X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i taka ciekawostka: mi szyjka z miękkiej otwartej zrobiła się już twardawa i się chyba zamyka. Bez skoku tempki. U mnie się dzieje kabaret dopiero. :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 21:52

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Toś se zażyczyła :P :P
    Ha ha ha :D

    Dobra, zmiana obiektu rozmów :P.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 18:39

    Sońkaa lubi tę wiadomość

  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ewcia strasznie uparta jesteś w tym upieraniu się że Ty jednak nie :-)
    Ja się domagam (bo mi wolno :-D ) przyszywanego forumowego rodzeństwa dla mojego Kropka

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    A i taka ciekawostka: mi szyjka z miękkiej otwartej zrobiła się już twardawa i się chyba zamyka. Bez skoku tempki. U mnie się dzieje kabaret dopiero. :P
    Zwariowana właścicielka to i zwariowany cykl! :P aż sama jestem ciekawa jak się u Ciebie ten cykl zakończy Wróbelku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka wrote:
    Oj Ewcia strasznie uparta jesteś w tym upieraniu się że Ty jednak nie :-)
    Ja się domagam (bo mi wolno :-D ) przyszywanego forumowego rodzeństwa dla mojego Kropka
    Uparta z natury. Po tatusiu :D I pamiętajcie: moja prawda jest zawsze mojsza niż Twojsza :P
    Jeśli będzie zielony kropek to będzie miał na pewno cudowne przyszywane plinkowe rodzeństwo :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Uciekam dziewczyny.
    Do wyreczka. Tylko tym razem zamiast mężusia zabieram ze sobą notatki na jutrzejszy egzamin. Wiem, że nic nie wiem to moja główna domena na jutro. Cóż, zobaczymy jak to będzie.

    Owocnych nocy dla staraczek :)
    Doma, taką samą mam zawsze domenę ;) a w poniedziałek będzie to myśl spotęgowana do miliona! :D ale co tam.. Trzasnę sobie ściągę i jakoś to będzie. :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 18:39

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia skoro Twoje stwierdzenie jest prawdziwe, to chyba muszę się ogarnąć może szybciej zajdzie kobieta normalna i niezachwiana umysłowo niż taki szałaput jak ja. :P
    Z Twojego wykresu może wyjść tak że jutro będzie spadek tempki i fasolka się zagniezdzi i wtedy się nie wyprzesz HA HA HA! :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ewcia skoro Twoje stwierdzenie jest prawdziwe, to chyba muszę się ogarnąć może szybciej zajdzie kobieta normalna i niezachwiana umysłowo niż taki szałaput jak ja. :P
    Z Twojego wykresu może wyjść tak że jutro będzie spadek tempki i fasolka się zagniezdzi i wtedy się nie wyprzesz HA HA HA! :D
    Ha ha ha :D Wróbelku, ale ja nie mówię Ci tego przecież złośliwie! :* W pozytywnych znaczeniach tych słów! :* Ale jeśli odebrałaś to inaczej to przepraszam. Mea culpa! Mea culpa! Mea maxima culpa! :)

  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że jutro wykres Ewci bedzie miał tysiące odsłon. Każda forumowiczka która to przeczyta będzie sprawdzać czy Pierwsza Czarownica tego wątku miała rację. ;-)

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) w odpowiedzi do zapytań odnośnie mojego cyklu na str. https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/nowe-staraczki-2017,11942,106.html - zwykle mój cykl trwa 27-29 dni.
    Mam 30 lat i staramy się o pierwsze dziecko, dlatego mam świadomość, że z moją płodnością już lepiej nie będzie, a z czasem wręcz przeciwnie :(
    Do tej pory, tzn do czasu aż zaczęliśmy się starać o maleństwo miałam jasny obraz moich cykli, wiedziałam kiedy owulacja i wszystko było jasne. A teraz już sama nie wiem, niby czyje owulkę, mam śluz, ochotę itd., ale temperatura wariuje. Pewno alkohol miał wpływ... ale też boję się czy to nie oznacza jakiś kłopotów. Na szczęście temperaturka powoli zaczyna rosnąć, ale OVU nadal nie wyznaczył mi owulacji.
    Hormonów nie robiłam nigdy, dajemy sobie z mężem czas do wiosny, a jak nie będzie efektu, to zaczniemy badania i poszukiwania pomocy.
    Bardzo chcielibyśmy żeby ten rok przyniósł upragniony owoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 22:16

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka wrote:
    Myślę że jutro wykres Ewci bedzie miał tysiące odsłon. Każda forumowiczka która to przeczyta będzie sprawdzać czy Pierwsza Czarownica tego wątku miała rację. ;-)
    Tej wróbelkowej czarownicy to trzeba miotłe kupić i beretkę czarownicy :P. O ile jeszcze nie ma :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka, do wiosny już tylko coś około 50 dni ;). A zbadać możecie się jak najszybciej. Nie zaszkodzi Wam a przynajmniej będziecie wiedzieć na czym stoicie. U mnie wszystko jest niby ok a staramy się już 15 m-cy. Myślę, że wszystko siedzi w naszych głowach. Im bardziej chcemy tym bardziej skutek jest odwrotny. Ale myśl pozytywnie! Będzie tak jak tego chcecie z Ukochanym ;)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia zrozumiałam tak jak powinnam, czyli pozytywnie, nie martw się :D przecież każdy wie że jestem szałaput. Wrobel mnie czasem nazywa "szalony kojot" :D ej kiedyś miałam taka beretke jak moherowe babcie, proszę się nie śmiać! :D

    Jaka, masz tu swój wykres?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka, okej już go widze. No masz fale Dunaju. Ale poczekaj chwile, bo masz podobnie jak u mnie. Objawy owulacyjne a tempka w cały świat. Może coś się jeszcze zadzieje ;)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ewcia za słowa otuchy :)
    tak bardzo by się chciało żeby test wyszedł pozytywnie, ale jeszcze muszę poczekać. Mój Mąż tylko dopytuje czy nie czuje już jakiś symptomów bycia w ciąży... haha, ale tak pyta chyba każdy facet czekający na efekt. A ja oczywiście zastanawiam się czy to co czuje jest normalne, a może coś zwiastuje. No i tak się człowiek nakręca... aż tu nieproszona @ przychodzi.

    Powodzenia dla wszystkich walczących o szczęście! Teraz jestem jedną z Was :)

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Aika dlatego mówię że Ty i Ewcia pierwsze kandydatki na mamusie. :P
    Trzymam kciuki za Was i cała resztę! :)
    A ja bez Davida, za to wysprzatalam cały dom z rozpaczy, bo mnie jednak czerwień zalała, także ja odpadam w styczniu. Od lutego sumienne pomiary, zobaczymy co tam w trawie piszczy i kolejne wielkie nadzieje. M powiedział, że chętnie jeszcze trochę popracuje i już zbiera siły na kolejny miesiąc ;) Także uszy do góry, koło dżambo i do przodu kochane, zawsze tylko tak! :)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry staraczki, testerki i brzuchatki :-)

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. U mnie 4dpo. Temperatura rośnie

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć u mnie spada :( Nie wiem czy tak po prostu czy na @

    m85awv1.png
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma z tego co pamiętam to masz dziś egzamin prawda? Powodzonka życzę : -)
    Bez piąteczki nie wracaj :-)

    Aika trzymam kciuki żeby jeszcze podskoczyła ta tempka.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ