X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Aga28 Koleżanka
    Postów: 52 27

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich serdecznie też zaczynamy starania o 2 dzidzię. Z pierwszą poszło sprawnie i bez problemów (córcia ma 1,5 roku) ale w ciąży wyszła mi niedoczynność tarczycy. Biorę systematycznie eutyrox i zobaczymy =) wszystkim życzę powodzenia!
    I mam pytanie do tarczycowych mam czy przed planowaną ciążą byłyście u endokrynologa mimo że wyniki przy dawkach leków miałyście ok? Wizytę planową mam w marcu i zastanawiam się czy nie przyspieszyć...

    Aga28
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz znalazłam specjalistkę ginekolog-endokrynolog- więc polecam takie połączenie. :)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba też muszę iść i poprosić o badania prolaktyny... Bo od jakiegoś czasu z moją kondycją seksualną też ciężko... chociaż nie wiem, czy to nie kwestia psychiki i ciągłego braku ciąży. :P
    Jak kiedyś zapytałam lekarza czy mogę poprosić o skierowanie na badanie hormonów, to powiedział mi(UWAGA!)że jest ich za dużo żeby je badać i to nie ma sensu HA HA HA :/

    A teraz coś z moich obserwacji i co o tym sądzicie: zawsze przed @ mam sucho, teraz jak włoże ledwo palca do środka (sorrka za opis :D) to mam wodnisty śluz o kolorze biało - przezroczystym. Jak poszłam teraz do łazienki to na majciochach jest tak, jakby ten śluz był z domieszką brązowej krwi...
    JESTEM ZAKRĘCOOONA.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wybieram się do nowego lekarza gin. Pierwszy dużo mi nie pomógł, można powiedzieć że wcale. Nie miałam robionych żadnych badań. Dodam że miałam 3 lata temu stwierdzono niedoczynność tarczycy lecz nie wymagała leczenia. Teraz badania wyszły dobrze i wszystko się unormowalo. Zawsze miałam mówione że przez tarczyce szybko nie znajdę w ciążę. Jednak się sprawdziło. Mimo długich starań,nadal nic:-( na jakie badania mogę liczyć? Myślę że nie trafie poraz kolejny na takiego który nie zleci podstawowych badań.

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już pozytywny test owu :)

    Pchelkaaa lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    U mnie już pozytywny test owu :)
    Przeczytałam kątem oka "pozytywny test" i już Ci miałam pisać gratulacje hahaha :D

    Kimmy lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    To ja jeden wirusek kradnę.
    Powiedzcie mi jak przy owulacji staracie się o dzidziusia? Codziennie się przytulacie? co 2 dni? jak to jest z tymi plemnikami? jedni mówią o utrzymywaniu jakości, regeneracji więc co 2 dni, inni o ruchliwości, więc zalecają codziennie, jak to u Was jest?

    Lekarz zalecił co dzień i jak najwiecej od trzeciego dnia przed owu. I tak robiąc, udało się.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorganizowana:) wrote:
    Dziewczyny są 2 kreski!!!
    Gratulacje :) spokojnej ciąży

    Ja byłam wczoraj na becie i jutro idę znów sprawdzić czy przyrost jest ok. Trzymajcie proszę kciuki, strasznie się denerwuje...

    Sun81 lubi tę wiadomość

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    Gratulacje :) spokojnej ciąży

    Ja byłam wczoraj na becie i jutro idę znów sprawdzić czy przyrost jest ok. Trzymajcie proszę kciuki, strasznie się denerwuje...

    Będziemy trzymać! :) na pewno wszystko będzie okej. Byłaś już u ginka?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    Ja byłam wczoraj na becie i jutro idę znów sprawdzić czy przyrost jest ok. Trzymajcie proszę kciuki, strasznie się denerwuje...

    Trzymam kciuki czekam na info

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie byłam, za wcześnie jeszcze, nic nie będzie widać. Jak przyrost będzie ok to chyba pójdę w następny wtorek 17go

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Sun81 Przyjaciółka
    Postów: 109 34

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, tez debiutuje tutaj. Mam nadzieje, iz 2017 bedzie i dla mnie pomyślny. 1 ciąża zakończona w 16 tygodniu; dzis jest data planowanego porodu ... więc naastawienie kiepskie, ból nie do opisania .....
    Patrzac iz szklanka jest w polowie pełna; teraz 2cs i zobaczymy :)
    Gratuluje wszystkim; którym już sie udało i tzrymam kciuki za reszte; i za siebie :)

    Starania od listopada 2015; przerwa 4 msc związana z poronieniem w 16tc - :( - 36 lat
    http://ovufriend.pl/graph/7bc10e4b53759b8aadaf58384db68952
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:
    Kochana przy niedoczynności tarczycy i hshimoto niskie libido to norma,pewnie też prolaktyna wysoka i wszystko się zapętla,twój lekarz powinien zrobić porządek z hormonami
    Właśnie dziś postanowiłam z mężem, że pójdę do tego lekarza 16 stycznia co mam tą wizytę i powiem, ze staramy się już rok i poproszę o wszelkie badania.

    Witam wszystkie nowe staraczki :) Na pewno nam się uda w 2017 roku zajść. To będzie nasz rok i nie ma innej opcji!

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba w niedziele robie test. Albo jutro kupie dwa, i zrobie jutro wieczorem i w niedziele rano.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    A ja chyba w niedziele robie test. Albo jutro kupie dwa, i zrobie jutro wieczorem i w niedziele rano.

    Powoodzenia :))

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    A ja chyba w niedziele robie test. Albo jutro kupie dwa, i zrobie jutro wieczorem i w niedziele rano.

    Powodzenia, trzymam kciuki :)

    m85awv1.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    Gratulacje :) spokojnej ciąży

    Ja byłam wczoraj na becie i jutro idę znów sprawdzić czy przyrost jest ok. Trzymajcie proszę kciuki, strasznie się denerwuje...

    Będzie dobrze, koniecznie napisz jak będziesz już coś wiedziała <3

    m85awv1.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    U mnie już pozytywny test owu :)

    Działaj :D

    m85awv1.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuje, zeby nie zapeszać. :* <3 aczkolwiek znając moje szczęscie to jutro rano dostane @. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie! Będzie na pewno fasooleczka :* tego Ci życzę :)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ