Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Assunta Autorytet

Wysłany: 20 października, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt

innej informacji nie mogliście usłyszeć;) tego byłam pewna !!!

Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

NK-15,2% po aktywacji 39,1%

Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet

Wysłany: 20 października, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy z całego serca! 😍
    Od tych wszystkich emocji i stresow zaczelo mnie cos rozkladac 😏

Patt1002
  • Patt1002 Autorytet

Wysłany: 4 listopada, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam wasze zdrówko dziewczyny?
    Ja nadal chora... Większość czasu w łóżku... Rozglądam się za wózkami, łóżeczkami itd. żeby w razie telefonu mieć wybrane i tylko zamawiać, bo nie będzie czasu o tym myśleć.
    Projekt domu mieliśmy mieć już w październiku, nie mamy do tej pory...
    Ze studiami nie wypał, nie dałabym rady od piątku siedzieć przed laptopem, cały weekend i tydzień w tydzień... Koszmar jakiś...
    Zastanawiam się nad inną uczelnią i innym kierunkiem.... Ale coś czuje, że to już nie dla mnie... Myślę już o tym żeby jak najszybciej zbudować dom i już tam założyć rodzinę, brak mi chyba trochę wiary w siebie... Ale też po tylu latach ciężko się przestawić na inny tryb funkcjonowania :)

Zostałam nie dawno mamą Chrzestną i jestem super szczęśliwa z tego powodu. Mam małą księżniczkę do rozpieszczania <3

Patt1002
  • Patt1002 Autorytet

Wysłany: 7 listopada, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj taką pustkę w sercu :(
    To dopiero początek naszych oczekiwań... Przyśniła mi się mała dziewczynka i to chyba to mnie tak rozłożyło :(

Patt1002
  • Assunta Autorytet

Wysłany: 9 listopada, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patt....

jaki tamニpoczatwk oczekiwań popatrz na rok nazwy wątku to już troszkę trwa Ale z każdym dniem bliżej I bliżej aż w końcu do Was zadzwonia:)

serio coś czuje że to będzie szybciej niż sobie to wyobrażasz.

u nas zdrowie narazie ok. oby tak dalej;)

Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

NK-15,2% po aktywacji 39,1%

Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet

Wysłany: 10 listopada, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Assunta... Nie wzięłam pod uwagę tego, ze przecież staramy sie w sumie juz od 2016 roku... Ale zwykle oczekiwanie na telefon trochę trwa... Ja mam w środę mieć test na Covid...

Patt1002
  • Ineczka Autorytet

Wysłany: 22 listopada, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta :) co tam u was słychać ?Na szybko trochę poczytałam korzystając z tego, ze Franek szaleje u dziadków a ja mam wolny dzień.

Wow Justa bliźniaki ogromne gratulacje to zaszalalas :)

Amica nawet nie wiem co napisać, bo bardzo mi przykro to taki banał i pewnie słyszałaś to już miliard razy przytulam Ciebie kochana z całej siły.

Patt gratulacje teraz została wam ostatnia prosta do spełnienia tego największego marzenia kciukasy

Assunta za Ciebie tez trzymam kciuki
    Jak dawno mnie tutaj nie było. Mąż mi zamknął okienko z grupa na tablecie i nie mogłam się potem zebrać, żeby was odszukać .
    Ściskam was mocno

v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
‹‹ 1672 1673 1674 1675 1676
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego