X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt, dzięki!

    Assunta, powiedz u jakiego immunologa się leczyłaś? Polecasz go?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 19 lipca 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam wszystkim ;) Co nowego u Was dziewczyny? Bo ja wlasnie sie dowiedzialam, ze nasz ośrodek nie działa, ponieważ miasto zabronił prowadzenia szkoleń online, jak i Tym bardziej na żywo... No chore... Jestem strasznie zła...

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 1 września 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Patt! U mnie nic nowego, dalej pracujemy z domu, dalej jesteśmy we dwójkę...teraz planujemy kilka dni urlopu :)

    Z nowości to zaczęliśmy bardziej ogarniac temat naszego domku letniskowego i dostaliśmy już pozwolenie na budowę także przed nami decyzja o wyborze firmy która go zbuduje.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 2 września 2020, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wieki tu nie zaglądałam, miło znowu was poczytać. Wpadłam pozdrowić :).

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 12 września 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wpadłam Wam powiedzieć, że chyba u nas kolejny transfer się udał. Dzisiaj 9 dni po transferze i beta jest 159 mlU/ml. Póki co przyrost jest w porządku. Pewnie kolejna betę zrobię w czwartek i wtedy zobaczę ile będzie wynosić i czy umawiać się do lekarza czy nie.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 14 września 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica to świetne wiadomości <3 czekamy zatem z Tobą do czwartku <3
    My wracamy od 24 września na szkolenia :) Musimy napisać list np. do przyjaciela z informacją, że chcemy adoptować dziecko i mamy uzasadnić dlaczego podjęliśmy taką decyzję.

    Mi do reszty odbiło i postanowiłam spróbować spełnić swoje marzenie ze szkoły średniej, czyli pójść na dietetykę.... Zaczynam studia... Boję się po takiej przerwie, trochę liczę, że dzidziuś mnie z tej szkoły szybko ukradnie xD, ale zobaczymy, może akurat to będzie coś dla mnie xD Trzymajcie kciuki (głównie by adopcja szubko szła :D)

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 14 września 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo super, to też ruszacie! Kciuki zatem za bezproblemowe ukończenie kursu i szybki telefon, że dzieciątko czeka!

    No i szacun za studia, mi by się już nie chciało 🤣🤣🤣

    A to podyplomowa czy licencjat 3letni?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 15 września 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica licencjat ;)

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 15 września 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW to tym bardziej podziwiam. Ale dobrze wiedzieć, będzie do kogo się zwrócić o poradę dietetyczna za jakiś czas :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 15 września 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha amica na spokojnie xd jeszcze nie zaczęłam i nie wiem czy skończę xD

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 15 września 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Para od nas z grupy spodziewa sie dzieciątka, sa juz ok 10lat małżeństwem. Cudowne wiadomosci :D

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 15 września 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo czasem tak się właśnie dzieje, że w najmniej spodziewanym momencie się udaje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 12:25

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 16 września 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta rośnie, dzisiaj 684. Dr napisała, że super. Powtorze jeszcze w przyszły poniedziałek i czekam na usg.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 18 września 2020, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Beta rośnie, dzisiaj 684. Dr napisała, że super. Powtorze jeszcze w przyszły poniedziałek i czekam na usg.

    Ale super 😍

    Patt1002
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 22 września 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica super! Ja się nie odzywałam, bo wszystkie tu czekacie na swoje cudeńka, a ja nie akurat a ciążą nie mam problemów. Bardzo was w waszych staraniach wspieram i trzymam kciuki!
    W lipcu test pokazał 2 kreski, byłam 2 razy u lekarza i dopiero w 13 tygodniu okazało się, że ciąża jest bliźniacza - 2 dziewczynki :) Tak więc, mamy wielką rewolucję w życiu, termin mam na 27 lutego, ale urodzą się wcześniej, bo to jednak bliźniacza ciąża.
    Amica daj znac jak beta :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 23 września 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa! GRATULACJE!!! <3

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 23 września 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas cudu nie będzie, beta znowu spada. To moja 6ta cisza.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 24 września 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica strasznie mi przykro 😥
    ściskam Cię mocno... Pamietaj, ze zawsze jestesmy z Tobą... Mimo, ze wirtualnie to naprawdę przeżywamy nasze radości i smutki. Bardzo.mocno wam kibicuję.

    Patt1002
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 24 września 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica..... niema słów ktore w tym momencie czy innym cokolwiek pomogą,

    wkurw..... jestem na to wszystko co się dzieje bo już na smutek nie ma miejsca.

    człowiek się stara robi co w jego mocy chwyta się różnych rozwiązań I dalej dupa

    życie nie jest sprawiedliwe

    u mnie dalej też bez zmian Ale ja dawalam sobie czas na regenerację swojej psychiki


    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 30 września 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tym razem miało być dobrze, beta ładnie rosła i w ogóle... To się musiał zrobić krwiak... Nie wiem co robić dalej ze swoim życiem...

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
‹‹ 1671 1672 1673 1674 1675 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ