X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Sonia1617 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykl spisany na straty, 6 dni po owu, szyjka krotka, otwarta, okresowo bedzie za 6 dni.. Ale nic 13 lutego mam wizyte u gin, akurat. W czasie owulacji lub po owulacji to biore recepte na dupka i tedtuje napewno w 14 dniu po:)

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia1617 wrote:
    U mnie cykl spisany na straty, 6 dni po owu, szyjka krotka, otwarta, okresowo bedzie za 6 dni.. Ale nic 13 lutego mam wizyte u gin, akurat. W czasie owulacji lub po owulacji to biore recepte na dupka i tedtuje napewno w 14 dniu po:)

    Kurcze troszkę szkoda :( Ale jak masz już plan na następny cykl to lepiej :)

    m85awv1.png
  • Sonia1617 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika zawsze boli, i tego nie przewidzisz czy na Bobo czy na @.. Niestety.. Widze ze jesteśmy na tym samym etapie, musisz czekac. Tylko czas cos tu da.. Bo na bete za wczesnie a o tescie ani juz nie gadam. Kup sibie dobra czekolade wskakuj pod koc i milo spedz popoludnie, polecam^^

    Karen25 lubi tę wiadomość

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia1617 wrote:
    Aika zawsze boli, i tego nie przewidzisz czy na Bobo czy na @.. Niestety.. Widze ze jesteśmy na tym samym etapie, musisz czekac. Tylko czas cos tu da.. Bo na bete za wczesnie a o tescie ani juz nie gadam. Kup sibie dobra czekolade wskakuj pod koc i milo spedz popoludnie, polecam^^

    Też sprawdziłam szyjkę, wysoko, zamknięta i twarda :) Dziękuję i Tobie też życzę miłego popołudnia :)

    m85awv1.png
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    No a ja mam do Marca 2018 :/

    Myślałam, że do tego... No to masz umowę do marca. Czyli po porodzie do marca jesteś na urlopie macierzyńskim. Pracodawca może, ale nie musi, przedłużyć z Tobą umowę po tym terminie.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annde wrote:
    Myślałam, że do tego... No to masz umowę do marca. Czyli po porodzie do marca jesteś na urlopie macierzyńskim. Pracodawca może, ale nie musi, przedłużyć z Tobą umowę po tym terminie.


    Wiem wiem...ale będe myślała póżniej,puki co się nie będe stresowała takim pierdołami :P

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam takie rewolucje cięzkie w jajnikach i w podbrzuszu, że na pewno uruchomimy produkcje dzisiaj. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ja dzisiaj mam takie rewolucje cięzkie w jajnikach i w podbrzuszu, że na pewno uruchomimy produkcje dzisiaj. :D

    Uruchamiajcie, Wróbelki :D

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ja dzisiaj mam takie rewolucje cięzkie w jajnikach i w podbrzuszu, że na pewno uruchomimy produkcje dzisiaj. :D

    Ja też ale to tylko nadciągającą @ oznacza...

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dzisiaj serio jakiś dzień piersi..

    moje nabrzmiałe, cięzkie i wielkie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohooo to @ na bank w natarciu bo już mi się płaczliwość załącza i wiem że to stracony cykl :( :( :( :( wiec dupa z <3 bo dziś bez kija nie podchodź :/

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny, że mnie taka śpiączka ogarnęła w momencie że marzy mi się poducha. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Ohooo to @ na bank w natarciu bo już mi się płaczliwość załącza i wiem że to stracony cykl :( :( :( :( wiec dupa z <3 bo dziś bez kija nie podchodź :/

    haha tseż tak mam... mój mąż zawsze wtedy: oho okres sie zbliża

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa podobnie :)

    Wróblowa mnie też cały wczorajszy i dzisiejszy dzień męczy sen :P

    m85awv1.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, Cziktaaa... :( to już tulę na zapas. :* Przyjdziesz do domciu (chyba ze już w nim jesteś) to kubeł lodów, czekolada i płacz ile dusza zapragnie. :D Najlepiej to zrobić sobie reset w takiej sytuacji. :D

    Marcia, ciesz się! :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to się rozpłakałam że tata zamknął po sobie mikrofalę a też chciałam sobie coś zagrzać haha
    oj te hormony ;p

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    kiedyś jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to się rozpłakałam że tata zamknął po sobie mikrofalę a też chciałam sobie coś zagrzać haha
    oj te hormony ;p

    Hahahaha, wyobraziłam sobie tą sytuację. :D Nie dziwię się facetom że czasem nie mogą nas ogarnąć. :D

    Aika to akurat nie powinno Cię dziwić, niedługo dojdzie częste latanie do kibelka, mdłości... :D wszystko przed Tobą. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Hahahaha, wyobraziłam sobie tą sytuację. :D Nie dziwię się facetom że czasem nie mogą nas ogarnąć. :D

    Aika to akurat nie powinno Cię dziwić, niedługo dojdzie częste latanie do kibelka, mdłości... :D wszystko przed Tobą. :D

    HAHAH no tragedia ;/ sama ze sobą nieraz wtedy nie mogę wytrzymac

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hormony potrafią zmienić potulną kobietkę we wrednego potworka :D
    Wróblowa ale my z Nimi też nie mamy za kolorowo. Trzeba się jakoś im odpłacić :P Ojj mimo wszystko, nie mogę się tego doczekać <3

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ooo, Cziktaaa... :( to już tulę na zapas. :* Przyjdziesz do domciu (chyba ze już w nim jesteś) to kubeł lodów, czekolada i płacz ile dusza zapragnie. :D Najlepiej to zrobić sobie reset w takiej sytuacji. :D

    Marcia, ciesz się! :)

    Taki jest plan...a w międzyczasie .....


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5087730b5eba.jpg

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ