X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Ewcia no właśnie! Jesteś chyba jedyną nadzieją podtrzymania Naszej dobrej passy w najbliższym czasie! :D
    Dziewczyny próbujecie mi wmówić coś, na co ja się na nastawiam. Jak przyjdzie @ to ciekawe kto mnie wtedy będzie wspierał i kto pomoże mi pić nektar bogów? Te kilka butelek wina będzie wtedy zdecydowanie za mało na tak wielką rozpacz :P

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Dziewczyny próbujecie mi wmówić coś, na co ja się na nastawiam. Jak przyjdzie @ to ciekawe kto mnie wtedy będzie wspierał i kto pomoże mi pić nektar bogów? Te kilka butelek wina będzie wtedy zdecydowanie za mało na tak wielką rozpacz :P

    Wybacz Ewcia, masz w tym trochę racji :(

    Sun81, Ewcia_92 lubią tę wiadomość

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jak miło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zywo lepiej wiruski przechodza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze tak kompulsywnie post za postem ale to tel mi dawkuje znaki i ucina tekst :(

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero co wstałam, powinnam zjeść śniadanie, ale patrząc na wykres Ewci i wspominając moja wczorajszą wypowiedź, położe nogi na stole, odpale cygaro i wieje sobie koniaku i będę czekać aż Ewcia rynknie JESTEM W CIĄŻY ! :D

    MalPog, Ewcia_92 lubią tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim tyle się tutaj dzieje, że ciężko wszystko nadrobić:)A połączenie kto, kiedy co to póki co dla mnie czarna magia, ale mam nadzieję, że z czasem zacznę ogarniać wszystko:) Mój miś ryś to się zaczyna ze mnie śmiać, że rok temu siedziałam w ślubnych bibelotach i forach a teraz tutaj ciągle podczytuje. Powiem wam, że od kiedy tutaj napisałam jakoś tak mi lepiej i generalnie nastrój mi się poprawił dzięki wam:* Oprócz dobrego nastroju pojawiła mi się dzisiaj przerywana kreska no i ten tego za dużo z tego nie wiem ktoś coś? Udostępniłam dzisiaj wykres o ile dobrze to zrobiłam heh to teraz będą moje góry i doliny widoczne. A co do pytania 30 stron dalej;) to chyba z wygody mierzę tak temperaturę, żeby miśka nie obudzić rano, ale być może będę musiała dowcipnie zabawiać się rano jak zobaczcie mój wykres i dojdziecie do wniosku, że coś mi z tą temp nie idzie. Czytałam tutaj o tych waszych szyjkach jak wy to robicie, że wiecie kiedy ona jest wysoko, nisko taka czy taka. Ja to się już wymacałam cała i wiem, że nic nie wiem

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Sonia1617 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki teraz niewiem ktora ma pozytyw lh po owulacji wiec imiennie nie bd pisala.. Ale taka dorawa ja tak mialam i do tego 2 dbi plamilam, myslalam imolantacja jestem w ciazy super. Poszlam do gin bo tedt hcg ciagle jie wychodzil i nie wychodzil a okresu nie bylo i sie ikazalo ze mialam problemy z hormonami mianowicie, bardzo niski progesteron tedtodteron lekki ponad norme.. Ja nie chce dziewczyny straszyc, rylko pisze jak mialam, a tez sie zakrecilam ciaza strasznie wtedy.. Oczywiscie mam ogromna nadzieje ze u tej dziewczyny o ktora ki hodzi elasbie to sie ciaza zakinczy,bo rowniez mam tez pozytywne wiesxi. Hedac w wczesnej ciazy a juz o tym wiedzialam tez z ciekawosci zrobilam test lh bo slyszalam ze jest pozytywny no i byl:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Dopiero co wstałam, powinnam zjeść śniadanie, ale patrząc na wykres Ewci i wspominając moja wczorajszą wypowiedź, położe nogi na stole, odpale cygaro i wieje sobie koniaku i będę czekać aż Ewcia rynknie JESTEM W CIĄŻY ! :D
    Słońce, jesteś kochana, ale nie chcę żebyś przeze mnie padła z głodu - to raz. A dwa - nie chcę żebyś popadła w alkoholizm bo czas tego oczekiwania może być baaaaardzo długi. Także zjedz na spokojnie śniadanie i nie myśl o używkach, bo podobno chcesz mieć dziecko :P

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może nie mobbingujmy tak Ewci? :) Wrzucmy wszyscy na luuuuuuuz i nie wywierajmy presji na dziewczynie bo nam ucieknie i wróci jak będzie już coś wiedziała hehhe ;) ;)

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka szyjke najlepiej jest badac na kuckach albo oprzeć jedna nogę na kibelku (ja to robię pod prysznicem na kuckach, bo wtedy wiem że mam na pewno czyste łapki) i tam sobie gmerasz :P wkładasz tak głęboko dopóki nie poczujesz oporu i to jest szyjka. :) ja to odczuwam jako taką "kulke".

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Ola!! Chociaż jedna po mojej stronie :P. Uciec nie ucieknę, bo uzależniłam się od Was. No ale nastawiacie mnie tak jak ja nie chce się nastawiać. Pozabijam Was później i co będzie? A wiecie rude jest wredne :D ha ha ha

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, to nie. Nic już nie powiem! :D pozyjem, uwidim. :D :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelku, znając Ciebie to nie wytrzymasz :P Ale masz rację: pożyjemy - zobaczymy :) <3

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ineczka szyjke najlepiej jest badac na kuckach albo oprzeć jedna nogę na kibelku (ja to robię pod prysznicem na kuckach, bo wtedy wiem że mam na pewno czyste łapki) i tam sobie gmerasz :P wkładasz tak głęboko dopóki nie poczujesz oporu i to jest szyjka. :) ja to odczuwam jako taką "kulke".
    Otworzyłam oczy,odpaliłam kompa...a tutaj jak zwykle o gmeraniu:):)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry piękne!

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko Milli :* a o czym my tu możemy pisać jak nie o zaglądaniu, gmeraniu i serduszkowaniu? :P
    A poza tym widzisz, uparly się na mnie i mi żyć nie dają. Czuję się jak gwiazda! Ha ha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 09:39

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Siemanko Milli :* a o czym my tu możemy pisać jak nie o zaglądaniu, gmeraniu i serduszkowaniu? :P
    o pogodzie:)

    jestem dziś cudownie wyspana i zrelaksowana..to tak a propos gmerania:)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam tego Wam nie pisać bo zachowałam się wczoraj jak nastolatka :) Zrobiłam wczoraj test ciążowy ;)) I to jeszcze taki co wykrywa dopiero od 25 a nie od 10.... Oczywiście negatywny :) Wiem, wiem, głupie to było. Stara baba a głupia ;) Miałam się nie przyznawać, ale co mi tam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milli, to wspaniale! <3 Chata wolna to myszy harcują :D i tak ma być! :)

    Ola, haha! Kobieta wyglądająca dwóch kresek nie zawsze myśli racjonalnie. Znamy to wszystkie z własnego doświadczenia! :D

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ