Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZIKTAA, widzę że w tym samym wieku brałyśmy ślub xD 21 lat

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Ja mam 26 lat a małż mój ma 31 :D oczywiście rocznikowo bo ja mam w Czerwcu a Małż w Październiku :D

    Jutro idziemy na odstresowanie do kina bo w Piątek rocznica...11 lat jak jesteśmy razem a w 30 Czerwca 5 rocznica ślubu <3

    Wooow, to niezły wynik! :D jak takie stare dobre małżeństwo.

    Marciaaa, to w razie czego, jakby te płodne już od dziś przylazły, to muszę zakasać rękawy i brać się do roboty. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Ja mam 26 lat a małż mój ma 31 :D oczywiście rocznikowo bo ja mam w Czerwcu a Małż w Październiku :D

    Jutro idziemy na odstresowanie do kina bo w Piątek rocznica...11 lat jak jesteśmy razem a w 30 Czerwca 5 rocznica ślubu <3

    Za staż podziwiam!
    Ja w Waszym wieku też ślub brałam:)ale takiego stażu nie doczekałam!

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    CZIKTAA, widzę że w tym samym wieku brałyśmy ślub xD 21 lat

    Dokładnie <3

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia2708 wrote:
    hej dziewczyny , byłam u ginekologa . Ze względu na dugie starania skierował mnie do poradni specjalistycznej endokrynologicznej na trzy dni. chciałam was zapytać , czy może orientujecie się jakie badania mogę mieć wykonane? nie ukrywam ,że się stresuje tym bardziej , że nigdy w szpitalu nie byłam...

    Nie masz co się stresować:) Pewnie będziesz 2 razy w cyklu. Pierwszy raz to samo pobieranie krwi rano i w nocy. ostatniego dnia jeszcze rano obciążenie glukoza. I tyle. żadnych innych badań nie robią bo jest się w trakcie okresu. Następny raz to 2 faza cyklu czyli po obu jakoś po 20 dniu cyklu. Robią usg dopochwowe, biopsie endometrium i pobieraja pare raxy krew. Ja miałam jeszcze usg piersi bo nie wyrobili się w pierwszej fazie. Ja tak miałam na karowej w wwie


    Zero stresu za to okropna nuda;) polecam jakieś miłe umilacze:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 15:08

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa - dziękuję za odp :):*

  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w maju skończę 30, mąż skończył 30 w listopadzie...

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Za staż podziwiam!
    Ja w Waszym wieku też ślub brałam:)ale takiego stażu nie doczekałam!

    Też się czasem podziwiam bo wbrew pozorom to człowieka głupawki biorą a ja sie trzymammmm...najwyżej na starość będę szalała :D

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja mam 27 lat (w lutym skończę), a mąż też 27 skończy w marcu :)

    Stresuję się, bo idę dzisiaj do gina i boję się, że mnie oleje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Ja w maju skończę 30, mąż skończył 30 w listopadzie...

    To też młodzi ludzie jesteście :)

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do częstotliwości serduszkowania, to u nas pierwszy cykl był co 2 dni, ale to nic nie dało, więc teraz po prostu wedle ochoty, nic na siłę i też fakt taki, że w tamtym cyklu przegapiliśmy przez to prawdopodobnie owulację :P

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figa8787 wrote:
    Hej. A propo jak często... mąż ma słabe wyniki , słaba ruchliwosc . Parę dni temu byliśmy u androloga. I zdziwiła mnie jego zalecenia,bo tak wszyscy tu mi wcześniej mówili ze co dwa dni jak słabe nasienie a on ze jak najczęściej ! Ile tylko chcemy i możemy. I jeszcze jedna ciekawostka dobrze jest raz i za pół godziny znowu , bo niby wg badań takie drugie nasienie jest lepsze


    Mamy ten sam problem. A czy lekarz zalecił brać coś na słabą ruchliwość ?

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 truj mu głowę, i powiedz że nie wyjdziesz póki nie będzie konkretów :D

    Doma90 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Hej :)

    Ja mam 27 lat (w lutym skończę), a mąż też 27 skończy w marcu :)

    Stresuję się, bo idę dzisiaj do gina i boję się, że mnie oleje :/



    Nie stresuj się tylko powiedz że macie nadzieję na dzidzię i co i jak i może podpowie coś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja powiem Wam że od jakiś 6 miesięcy wogóle nie mam ochoty na serduszkowanie...mój sie wkurza bo on to mógł by codziennie po 5 razy a ja tak leń...ale nie wiem czemu tak...:/

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa, ja to właśnie tak nie umiem truć i walczyć o swoje, potem sama na siebie zła jestem zawsze. Ale zobaczymy może nie będzie źle.

    cziktaaa oby tak było :)

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy Wasz mężczyzna miał badane nasienie?
    Pytam bo nam lekarka powiedziała ,że możemy badać po roku starań.
    Czy to nie za pozno skoro od 8 cykli nie wychodzi,a mój już pierwszej młodości nie jest?

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróblowa, Ty nie zakasaj rękawów tylko majtki w dół xD

    Wróblowa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie miał, ale my dopiero III cykl starań.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Każdy Wasz mężczyzna miał badane nasienie?
    Pytam bo nam lekarka powiedziała ,że możemy badać po roku starań.
    Czy to nie za pozno skoro od 8 cykli nie wychodzi,a mój już pierwszej młodości nie jest?

    Ja uważam, że badanie nasienia nawet takie kontrolne warto zrobić. Niezależnie, czy to rok starań czy 2 cykle. :) Facetowi nie ubędzie, a w razie czego będziecie wiedzieć wcześniej. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ