X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 23 marca 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zdrowi na szczęście! Ostatnio mamy trochę problemów z samochodem, ostatnia podróż do Białegostoku skończyła się powrotem na lawecie.. Już musimy kupić coś nowego bo za dużo do niego dokładamy....

    Dużo zdrówka!

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 24 marca 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek o 2 w nocy odszedł mój kochany dziadek. W domu z nami... Nagle...

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 25 marca 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt bardzo mi przykro, wyrazy współczucia dla Ciebie i Twojej rodziny [*]

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 30 marca 2021, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt jak się trzymasz?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica, z jednej strony człowiek jakoś juz sie stara pozbierać, a z drugiej niemalże na każdym kroku czuje pustkę... Mieszkam z dziadkmi od urodzenia.... Jestem wdzieczna Bogu, ze dziadek był z nami w domu... Ze odszedł otoczony miłością a nie umierał w samotności w szpitalu.
    W ten poniedziałek, w który odszedł mój dziadek zadzwonił telefon z OA mialam zaplakany glos, pani pytała czy jestem chora, powiedziałam co się stało, chciała odłożyć rozmowę na inny dzień jak trochę do siebie dojdę, ale ostatecznie mowie jej zeby mówiła o co chodzi, ale jednak tylko tak dzwoniła zapytać co u nas itd. Zapewniała, że jesli będziemy potrzebowali wsparcia to oni zawsze sa otwarci dla nas, ze mozemy przyjechać, porozmawiać itd.
    Wszyscy mówią, ze dziadek teraz nam przyniesie maleństwo...

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrozumiałe, że czujesz pustkę, ale jak to mówią czas leczy rany... Musisz przejść przez te żałobę, pozwól sobie na nią.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski, co tam u Was ?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy synka! <3 wlasnie podpisaliśmy dokumenty, będziemy razem za jakiś tydzień!

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, fantastycznie! gratulacje! W jakim wieku?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 03:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemowlę, ma tydzień. Jak tylko dostaniemy zgodę z sadu i mały bedzie miał wypis ze szpitala to zabieramy go do domku <3

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Wszystko w domu już gotowe?

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś Ty amica. Dopiero wczoraj dostaliśmy telefon. Wszystko na wariackich papierach ;) jutro szybki remont, paczki itd jest cyrk....

    Patt1002
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    patt ogromne gratulacje !!! zostaniecie rodzicami !! i to takiego maluszka !!! tyle czekania a tu proszę, dziadek wam tam na górze załatwił:)

    u nas jestesny po 2 wizytach o profesora M, dostaliśmy zalecenia na szczepieniaponownie tym razem maz + dawca bo tam jednak nie wszystko ok z tym moim układem immunologicznym.
    planujemy zacząć je w czerwcu bo obecnie leczę sobie inne swoje dolegliwości.

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patt o mamo to macie teraz niezły czas! Trzymam kciuki żeby wszystko odbyło się zgodnie z planami:)

    No ale to jest super moment dla Was, już za tydzień będziecie razem :)


    Assunta, i tylko szczepienia będziecie robić? I potem starania naturalne? A co z Accofilem? U mnie ostatnio immunolog zalecił immunoglobuliny ale to za droga impreza dla mnie. No i mimo że mam dobre KIRy to też zalecił Accofil.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amìcia

    ja oczywiście zapomnialam języka w gębie na tej ostatniej wizycie. profesor kazał się nam zdecydować jaka droga idziemy czy nTuralnieczy invutro. nie potrafiliśmy się wtedy określić ale nieważne jaka droge wybierzemy mamy się szxzepic i po wynikach szxzepien i powtórnych badaniach parametrów tych co wyszły zle ma dac zalecenia/ leki itp.

    myślę że po szczepieniach i tak będziemy próbowałem naturalnie a jak się nie uda kilka razy to chyba invitro.

    ale narazie jestem po zabiegu ortopedycznym imusze dość do siebie żeby zacząć tamten temat od nowa. jedynie mam wizytę u mojego ginekolifa czy nam w tym wszystkim pomoze.

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 24 kwietnia 2021, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje bardzo <3 ściskam kciuki za Was <3

    Patt1002
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta no to faktycznie na razie priorytetem jest uporanie się z tymi ortopedycznymi problemami. No to trzymam kciuki za skuteczność szczepień:)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 4 maja 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patt i jak tam u was sytuacja ?

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Patt1002 Autorytet
    Postów: 1166 173

    Wysłany: 6 maja 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek jest cudowny. NASZ SYNEK <3 Kocham go nad życie i mam nadzieje ze teraz to juz te wszystkie sądy to bedzie tylko formalność.... Choć boje się bardzo.

    Patt1002
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 7 maja 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje zostaliście rodzicami!!!!!

    mam nadzieje ze wszelki formalności pójdą już gładko i szybko trzymam kciuki.

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
‹‹ 1676 1677 1678 1679 1680
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ