X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj dziewczyny, nie było mnie ok. 30 min a Wy już tyle naskrobałyście. Jesteście najlepsze! :D
    Bella no ja też po owulce, 18 dc więc też zaskoczyła wcześnie ale ja tam się cieszę bo znaczy że bromek zadziałał :)

    Wróblowa no na szczęście mój też nie pije dużo, tylko gdy są jakieś większe okazje typu wesele itp. :)

    Ewcia dobranoc :) PS: Kocham Twoje nowe-stare nastawienie!

    Dineh ja zamawiałam oddzielnie wszystkie zioła

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    m85awv1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam zioła od hopeless i mam nadzieję że przyniosą mi szczęście <3

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taką nadzieję marciaaa. :) na internetach piszą, że naprawdę pomagają.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Internety prawdę mówiły :)
    W ogóle biorę ovarin jeszcze i nie wiem czy to zasługa tego wszystkiego ale odpukac w drugiej fazie mam lepszy śluz.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no być może, że kuracja przynosi pożądane efekty. :) Marcia, ovarin jest na receptę? trzeba go skonsultować z ginkiem?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej piękne! <3

    nie dam rady was nadrobić po takiej długiej nieobecności :( byłoby to chyba ponad 30 stron... widzę, że coraz więcej fasolek, super - ogromne gratulacje dziewczyny! :*
    i tyle nowych osóbek, witam !! :D

    u mnie już 8 dc...@ szybko przyszła i szybko poszła, już zaczęliśmy działać, ja troszkę z obniżoną chęcią, ale za to mój małż nadrabia swoim optymizmem :D także myślę, że damy radę! po serduszku leże dłuuuuugo tak jak kazał, hahaha :D :D jeżeli znowu się nie uda, wybieram się w końcu do lekarza, koniec tego dobrego :D

    nie wiem czy w ogóle mnie jeszcze pamiętacie :D :D :D buziaki <3!

  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Ooo ja miałam 18dc :) Mierzenie temperatury jest naprawdę super sprawą bo rzeczywiście możesz mieć że tak powiem wgląd na swój cykl bez monitoringu itp. i do tego jest to jedna z najpewniejszych metod wykrywania owulacji :) Tylko ważne jest regularne współżycie bo tak jak np. testy owu wykrywają że owulacja będzie to temperatura skacze już po owulacji także regularność ;) No i pamiętaj żeby co rano do chyba 7:30, o tej samej porze, od razu po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka. I miejsce też jest ważne, najlepiej dowcipnie lub doodbytowo, a jak czujesz tam dyskomfort to można też w ustach ale jest mniej dokładne itp. :) Jeśli chodzi o termometr to ja np. używam elektronicznego Microlife 16c2 i jestem zadowolona :) Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało :D

    Jutro lecę do apteki i zaczynam pomiary, mam nadzieję, że dam radę robić to regularnie, niestety pracuje na różne zmiany i mam lekkie obawy, mój mąż od dziś zaczął mnie poić siemieniem lnianym... fuj! :D
    Pozdrawiam :)

    a7031f9a93.png
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kobietki! Powiem Wam, że weekendy za szybko mijają. :( Ja już w drodze do pracy jestem.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta oczywiście że Cię pamiętamy! Cieszymy się ze wrocilas, teraz dzialajcie a My czekamy na efekty tych Działań :D

    Renfri dobry wybór :D Wiesz co, ważne jest aby przespać 3 godziny :) A co do siemienia lnianego, jest świetny na śluz. Ja dodaje trochę soku malinowego i jestem zakochana :D

    Annde oj w pełni Cie rozumiem :( weekend powinien trwać tyle co tydzień roboczy a tydzień tyle co weekend :D moja teoria

    m85awv1.png
  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja znowu z fałszywą nadzieją. Dzisiaj termin @ dwa dni temu dziwne brązowe plamienie, może przez dwie godziny i narazie cisza. Albo coś ze mną nie tak albo ... No właśnie wkręcam sobie że to plamienie było implantacyjne a pewnie dzisiaj po południu przyjdzie @

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika82 wrote:
    Hej. Ja znowu z fałszywą nadzieją. Dzisiaj termin @ dwa dni temu dziwne brązowe plamienie, może przez dwie godziny i narazie cisza. Albo coś ze mną nie tak albo ... No właśnie wkręcam sobie że to plamienie było implantacyjne a pewnie dzisiaj po południu przyjdzie @

    Kochana nie ma co się martwić, dopóki @ nie ma, jest nadzieja :) To rzeczywiście mogło być plamienie implantacyjne :) Zwłaszcza że ono zazwyczaj trwa 1-3 dni. A masz jakieś objawy jak na @?

    m85awv1.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta95!!!! :* wreszcie jesteś! Fajnie! :D <3
    Kika - nie pamietam która to z dziewczyn miała takie plamienie w terminie @, jak zrobiła teścior to były II kreski. :) ale nie chcę Cię nakręcać. :)

    A ja dziś przy poniedziałku mam takiego powera, że ja Cież sunę!!! :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje co jakiś czas pobolewanie w podbrzuszu. Co ciekawe dwa dni temu przestały boleć mnie piersi a wczoraj wieczorem zauważyłam że znowu mam obolałe. Ale nie sutki tylko piersi od wewnątrz. W marcu minie rok jak próbuje zafasolkować.Nauczylam się sceptycznie podchodzić do takich objawów. Testować też jeszzce nie będę bo już kilka razy się podłamałam. Ehh. Czasami myślę że ja już poprostu jestem za stara na dzidziusia...

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Marta95!!!! :* wreszcie jesteś! Fajnie! :D <3
    Kika - nie pamietam która to z dziewczyn miała takie plamienie w terminie @, jak zrobiła teścior to były II kreski. :) ale nie chcę Cię nakręcać. :)

    A ja dziś przy poniedziałku mam takiego powera, że ja Cież sunę!!! :D

    Poczekam jeszcze kilka dni z testowaniem,co by się nie zawieść kolejny raz. Zawsze to parę dni nadziei więcej

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika jaka za stara! Mama mojej chrześnicy zaszła z nią w ciąże (to była jej druga) w wieku 33 lat. :) Z resztą wystarczy pooglądać wykresy na OF, trafiają się zafasolkowane koło 40tki. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Kika jaka za stara! Mama mojej chrześnicy zaszła z nią w ciąże (to była jej druga) w wieku 33 lat. :) Z resztą wystarczy pooglądać wykresy na OF, trafiają się zafasolkowane koło 40tki. :)

    Wróblowa wiem wiem.. ale jak się już tak człowiek stara prawie rok to różne pomysły do głowy przychodzą. Ale dziękuję za słowa otuchy

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry pięknym Paniom! :)
    Jest poniedziałek, pięknie świeci słoneczko i mam jeszcze więcej pozytywnej energii! Mogę góry przenosić! :)
    Ja rozpoczynam dzień z mniejszą ilością krwi w organizmie :P. Jestem o tyle lżejsza! Ha ha :D
    Jadę zjeść śniadanko i będę do Was czasem zaglądać, jednak odezwę się zapewne dopiero wieczorem. W tym tygodniu będzie mnie mało, ale od następnego poniedziałku jestem z Wami niemalże 24 na dobę :D
    Pozdrawiam Was cieplutko i mocno ściskam! <3 :)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika82 wrote:
    Wróblowa wiem wiem.. ale jak się już tak człowiek stara prawie rok to różne pomysły do głowy przychodzą. Ale dziękuję za słowa otuchy
    Kochana ja się staram już 3 lata i nie tracę nadziei i zapału, chociaż trafiają się dni kryzysowe. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Dzień dobry pięknym Paniom! :)
    Jest poniedziałek, pięknie świeci słoneczko i mam jeszcze więcej pozytywnej energii! Mogę góry przenosić! :)
    Ja rozpoczynam dzień z mniejszą ilością krwi w organizmie :P. Jestem o tyle lżejsza! Ha ha :D
    Jadę zjeść śniadanko i będę do Was czasem zaglądać, jednak odezwę się zapewne dopiero wieczorem. W tym tygodniu będzie mnie mało, ale od następnego poniedziałku jestem z Wami niemalże 24 na dobę :D
    Pozdrawiam Was cieplutko i mocno ściskam! <3 :)

    Cześć Ewcia, widzę że jesteśmy w podobnym stanie dziś :D ja też mam takiego powera że hej! :D aż mnie rozsadza. :D
    Po co byłaś na krwi? :P bo chyba omineło mnie info jakieś. :) bo na betkę to chyba za wcześnie. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Cześć Ewcia, widzę że jesteśmy w podobnym stanie dziś :D ja też mam takiego powera że hej! :D aż mnie rozsadza. :D
    Po co byłaś na krwi? :P bo chyba omineło mnie info jakieś. :) bo na betkę to chyba za wcześnie. :)
    Ominęło Cię :P Byłam przebadać tarczycę. Miałam kilka lat temu podejrzenie niedoczynności i od tamtej pory sprawdzam dwa razy do roku. Ale dotychczas było wszystko ok, więc wierzę że i teraz tak będzie. Jutro będę mieć wyniki. :)

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ