolwarku, Annie1981 lubią tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kazda dziewczyne tytaj spotyka nie zalamuj sie w koncu i tak duza wiekszosc doczekuje dzieci ;*

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam ;)

    Susanna ty wiesz, że ja sercem przy Tobie bardzo Ci kibicuję <3

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Zaglądam ;)

    Susanna ty wiesz, że ja sercem przy Tobie bardzo Ci kibicuję <3

    Słoneczko, co u Ciebie?
    Jak się czujesz? :D

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Sonia1992 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jestem nowa dziewczynki czy to prawda ( tak usłyszałam od mojej Pani doktor- uk) czy to prawda że kobiety które nie mają regularnego okresu nie powinny robić tesu owulacyjnego ponieważ i tak pokaże nie prawdę????

    Pani doktor powiedziała żebym nie robiła jak nie mam regularnego... Testy według niej są wiarygodne jeśli ktoś ma okres co do dnia czy to prawda????
    dziękuje za wszystkie odpowiedzi

    cbprxzdv8dbu3t7k.png

    ctex8e1e5ywaom3d.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Słoneczko, co u Ciebie?
    Jak się czujesz? :D

    Średnio :/
    cały ten miesiąc jakiś parszywy i grudzień zdaje się taki sam.
    W styczniu badanie nasienia i androlog B.
    Bo jeśli 2017 nie zaowocuje to się poddaje.
    Jeszcze we wtorek byłam u dentysty... Teraz w mikołajki będę miała kanałowe... Panicznie się boję. A tak mnie wymęczył, że już nawet nie robił od razu tylko zakleił dziurę by mnie nie drażniło... Ale często się odzywa.
    Śnią mi się głupoty...
    Chyba depresja mnie łapie... Ale nie... Tu raczej nie chodzi o starania
    :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Annie1981 chodzi o to, że stężenie progesteronu jest najwyższe 7-8 dpo. I wtedy powinno się go badać.. jeżeli oczywiście walniesz się o dzień/dwa tragedii nie będzie na pewno. Wynik wówczas może być po prostu trochę niższy.

    A jak to wygląda z prolaktyną? Bada się na początku cyklu lub około 20-22 dc (czyli pewnie również chodzi o mniej więcej 7dpo?). Orientuje się któraś z Was w prawidowych wartościach na oba momenty? Chyba, że bada się inaczej i wszystko pomyliłam ;)

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ