Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:38

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anciaa gratuluję dwóch pęcherzyków :) teraz przed Tobą kilka przyjemnych dni :)Bawcie się z mężem dobrze!


    A na TLC leciał kiedyś program "ciąża z zaskoczenia" i tam dużo takich przypadków podawali. Ale wszystko dokładnie tłumaczyli, czemu tak się mogło stać, z czym mogła kobieta pomylić ruchy dziecka itp.

    Ja sama znam kobietę, która dowiedziała się w 7 miesiącu. Co prawda ona niestety należy do patologii, ale jedna :/

    anciaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:38

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    Hm...a to nie liczmy nowego cyklu od pierwszego dnia ostatniego okresu? ups..oświećcie mnie.. :P
    Tak ..ale mamy luty:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    Jestem wariatka, nie wiem czy mówić mężowi czy sie wstrzymać :P
    wiem, że ciężko się powstrzymać, ja bym jednak poczekała, do momentu większej pewności.
    unikniecie ewentualnych rozczarowań.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    tak..miał być 29 styczeń :D sorki za wprowadzenie w błąd :) ale dowiedziałam sie pól godziny temu i jeszcze nie moge sie uspokoić :)
    Tak też myślałam,że Ci się pomylilo:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:38

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 wrote:
    wiem, że ciężko się powstrzymać, ja bym jednak poczekała, do momentu większej pewności.
    unikniecie ewentualnych rozczarowań.
    Ja bym powiedziała,oboje w tym siedzą:-)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA nieśmiało gratuluję :)

    ja bym powiedziała mężowi, bo nawet jakby było coś nie tak to wtedy będziesz mogła liczyć na jego wsparcie.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    Anciaa, no właśnie mnie też korci żeby powiedzieć :D nie wiem czy dam rade udawać że nic nie wiem :D A co planujesz ? :)
    Mój M. oświadczył mi się w trakcie wypadu nad morze, a dokładnie podczas spaceru na plaży. Pomyślałam, że skoro mam już ładne pudełeczko kupione i skarpetki i smoczek to spakuje wszystko z testem razem i dam mu tak samo na spacerze na plaży. Jeździmy nad morze co jakiś czas więc nie będzie to dziwne, że chcę jechać a i torebki nosze duże to się pudełeczko zmieści ;) Nic szczególnego w sumie ani z fajerwerkami ale nie należę też do szalonych osób.

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak, Ea trzymamy kciuki!

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:38

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:38

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA wrote:
    tak, chodziło mi o 29 styczeń haha :D dzięki za czujność MilliSBB :D Jak myślisz, 25 dc i tak niski wynik, to podejrzane wg Ciebie?
    ważny jest przyrost :-)nie martw się,przyroslo dobrze:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:39

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:39

  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, super :) gratuluję!

    Jeśli chodzi o fryzjerkę, to ja długo szukałam "swojej" ale teraz mam. Od kasy jestem wierna jednej i na szczęście ona mnie rozumie. Nawet jak mówię: "wiesz chciałabym tak jakoś tu coś, ale w sumie to nie wiem. A i zróbmy talii kolor jak mi dałaś 3 lata temu w czerwcu " :D

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jakie masz układy z mężem, ale ja sobie nie wyobrażam ukrywać jak już mam info że jest ciąża :) tak jak dziewczyny mówią - daj mu się też cieszyć ale czemu zakładać od razu że ma być niepowodzenie?
    Najpierw stresy żeby w ogóle zajść, udało się to znów stresy? Ej... :) jesteś w ciąży!!! :) ciesz się babo :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    http://www.imgrum.net/user/makemymani/4300692175 macie całą stronkę. Miłego oglądania. ;)


    Śliczne :)

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że zaczynam się trochę denerwować tą betą w piątek. Niby czuję, że @ idzie, ale jednak nadzieja umiera ostatnia. No i jak jednak się nie uda to pewnie mam niedrożne jajowody, a tego się strasznie boję.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
‹‹ 458 459 460 461 462 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ