X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • Karooolcia :) Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Hej dziewczyny, moge dolaczyc? Jestem mama 8.5 mies coreczki i chcemy starac sie o braciszka, ale siostrzyczka tez oczywiscie mile widziana :) ostatni okres 15 listopada, wiec nastepne plodne koncem grudnia dopiero. W pierwsza ciaze zaszlam bardzo szybko, ale teraz zastanawiam sie jak to bedzie po przez mega ciezkie pierwsze miesiace dlugo nie mialam okresu (mimo, ze nie karmilam od 5t.z). W pazdierniku dostalam pierwszy okres wywolany duphaston-em a w listopadzie juz normalnie bez lekow.

Witaj w naszym gronie :)

baassiia lubi tę wiadomość

p19u9jcg3tfx7olo.png

Ignaś ❤ 11.09.2017

👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Mami30 Przyjaciółka

Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej;_)
    folwarku gratuluje cienia! nie moze byc inaczej jak stan dwupaka! ;-*
    ja dzis caly dzien w pracy tak mnie boli brzuch na okres ale nie moge dostac , pewnie przez dup. jutro juz nie biore tabletek to pewnie dostane.
    maz wyjechal wlasnie do De wiec jestesmy z Nadia same..;(

zFolwarku lubi tę wiadomość

Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • magroz26 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    zFolwarku moje gratulacje kochana! Tak się cieszę, że Ci się udało !!! :*

AJA_S słoneczko ! głowa do góry kochanie. Na pewno wszystko się ułoży.. po burzy wreszcie musi wyjść słońce!

Nie mam czasu nadrobić wszystkiego, bo tonę w książkach :(

Ale wpadłam się pochwalić, że pierwszy egzamin w sesji zdany ! :D
    Gratuluje zdania pierwszego egzaminu.Pierwsze koty za płoty teraz będzie z górki;)powodzenia

• magroz26 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Hej dziewczyny, moge dolaczyc? Jestem mama 8.5 mies coreczki i chcemy starac sie o braciszka, ale siostrzyczka tez oczywiscie mile widziana :) ostatni okres 15 listopada, wiec nastepne plodne koncem grudnia dopiero. W pierwsza ciaze zaszlam bardzo szybko, ale teraz zastanawiam sie jak to bedzie po przez mega ciezkie pierwsze miesiace dlugo nie mialam okresu (mimo, ze nie karmilam od 5t.z). W pazdierniku dostalam pierwszy okres wywolany duphaston-em a w listopadzie juz normalnie bez lekow.
    Witaj.Smialo,rozgość sie.Mam nadzieje ze u nas mile spędzisz czas w oczekiwaniu na swoje wymarzone dwie kreseczki;)

• magroz26 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    hej hej;_)
    folwarku gratuluje cienia! nie moze byc inaczej jak stan dwupaka! ;-*
    ja dzis caly dzien w pracy tak mnie boli brzuch na okres ale nie moge dostac , pewnie przez dup. jutro juz nie biore tabletek to pewnie dostane.
    maz wyjechal wlasnie do De wiec jestesmy z Nadia same..;(
    Mnie od paru dni boli brzuch.To zakuje W jajniki i tak w kolo.Czuje w bole brzucha jakbym tam miala cos ciężkiego he.Pewnie przyjdzie zaraz.

• magroz26 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 21wiek a wody od 3godzin nie ma cale osiedle.Niby awaria jest i rano powinna być.Moje dziecię dostalo szalu ze raczki nie może umyć po skorzystaniu z wc.Cala klatka ja slyszala.Przynioslam wode ze zbiornika postawionego kolo klatki a ona w ryk ze zimna mimo ze dolałam podgrzanej wody.Jeszcze sama jestem to musiałam biegiem po wode żeby Niki sobie krzywdy nie zrobila.Ciekawy piątkowy wieczór się zaczął;)he he

• zFolwarku Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Mamy 21wiek a wody od 3godzin nie ma cale osiedle.Niby awaria jest i rano powinna być.Moje dziecię dostalo szalu ze raczki nie może umyć po skorzystaniu z wc.Cala klatka ja slyszala.Przynioslam wode ze zbiornika postawionego kolo klatki a ona w ryk ze zimna mimo ze dolałam podgrzanej wody.Jeszcze sama jestem to musiałam biegiem po wode żeby Niki sobie krzywdy nie zrobila.Ciekawy piątkowy wieczór się zaczął;)he he

Uwielbiam takie atrakcje :/ Ech...

magroz26 lubi tę wiadomość

zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2016, 23:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia. Witaj i powodzenia życzę :)

magroz26. Urocza Twoja mała :)

mnNAp0.png
    80wKp0.png

💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • magroz26 Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2016, 06:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie.Mam wode i moje dziecię szczęśliwe ze raczki moze umyć hi hi.Cieszy sie jakby w totka wygrala;)ja nawet nie wiem kiedy usnęłam,moj wrócił to oczywiscie dobudzić mnie mógł.

zFolwarku lubi tę wiadomość

• magroz26 Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2016, 07:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    baassiia. Witaj i powodzenia życzę :)

magroz26. Urocza Twoja mała :)
    Bardzo urocza szczególnie jak sobie pokrzyczy.Ma swoje stereotypie no i wczoraj zostal zaburzony ciag zdarzeń czyli po sisi idzie ręce umyć.Tak juz bywa z jej chorobą.

• magroz26 Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2016, 07:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam sie pakować bo jedziemy do moich rodziców pomóc przy malowaniu.Takze trzymajcie sie dziewczyny cieplutko;*

• Mami30 Przyjaciółka

Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka pierwszy dzien od 6 dni gdzie nie musialam wstawac do pracy o 7 rano.. cudownie. Prace zaczynam od 13stej ale dzis pracuje w domku mam szkolenia zawodowe gdyz jestem makijazystka wiec zupelnie inaczej sie pracuje niz u kogos..
    laski czy po dup cykl od razu wam sie wydluzał? nadal nie mam okresy a powinnam dostac cos kolo 30-1go.?

Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    hejka pierwszy dzien od 6 dni gdzie nie musialam wstawac do pracy o 7 rano.. cudownie. Prace zaczynam od 13stej ale dzis pracuje w domku mam szkolenia zawodowe gdyz jestem makijazystka wiec zupelnie inaczej sie pracuje niz u kogos..
    laski czy po dup cykl od razu wam sie wydluzał? nadal nie mam okresy a powinnam dostac cos kolo 30-1go.?
    Ja dostawałam 2-3 dni dopiero o odstawieniu dupka

• OjMaryś Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobiety mogę i ja dołączyć ? Staramy się z mężem od marca br ale coś mi mówi że 2017 będzie dla nas szczęśliwy :)

f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • AJA_S Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe twarzyczki :)

Margoz cudna niunia :D

17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Witam nowe twarzyczki :)

Margoz cudna niunia :D
    Aja <3

Co u Ciebie?

• Annie1981 Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś. Witaj :) Piękny świąteczny klimacik nam wprowadzasz ;)

mnNAp0.png
    80wKp0.png

💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Aja <3

Co u Ciebie?

Po wczorajszym wylegiwaniu się w łóżku, dziś do pracy :(
    A 6tego mam kanałowe, do tego czasu umrę przez zęba o.O

A u ciebie? Widzę, że cykl z clo?

17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Po wczorajszym wylegiwaniu się w łóżku, dziś do pracy :(
    A 6tego mam kanałowe, do tego czasu umrę przez zęba o.O

A u ciebie? Widzę, że cykl z clo?
    Ojej ząb buu :(

Tak pierwszy z clo, czekam na efekty, potem do wiosny wstrzymane "prace" hahahah

• zFolwarku Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ojej ząb buu :(

Tak pierwszy z clo, czekam na efekty, potem do wiosny wstrzymane "prace" hahahah

Do wiosny to Ty bedziesz juz z pokaznym brzuchem chodzic :) ;)

zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ