X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt, niestety tak to jest u starszych ludzi. Dużo zdrowia i sił dla babci.
    Jestem po wizycie, mam skierowanie do szpitala na poniedziałek (jeśli nie urodzę), ktg trwało dzisiaj godzinę, bo mam strasznie ruchliwe dziecko... A tak to brak tylko skurczy i rozwarcia, cała reszta gotowa do porodu. Tylko cholera przypałętał się grzybek... akurat na sam koniec :/

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za wsparcie. Dopiero dzisiaj sie czegoś dowiedzieliśmy. W końcu wiemy kto babcie prowadzi. W przyszłym tygodniu operacja. Nie wiadomo tylko jeszcze w który dzień.
    Wszystkie was ściskam i życzę powodzenia. Ja jak na te chwile nie mam głowy do myślenia o staraniach itd. Czytam co u was i życzę wam szczęścia. Jednym w wzrastaniu i rozwijaniu, drugim w trudach macierzyństwa, trzecim w rozwiązaniu, a czwartym w zajściu w upragnioną ciążę. Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 13:12

    Patt1002
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt, czasami dobrze sobie psychicznie odpocząć. Ja się boję cholernie poniedziałku, wtedy będę jechała do szpitala...
    Czy tylko mi się wydaje, czy moi teściowie maja dziwne podejście do wnuka? Teściowie mieszkają 700 km od nas, więc wiadomo, że nie łatwo jest im przyjechać. Z racji tego, że albo urodze, albo będę w szpitalu to chcieliśmy żeby przyjechali, zawsze to pomoc dla męża. Powiedzieli ze przyjadą jak urodzę. Dla mnie to troszkę dziwne... Oboje pracują w szkole i może boją się że nie urodzę do rozpoczęcia roku... A nie lubię jak przyjeżdżają na jeden dzień, bo tylko tyłek zawracają

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu dziwne podejście do wnuka? Może myślą, że będą przeszkadzać, albo że bardziej się przydadzą po porodzie? Może po prostu ich zapytaj, porozmawiaj? Zwykle mamy tendencje do nadinterpretacji cudzych zachowań, podejrzewam, że zdziwiliby się, gdyby wiedzieli, jak odbierasz ich zachowanie.

    Jak się trzymasz? Nadal trema przed jutrem? A masz coś, co pomoże ci się odprężyć? Relaksująca kąpiel, książka, film, sprzątanie, robótki ręczne? Dasz radę, jesteś przygotowana, za kilka dni wrócicie do domu rozpakowani i zdrowi. Ja w ciebie wierzę :).

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to nigdy nie pytają o nic związanego z dzieckiem, dopiero jak mąż im coś siła powiedział to słuchali. Jakoś z teściami związana nie jestem, bo są daleko i rzadko się widujemy.
    A czuje się paskudnie, w zasadzie kiepsko śpię, dzisiaj obudziłam się i leżałam płacząc że strachu. Martwi mnie to że moje ciało nie daje żadnych kompletnie oznak że będę kiedyś rodzić :/ jeszcze mnie w szpitalu nastraszyli liczenie ruchów... A nie wiem w jakich dokładnie godzinach mały jest aktywny, bo to duzo zależy od tego co ja robię w dzień.
    Na szydełku robię cały czas, ale spuchniete dłonie nie pomagają, ciągle sprzątam, że nawet już nie mam co...
    Najbardziej się boję że będę leżeć cholera wie ile w tym szpitalu, a na koniec okaże się że nie zareaguje na indukcję i będą ciąć... A że moja ciąża przebiegała tak dobrze to lekarz nie widzi powodów do większego monitorowania, a ja teraz bardziej się stresuję niż przez ostatnie 8 miesięcy.

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, powodzenia! Dasz radę!

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:11

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekalismy tyle czasu... Babcia miała mieć dzisiaj operacje. I ja odwolali. Bo anrstazjolodzy nie wyrabiania bo jest duzo zabiegów. Kazali babci dac jeść. Rozumiecie to... Babcia lezy w jednej u tej samej pozycji oprócz nóg bolą ja bardzo plecy... Nie umiem skupić sie na niczym i najchętniej byłabym z nia cały dzień i z nikim sie nie zmieniala. Jest mi tak przykro.... Bo mieli ja wziąć dzisiaj przed takim panem. No i zmienili... Wzięli tego pana a potem mieli wziąć babcie... No i co... Znów jutro od nowa... Oby ja jutro wzięli pierwsza... Jedyne co to ksiądz przyszedł i udzielił babci sakramentu chorych.

    Patt1002
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:11

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ortopedii też dobrze nie mogę się wypowiedzieć. Musicie cierpliwie czekać z nadzieją że zrobią w końcu operacje.
    Ja już chyba mam wszystko spakowane do szpitala... Jestem przerażona, w zasadzie prawie nigdzie nie ruszam się bez męża... I w szpitalu leżałam ostatnio po swoim własnym porodzie...

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bój się, porodówka nie jest taka straszna :). Nie wiem, jak jest w szpitalu, w którym będziesz rodzić, ale życzę przede wszystkim świetnej położnej.

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W internecie opinie są skrajne, albo super, albo uciekać :p więc nie wiem czego się spodziewać. Tylko wolałabym sama zacząć rodzić i jechać troszkę bardziej spontanicznie...

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:12

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta wrote:
    Justa w internecie można wyczytać dosłownie wszystko, wiec czasami lepiej się nie zagłębiać :)


    Imari a jak tam u ciebie sytuacja wygląda?
    Szczęście że o naszym szpitalu za wiele nie piszą, bo to małe miasto jest :) a że został sprywatyzowany to sporo w nim się zmieniło i większość informacji jest nieaktualna.

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam!
    Assunta, miło że pytasz! U nas cóż, zaczęłam dzisiaj stymulacje, także pierwsze dwa zastrzyki za mną. W sobotę podgląd jak jajeczka rosną i ile ich jest. Po sobocie będę więcej wiedziała, ale jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w drugim tygodniu września będzie punkcja i transfer.

    Powiem Wam że jestem pozytywnie nastawiona, chociaż czasem próbuje studzic swoje emocje. Wiecie już się zastanawiam nad tym co kupię, jak urządze pokój a doskonale wiem że wcale nie jest powiedziane że się uda.

    No i kombinuje co zrobić z pracą, czy iść na zwolnienie po transferze. Niby lepiej dmuchać na zimne a z drugiej strony mam bardzo ważny projekt w pracy i wolałabym być w pracy. Cały czas bije się z myślami.

    Assunta w sumie taka przerwa czasami jest potrzebna, trochę więcej luzu dobrze działa na psychikę. Trzymam kciuki za histeroskopie!

    Patt jak dzisiaj babcia?

    BeOptimistic jak się czujesz?

    Justa kiedy się rozpakowujecie?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem... Nawet nie wiem jaki lekarz mnie badał. Jak badał to też nic kompletnie nie powiedział, ani słowa :/
    Amica trzymam kciuki :) z pracą musisz dobrze pomyśleć, bo w razie czego będziesz siebie obwiniać, a później nikt ci nie podziękuję za poświęcenie. Ja teraz żałuję że tyle pracowałam, co prawda ciąża przebiegała super, ale zmęczenie dało popalić, a szef o 14 w ostatni dzień jeszcze mówił mi jakie pismo byłoby dobrze wysłać...

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:12

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara czyni cuda więc wierzę, że się uda :)

    Zastrzyki robię sama, na szczęście igielki są bardzo cienkie i krótkie więc wbijam się tylko pod skórę. Ale fakt było to trochę przerażające :)

    No ale muszę trenować bo cała ciąże i połóg będę przyjmować clexane, więc będzie co najmniej 9 miesięcy codziennego kłucia.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 11:12

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ze względu na mutacje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 22:34

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
‹‹ 1614 1615 1616 1617 1618 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ