X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 20 października 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt

    innej informacji nie mogliście usłyszeć;) tego byłam pewna !!!

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 20 października 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy z całego serca! 😍
    Od tych wszystkich emocji i stresow zaczelo mnie cos rozkladac 😏

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 4 listopada 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam wasze zdrówko dziewczyny?
    Ja nadal chora... Większość czasu w łóżku... Rozglądam się za wózkami, łóżeczkami itd. żeby w razie telefonu mieć wybrane i tylko zamawiać, bo nie będzie czasu o tym myśleć.
    Projekt domu mieliśmy mieć już w październiku, nie mamy do tej pory...
    Ze studiami nie wypał, nie dałabym rady od piątku siedzieć przed laptopem, cały weekend i tydzień w tydzień... Koszmar jakiś...
    Zastanawiam się nad inną uczelnią i innym kierunkiem.... Ale coś czuje, że to już nie dla mnie... Myślę już o tym żeby jak najszybciej zbudować dom i już tam założyć rodzinę, brak mi chyba trochę wiary w siebie... Ale też po tylu latach ciężko się przestawić na inny tryb funkcjonowania :)

    Zostałam nie dawno mamą Chrzestną i jestem super szczęśliwa z tego powodu. Mam małą księżniczkę do rozpieszczania <3

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 7 listopada 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj taką pustkę w sercu :(
    To dopiero początek naszych oczekiwań... Przyśniła mi się mała dziewczynka i to chyba to mnie tak rozłożyło :(

    Patt1002
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 9 listopada 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patt....

    jaki tamニpoczatwk oczekiwań popatrz na rok nazwy wątku to już troszkę trwa Ale z każdym dniem bliżej I bliżej aż w końcu do Was zadzwonia:)

    serio coś czuje że to będzie szybciej niż sobie to wyobrażasz.

    u nas zdrowie narazie ok. oby tak dalej;)

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 10 listopada 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Assunta... Nie wzięłam pod uwagę tego, ze przecież staramy sie w sumie juz od 2016 roku... Ale zwykle oczekiwanie na telefon trochę trwa... Ja mam w środę mieć test na Covid...

    Patt1002
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 listopada 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta :) co tam u was słychać ?Na szybko trochę poczytałam korzystając z tego, ze Franek szaleje u dziadków a ja mam wolny dzień.

    Wow Justa bliźniaki ogromne gratulacje to zaszalalas :)

    Amica nawet nie wiem co napisać, bo bardzo mi przykro to taki banał i pewnie słyszałaś to już miliard razy przytulam Ciebie kochana z całej siły.

    Patt gratulacje teraz została wam ostatnia prosta do spełnienia tego największego marzenia kciukasy

    Assunta za Ciebie tez trzymam kciuki
    Jak dawno mnie tutaj nie było. Mąż mi zamknął okienko z grupa na tablecie i nie mogłam się potem zebrać, żeby was odszukać .
    Ściskam was mocno

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 26 listopada 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka jak fajnie, że się odezwałaś <3 Jak tam u Ciebie? :) Twój maluch to już całkiem duży mężczyzna :D

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszna cisza u nas. Mam nadzieje, że jesteście wszystkie zdrowe i najedzone po świętach. Nowy rok! :) Wszystkiego Najlepszego dziewczyny! :)

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Patti, wszystkiego dobrego i dla Was!

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak my narazie wszyscy zdrowi ;)

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica A wy coś dalej działacie?

    Patt jakieś nowe telefony ?

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Assunta, powiem Ci ze o ile w październiku byłam taka zmotywowana do dalszej walki i kolejnej procedury tak teraz już coraz bardziej mi wszystko jedno i czasem nachodzą mnie myśli, że może czas powiedzieć stop, że jest jak jest i może tych dzieci nie będzie.

    Natomiast no po moich przygodach we wrześniu z poronieniem dopiero teraz w grudniu dostałam okres. Trochę się naczekałam. No ale postanowiłam, że się skonsultuje z dr Kuczyńską z Białegostoku. Jedziemy tam pod koniec stycznia. Zobaczymy co ona powie, co zaproponuje żeby te ciąże w końcu utrzymać.

    No i próbuje walczyć z nadwaga, idzie mi średnio bo od wakacji schudłam raptem 3kg no ale najważniejsze że nie rośnie ta waga, bo bywały lata że w porównaniu do lata zima potrafiłam przytyć 5 lub więcej kg. Takze patrząc na wagę w stosunku do tej najwyższej wagi to zrzuciłam 10kg. Czekam aż w końcu otworzą się siłownie i baseny bo w domu nie lubię ćwiczyć.


    A u Was jak?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica....

    my po długiej przerwie nic nie robienia zebraliśmy się I umówiłam nas do prof. Malinowskiego z Lodzi tak ze zobaczymy co powie...
    I właśnie od tego co powie będziemy decydować czy idziemy dalej w to czy należy zacząć akceptować ten stan.

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas cisza... To znaczy... Kazali nam dziw od co kwartał... Widziałam sobie nawet w kalendarz ze 19 stycznia zadzwonie, mija równo 3 miesiące od otrzymania kwalifikacji... Słuchajcie siedzę sobie spokojnie w piątek po połudnou, dzwoni telefon... Ośrodek adopcyjny... Moje serce puls 150... Ale czułam trochę, ze to jeszcze nie moze być ten telefon, a z drugiej strony moje myśli juz układamy scenariusz jak to bedzie... Pani z ośrodka chciała zapytać jak tam, no i czy te wytyczne jakie podziwialiśmy na poczatku sie nie zmieniły. Zwiedziliśmy granice wieku do 3 lat, bo mieliśmy do 2, ale nie chcemy sie jakoś tak wiecie mocno trzymać tego wieku...

    Patt1002
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze ja mam ostatnio totalny spadek formy... Chyba w szczególności psychicznie... Mam ochotę lezec i jeść czekolade, albo wyjść z domu i nie wracać... Czasem mam totalnie dość wszystkiego... Ja jeszcze oczywiście te studia sobie zawaliłam na głowę... W ogóle studiuje psychologię ostatecznie, nie dietetyke... Nie wiem czy wspominałam xD. Teraz to za chwile sesja... Jak narazie praca u mnie wyglada na zasadzie odrabiania plus studia... Wolałabym cos bardziej stabilnego, bo na wiosnę ruszamy z budową... Jestem raczej osoba, ktora lubi siedzieć w domu, ale brakuje mi wyjścia z domu... Chociaz do kina i ma jakiś dobru obiad na mieście....

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt, dzisiaj jest blue monday - najbardziej depresyjny dzień roku także dzisiaj pozwalam na smutki a jutro trzeba się wziąć w garść i cieszyć małymi chwilami. Tak jest w życiu łatwiej, także uszy do góry!

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poniedziałek tobie jest dobry dzień na jakiekolwiek przemyślenia szczególnie ten poniedziałek;)

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc ja mam często jakieś przemyślenia życiowe, ale to wynika z mojej osobowości. Nie wiem czy słyszałyście o osobowości wysoko wrażliwej... Właśnie taka jestem, odbieram i czuję bardziej... Do tego mam taką trochę artystyczną duszę, co też mnie czasem rozwala... Zwyczajnie czasem potrzebuję zanurzyć się w swoich odczuciach, nawet tych negatywnych... Muszę przeżywać i wylewać czasem łzy..

    Poniedziałek nie taki zły :)

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt ja Cie rozumiem, moja siostra ma tak samo...

    A ja właśnie się załamałam. Mąż wrócil z badania nasienia a tam zonk 0% plemników o prawidłowej budowie. Także w sumie to do kolejnej procedury bez sensu teraz podchodzic skoro nie ma dobrych plemników....

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
‹‹ 1674 1675 1676 1677 1678 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ