Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Ewcia no właśnie! Jesteś chyba jedyną nadzieją podtrzymania Naszej dobrej passy w najbliższym czasie! :D
    Dziewczyny próbujecie mi wmówić coś, na co ja się na nastawiam. Jak przyjdzie @ to ciekawe kto mnie wtedy będzie wspierał i kto pomoże mi pić nektar bogów? Te kilka butelek wina będzie wtedy zdecydowanie za mało na tak wielką rozpacz :P

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Dziewczyny próbujecie mi wmówić coś, na co ja się na nastawiam. Jak przyjdzie @ to ciekawe kto mnie wtedy będzie wspierał i kto pomoże mi pić nektar bogów? Te kilka butelek wina będzie wtedy zdecydowanie za mało na tak wielką rozpacz :P

    Wybacz Ewcia, masz w tym trochę racji :(

    Sun81, Ewcia_92 lubią tę wiadomość

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jak miło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zywo lepiej wiruski przechodza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze tak kompulsywnie post za postem ale to tel mi dawkuje znaki i ucina tekst :(

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero co wstałam, powinnam zjeść śniadanie, ale patrząc na wykres Ewci i wspominając moja wczorajszą wypowiedź, położe nogi na stole, odpale cygaro i wieje sobie koniaku i będę czekać aż Ewcia rynknie JESTEM W CIĄŻY ! :D

    MalPog, Ewcia_92 lubią tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim tyle się tutaj dzieje, że ciężko wszystko nadrobić:)A połączenie kto, kiedy co to póki co dla mnie czarna magia, ale mam nadzieję, że z czasem zacznę ogarniać wszystko:) Mój miś ryś to się zaczyna ze mnie śmiać, że rok temu siedziałam w ślubnych bibelotach i forach a teraz tutaj ciągle podczytuje. Powiem wam, że od kiedy tutaj napisałam jakoś tak mi lepiej i generalnie nastrój mi się poprawił dzięki wam:* Oprócz dobrego nastroju pojawiła mi się dzisiaj przerywana kreska no i ten tego za dużo z tego nie wiem ktoś coś? Udostępniłam dzisiaj wykres o ile dobrze to zrobiłam heh to teraz będą moje góry i doliny widoczne. A co do pytania 30 stron dalej;) to chyba z wygody mierzę tak temperaturę, żeby miśka nie obudzić rano, ale być może będę musiała dowcipnie zabawiać się rano jak zobaczcie mój wykres i dojdziecie do wniosku, że coś mi z tą temp nie idzie. Czytałam tutaj o tych waszych szyjkach jak wy to robicie, że wiecie kiedy ona jest wysoko, nisko taka czy taka. Ja to się już wymacałam cała i wiem, że nic nie wiem

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Sonia1617 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki teraz niewiem ktora ma pozytyw lh po owulacji wiec imiennie nie bd pisala.. Ale taka dorawa ja tak mialam i do tego 2 dbi plamilam, myslalam imolantacja jestem w ciazy super. Poszlam do gin bo tedt hcg ciagle jie wychodzil i nie wychodzil a okresu nie bylo i sie ikazalo ze mialam problemy z hormonami mianowicie, bardzo niski progesteron tedtodteron lekki ponad norme.. Ja nie chce dziewczyny straszyc, rylko pisze jak mialam, a tez sie zakrecilam ciaza strasznie wtedy.. Oczywiscie mam ogromna nadzieje ze u tej dziewczyny o ktora ki hodzi elasbie to sie ciaza zakinczy,bo rowniez mam tez pozytywne wiesxi. Hedac w wczesnej ciazy a juz o tym wiedzialam tez z ciekawosci zrobilam test lh bo slyszalam ze jest pozytywny no i byl:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Dopiero co wstałam, powinnam zjeść śniadanie, ale patrząc na wykres Ewci i wspominając moja wczorajszą wypowiedź, położe nogi na stole, odpale cygaro i wieje sobie koniaku i będę czekać aż Ewcia rynknie JESTEM W CIĄŻY ! :D
    Słońce, jesteś kochana, ale nie chcę żebyś przeze mnie padła z głodu - to raz. A dwa - nie chcę żebyś popadła w alkoholizm bo czas tego oczekiwania może być baaaaardzo długi. Także zjedz na spokojnie śniadanie i nie myśl o używkach, bo podobno chcesz mieć dziecko :P

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może nie mobbingujmy tak Ewci? :) Wrzucmy wszyscy na luuuuuuuz i nie wywierajmy presji na dziewczynie bo nam ucieknie i wróci jak będzie już coś wiedziała hehhe ;) ;)

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka szyjke najlepiej jest badac na kuckach albo oprzeć jedna nogę na kibelku (ja to robię pod prysznicem na kuckach, bo wtedy wiem że mam na pewno czyste łapki) i tam sobie gmerasz :P wkładasz tak głęboko dopóki nie poczujesz oporu i to jest szyjka. :) ja to odczuwam jako taką "kulke".

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Ola!! Chociaż jedna po mojej stronie :P. Uciec nie ucieknę, bo uzależniłam się od Was. No ale nastawiacie mnie tak jak ja nie chce się nastawiać. Pozabijam Was później i co będzie? A wiecie rude jest wredne :D ha ha ha

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, to nie. Nic już nie powiem! :D pozyjem, uwidim. :D :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelku, znając Ciebie to nie wytrzymasz :P Ale masz rację: pożyjemy - zobaczymy :) <3

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ineczka szyjke najlepiej jest badac na kuckach albo oprzeć jedna nogę na kibelku (ja to robię pod prysznicem na kuckach, bo wtedy wiem że mam na pewno czyste łapki) i tam sobie gmerasz :P wkładasz tak głęboko dopóki nie poczujesz oporu i to jest szyjka. :) ja to odczuwam jako taką "kulke".
    Otworzyłam oczy,odpaliłam kompa...a tutaj jak zwykle o gmeraniu:):)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry piękne!

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko Milli :* a o czym my tu możemy pisać jak nie o zaglądaniu, gmeraniu i serduszkowaniu? :P
    A poza tym widzisz, uparly się na mnie i mi żyć nie dają. Czuję się jak gwiazda! Ha ha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 09:39

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Siemanko Milli :* a o czym my tu możemy pisać jak nie o zaglądaniu, gmeraniu i serduszkowaniu? :P
    o pogodzie:)

    jestem dziś cudownie wyspana i zrelaksowana..to tak a propos gmerania:)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam tego Wam nie pisać bo zachowałam się wczoraj jak nastolatka :) Zrobiłam wczoraj test ciążowy ;)) I to jeszcze taki co wykrywa dopiero od 25 a nie od 10.... Oczywiście negatywny :) Wiem, wiem, głupie to było. Stara baba a głupia ;) Miałam się nie przyznawać, ale co mi tam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milli, to wspaniale! <3 Chata wolna to myszy harcują :D i tak ma być! :)

    Ola, haha! Kobieta wyglądająca dwóch kresek nie zawsze myśli racjonalnie. Znamy to wszystkie z własnego doświadczenia! :D

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ