X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Hej dziewczyny, moge dolaczyc? Jestem mama 8.5 mies coreczki i chcemy starac sie o braciszka, ale siostrzyczka tez oczywiscie mile widziana :) ostatni okres 15 listopada, wiec nastepne plodne koncem grudnia dopiero. W pierwsza ciaze zaszlam bardzo szybko, ale teraz zastanawiam sie jak to bedzie po przez mega ciezkie pierwsze miesiace dlugo nie mialam okresu (mimo, ze nie karmilam od 5t.z). W pazdierniku dostalam pierwszy okres wywolany duphaston-em a w listopadzie juz normalnie bez lekow.


    Witaj w naszym gronie :)

    baassiia lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej;_)
    folwarku gratuluje cienia! nie moze byc inaczej jak stan dwupaka! ;-*
    ja dzis caly dzien w pracy tak mnie boli brzuch na okres ale nie moge dostac , pewnie przez dup. jutro juz nie biore tabletek to pewnie dostane.
    maz wyjechal wlasnie do De wiec jestesmy z Nadia same..;(

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    zFolwarku moje gratulacje kochana! Tak się cieszę, że Ci się udało !!! :*

    AJA_S słoneczko ! głowa do góry kochanie. Na pewno wszystko się ułoży.. po burzy wreszcie musi wyjść słońce!


    Nie mam czasu nadrobić wszystkiego, bo tonę w książkach :(

    Ale wpadłam się pochwalić, że pierwszy egzamin w sesji zdany ! :D
    Gratuluje zdania pierwszego egzaminu.Pierwsze koty za płoty teraz będzie z górki;)powodzenia

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Hej dziewczyny, moge dolaczyc? Jestem mama 8.5 mies coreczki i chcemy starac sie o braciszka, ale siostrzyczka tez oczywiscie mile widziana :) ostatni okres 15 listopada, wiec nastepne plodne koncem grudnia dopiero. W pierwsza ciaze zaszlam bardzo szybko, ale teraz zastanawiam sie jak to bedzie po przez mega ciezkie pierwsze miesiace dlugo nie mialam okresu (mimo, ze nie karmilam od 5t.z). W pazdierniku dostalam pierwszy okres wywolany duphaston-em a w listopadzie juz normalnie bez lekow.
    Witaj.Smialo,rozgość sie.Mam nadzieje ze u nas mile spędzisz czas w oczekiwaniu na swoje wymarzone dwie kreseczki;)

    baassiia lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    hej hej;_)
    folwarku gratuluje cienia! nie moze byc inaczej jak stan dwupaka! ;-*
    ja dzis caly dzien w pracy tak mnie boli brzuch na okres ale nie moge dostac , pewnie przez dup. jutro juz nie biore tabletek to pewnie dostane.
    maz wyjechal wlasnie do De wiec jestesmy z Nadia same..;(
    Mnie od paru dni boli brzuch.To zakuje W jajniki i tak w kolo.Czuje w bole brzucha jakbym tam miala cos ciężkiego he.Pewnie przyjdzie zaraz.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 21wiek a wody od 3godzin nie ma cale osiedle.Niby awaria jest i rano powinna być.Moje dziecię dostalo szalu ze raczki nie może umyć po skorzystaniu z wc.Cala klatka ja slyszala.Przynioslam wode ze zbiornika postawionego kolo klatki a ona w ryk ze zimna mimo ze dolałam podgrzanej wody.Jeszcze sama jestem to musiałam biegiem po wode żeby Niki sobie krzywdy nie zrobila.Ciekawy piątkowy wieczór się zaczął;)he he

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Mamy 21wiek a wody od 3godzin nie ma cale osiedle.Niby awaria jest i rano powinna być.Moje dziecię dostalo szalu ze raczki nie może umyć po skorzystaniu z wc.Cala klatka ja slyszala.Przynioslam wode ze zbiornika postawionego kolo klatki a ona w ryk ze zimna mimo ze dolałam podgrzanej wody.Jeszcze sama jestem to musiałam biegiem po wode żeby Niki sobie krzywdy nie zrobila.Ciekawy piątkowy wieczór się zaczął;)he he

    Uwielbiam takie atrakcje :/ Ech...

    magroz26 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia. Witaj i powodzenia życzę :)

    magroz26. Urocza Twoja mała :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie.Mam wode i moje dziecię szczęśliwe ze raczki moze umyć hi hi.Cieszy sie jakby w totka wygrala;)ja nawet nie wiem kiedy usnęłam,moj wrócił to oczywiscie dobudzić mnie mógł.

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    baassiia. Witaj i powodzenia życzę :)

    magroz26. Urocza Twoja mała :)
    Bardzo urocza szczególnie jak sobie pokrzyczy.Ma swoje stereotypie no i wczoraj zostal zaburzony ciag zdarzeń czyli po sisi idzie ręce umyć.Tak juz bywa z jej chorobą.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam sie pakować bo jedziemy do moich rodziców pomóc przy malowaniu.Takze trzymajcie sie dziewczyny cieplutko;*

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka pierwszy dzien od 6 dni gdzie nie musialam wstawac do pracy o 7 rano.. cudownie. Prace zaczynam od 13stej ale dzis pracuje w domku mam szkolenia zawodowe gdyz jestem makijazystka wiec zupelnie inaczej sie pracuje niz u kogos..
    laski czy po dup cykl od razu wam sie wydluzał? nadal nie mam okresy a powinnam dostac cos kolo 30-1go.?

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    hejka pierwszy dzien od 6 dni gdzie nie musialam wstawac do pracy o 7 rano.. cudownie. Prace zaczynam od 13stej ale dzis pracuje w domku mam szkolenia zawodowe gdyz jestem makijazystka wiec zupelnie inaczej sie pracuje niz u kogos..
    laski czy po dup cykl od razu wam sie wydluzał? nadal nie mam okresy a powinnam dostac cos kolo 30-1go.?
    Ja dostawałam 2-3 dni dopiero o odstawieniu dupka

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobiety mogę i ja dołączyć ? Staramy się z mężem od marca br ale coś mi mówi że 2017 będzie dla nas szczęśliwy :)

    baassiia lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe twarzyczki :)

    Margoz cudna niunia :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Witam nowe twarzyczki :)

    Margoz cudna niunia :D
    Aja <3

    Co u Ciebie?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś. Witaj :) Piękny świąteczny klimacik nam wprowadzasz ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Aja <3

    Co u Ciebie?

    Po wczorajszym wylegiwaniu się w łóżku, dziś do pracy :(
    A 6tego mam kanałowe, do tego czasu umrę przez zęba o.O

    A u ciebie? Widzę, że cykl z clo?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Po wczorajszym wylegiwaniu się w łóżku, dziś do pracy :(
    A 6tego mam kanałowe, do tego czasu umrę przez zęba o.O

    A u ciebie? Widzę, że cykl z clo?
    Ojej ząb buu :(

    Tak pierwszy z clo, czekam na efekty, potem do wiosny wstrzymane "prace" hahahah

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ojej ząb buu :(

    Tak pierwszy z clo, czekam na efekty, potem do wiosny wstrzymane "prace" hahahah

    Do wiosny to Ty bedziesz juz z pokaznym brzuchem chodzic :) ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ