Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niechaj prezent 🎁 pod choinką 🎄 będzie chłopcem 👶🏻 lub dziewczynką 👩‍🦰 - Grudzień 2024
Odpowiedz

Niechaj prezent 🎁 pod choinką 🎄 będzie chłopcem 👶🏻 lub dziewczynką 👩‍🦰 - Grudzień 2024

Oceń ten wątek:
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, @Siasi Ty testujesz jutro? Czy dziś już coś? ;)

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • kitka_ Autorytet
    Postów: 589 783

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    I zniknął post 😭 a myślałam, ze sie posmieje trochę.

    a to nie było gdzieś na jakimś innym wątku? też to niestety przegapiłam

    Dzień dobry, Dziewczyny 🙂

    starania o pierwsze od czerwca 2023
    35l.👱🏻‍♀️ 33.👨

    03.2024 💔 9tc

    07.24 cytologia, hpv negatywny (zabieg konizacji w 2022)✅
    10.24 hormony OK, jajowody drożne✅
    11.24 biocenoza, MUCHa✅ badania nasienia ✅
    12.24 histeroskopia i biopsja endo ✅
    02.25 - 06.25 4xIUI ❌

    30.08 ⏸️ naturals
    15.09 7mm, serduszko ❤️ 6+4
    02.10 2.4cm Misia 🐻 9+1
    23.10 5.8cm Bobaska, 157 💓
    19.12 ponad 300g Szczęścia 🩵
    preg.png
  • angieDream Znajoma
    Postów: 20 35

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie od wczoraj 🩸

    w przyszłym tygodniu planujemy zrobić badania nasienia, zobaczymy co wyjdzie.

    👩 29 lat
    🧔30 lat
    🐶 4 lata

    Starania na luzie od 2020r
    Świadome starania od 11.2024
    6cs

    💊
    👩 FertileMe Complex for Women, zioła Ojca Sroki, Wit D

    🧔 FertileMe Complex for Men, Wit C, Wit D
  • Izkawik Ekspertka
    Postów: 135 144

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aglo wrote:
    Nie zapisujemy w kalendarzu ale ustalamy sobie kiedy coś ma być bo z dzieckiem jakoś tak mniej spontaniczni jesteśmy. Może to nasz błąd właśnie 🤷🏼‍♀️

    Ja ich powiem, ze corka u nas srodek antykoncepcji bo Tak nas meczy, ze ja wieczorem padam razem z nia. I Jak jest owulacja to musze sie dobrze trzymac zeby wlasnie nie zasnac, dlatego wolle miec w tygodniu owualcje Jak jest chociaz w ciagu dnia u niani 😂a w tym cyklu wypada akurat teraz na weekend

    6cs

    09.2022 👧
  • Marcia03 Ekspertka
    Postów: 126 225

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angieDream wrote:
    u mnie od wczoraj 🩸

    w przyszłym tygodniu planujemy zrobić badania nasienia, zobaczymy co wyjdzie.

    Przykro mi 😓 przytulam i trzymam kciuki za nastepny cykl 🤞

    angieDream lubi tę wiadomość

    35 👩 40 🧑

    11.2017 💔

    03.2019 🩷 (40+2)

    Starania o rodzeństwo od 09.2024
  • Siilike Ekspertka
    Postów: 205 420

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    No fakt mąż ma długie palce 😅 może kiedyś spróbuję jeszcze, ale podziwiam że niektóre z was tyle potrafią informacji z szyjki wyciągnąć 😁

    Jedna noga na wannę/kibelek i łatwiej dosięgnąć 😅

    ❤️21.05.2021❤️ 👧🏼 L.
    👸🏻34 l. 🧔🏻34 l.

    4 CS 🍀

    Od miesiąca mocno działam dietą przeciwzapalną 🥗

    4.12.2024 - wyjęta Mirena, starania o drugiego 🐥 - start.

    6.12.2024 - ponad tygodniowy krwotok, wizyta na pogotowiu i nagła konieczność przerwania starań.

    Połowa stycznia 2025 - zielone światło 💚 dla starań 🤞🏻
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu jaka kolejka w diagnostyce… miałam już chęć zrezygnować, ale muszę już zrobić tego proga i estradiol

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Jedna noga na wannę/kibelek i łatwiej dosięgnąć 😅

    Próbowałam, niestety nic 🙃

    Dzień dobry, okres robi mnie w ch..bambuko. W niedzielę ostatnia tabletka progesteronu, 🩸 zawsze przychodziło po 2-3 dniach a teraz dalej nic. Akurat jak go bardzo potrzebuję 🙄 jak nie przyjdzie dziś to zmarnowany miesiąc bo nie zdążę zrobić drożności, akurat termin wypadnie w święta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 09:02

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bylam dziś na pobraniu to jaka kolejka 🙈
    Piątek 13 to wszyscy na badania polecieli 😄

    siesiepy lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Próbowałam, niestety nic 🙃

    Dzień dobry, okres robi mnie w ch..bambuko. W niedzielę ostatnia tabletka progesteronu, 🩸 zawsze przychodziło po 2-3 dniach a teraz dalej nic. Akurat jak go bardzo potrzebuję 🙄 jak nie przyjdzie dziś to zmarnowany miesiąc bo nie zdążę zrobić drożności, akurat termin wypadnie w święta.


    Cysterkq współczuję bardzo, u mnie od 2 mscy okres przychodzi 6 7 dni po odstawieniu proga :( oby u Ciebie to nie było to!
    Jeśli robiłaś test i wiesz ze to nie ciaza to może domowe sposoby?? Ciepła kąpiel. Seks. Trening. Czerwone wino itd?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 09:10

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Próbowałam, niestety nic 🙃

    Dzień dobry, okres robi mnie w ch..bambuko. W niedzielę ostatnia tabletka progesteronu, 🩸 zawsze przychodziło po 2-3 dniach a teraz dalej nic. Akurat jak go bardzo potrzebuję 🙄 jak nie przyjdzie dziś to zmarnowany miesiąc bo nie zdążę zrobić drożności, akurat termin wypadnie w święta.


    Tak z ciekawości, w którym dniu cyklu drożność?
    Zastanawiam czy, czy musi być zaraz po okresie, czy po prostu może być w pierwszej fazie cyklu.

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaliope wrote:
    Tak z ciekawości, w którym dniu cyklu drożność?
    Zastanawiam czy, czy musi być zaraz po okresie, czy po prostu może być w pierwszej fazie cyklu.

    Może być w pierwszej fazie cyklu, ja miałam w 10dc.

    cysterka95, Kaliope lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radość nastała, dostałam na skrzynkę dietę na 3 dni świąt od Akademii Płodności. Jaram się. <3

    Deyansu, cysterka95, Kłębuszek, Darrika, siesiepy, CrazyDaisy, Loraa, Kaliope, nick nieaktualny, Justa28, dailydamn, ellevv, Lisik lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @PaulinKA ciąża na bank nie, bo ten cykl bezowulacyjny potwierdzony na usg + dodatkowo badaniami z krwi i zaraz po wynikach zaczęłam brać proga więc nawet nie mam odrobiny złudzeń :/ dobrze, że piąteczek dziś to wieczorem squash, potem wino i kto wie, może faktycznie nas zbierze jeszcze na amory 😆

    @Kaliope może być w pierwszej fazie cyklu, ja akurat dostałam wytyczne że po zakończeniu miesiączki ale nie później niż 11 dc

    Kaliope lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Radość nastała, dostałam na skrzynkę dietę na 3 dni świąt od Akademii Płodności. Jaram się. <3

    Ja tak samo! Już nie mogę się doczekać tego serniczka i pierniczka 🤤

    Suzie lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angieDream wrote:
    u mnie od wczoraj 🩸

    w przyszłym tygodniu planujemy zrobić badania nasienia, zobaczymy co wyjdzie.

    Przytulam 🫂🫂🫂

    angieDream lubi tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Ja tak samo! Już nie mogę się doczekać tego serniczka i pierniczka 🤤

    Człowiek aż się głodny zrobił :D

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Deyansu Autorytet
    Postów: 1365 4011

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam za wszelkie rozczarowania, 🩸 & ❄️ i pozdrawiam Wszystkie Panie znad piątkowej kawusi ☕

    Mąż ma zleconą kontynuację Clo na tym samym poziomie (wczorajsza wymiana na Whatsupp z Dr), więc zadzwoniłam do kliniki i zamówiłam receptę. I w ten sposób rozmowa 1 minutowa kosztowała 120 zł 😂🤦🏻‍♀️bo to była "wizyta recepturowa"

    Do tego wczoraj w pośpiechu (i nie tylko), źle wpisaliśmy, w zamówieniu internetowym w jednej firmie, mój adres e-mail i teraz staram się to jakoś ogarnąć ;> bo oczywiście nie przyszło ani potwierdzenie zamówienia, ani płatności. Jedyne, na co liczę teraz, to fakt, że informację o czekającej w paczkomacie paczce powinnam dostać również na telefon.
    I, uwaga, to nie moje żeńskie hormony zadziałały, " kobiety takie nieogarnięte 😜😜"... Mąż wpisywał dane i jednocześnie kręcił ze mnie bekę, że wpisuje moją ksywkę zamiast imienia i nazwiska, że zły adres... I koniec końców faktycznie się walnął - zamiast .com dał .pl i pooooszłooooo :P

    I właśnie otrzymałam informację od tej firmy na Messengerze, że udało im się zmienić ten felerny adres w zamówieniu :D

    Z braku wirusków ciążowych, dzielę się z Wami bakteriami "szczęścia w nieszczęściu" i "udanego załatwiania dziwnych spraw" - może się przydać w tym dziwnym grudniu :P Zamiast emoji wirusa (żeby nikogo nie zmylić graficznie) wklejam Wam kilka płytek Petriego z rosnącymi już koloniami moich radosnych bakteryjek :) 🧫🧫🧫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 09:42

    Darrika, avellana, angieDream, kitka_ lubią tę wiadomość

    👩🏻 39
    💕
    👱🏻32


    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱 - 💒10.2022

    02.01.2025 ⏸️😳 beta 29,8, prog 32,4
    17.01 CRL 0,28 cm i pikselowe ❤️
    31.01. CRL 1,6 cm 26.02 CRL 5,5 cm
    04.03 7 cm Człowieka, chyba ♂️ 😉 większość ryzyk - niska
    26.03. 12 cm Faceta 😁
    22.04. 🧬 330 g zdrowego Kawalera
    28.05. 832 g Akrobaty 🤸🏻‍♀️
    18.06. 1,25 kg Chłopa 🤗
    24.06. 🧬 Wszystko 👍🏻
    16.07. 1978 g Faceta z czuprynką 🧒🏻
    13.08. 2480 g, ułożenie główkowe 🤩
    22.08. 3200 g 💪🏻😳

    01.09.2025 urodziło się ❤️🤱🏻 3200g, 54 cm naszego szczęścia 😘
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Tez bylam dziś na pobraniu to jaka kolejka 🙈
    Piątek 13 to wszyscy na badania polecieli 😄
    A ja wam powiem że wczoraj jak stary był ze mną (co prawda 7:30) to raptem 7 osób przed nami, na dwa gabinety, po 15 minutach byliśmy już w środku na pobraniu. 🤪 Byłam w szoku.

    Myśleliśmy że się spóźni godzinę do pracy, bo droga zakorkowana i finalnie czas podróży zamiast 1h15m to był ponad 1,5 w jedną stronę, a się okazało, że był w pracy szybciej niż jak z domu wyjeżdża. 😆

    Siasi, Darrika lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Próbowałam, niestety nic 🙃

    Dzień dobry, okres robi mnie w ch..bambuko. W niedzielę ostatnia tabletka progesteronu, 🩸 zawsze przychodziło po 2-3 dniach a teraz dalej nic. Akurat jak go bardzo potrzebuję 🙄 jak nie przyjdzie dziś to zmarnowany miesiąc bo nie zdążę zrobić drożności, akurat termin wypadnie w święta.
    Wino, witamina C. 🍀

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ