X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    no właśnie czytałam że może np do 3 dni po skoczyć.. i już zgłupiałam

    Rośnie już dzień po owu, ale to nie musi byc jakiś duży skok tylko wzrost :)
    Ale Ty masz ładny wykres :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudysa! Tak bardzo mi przykro, że u Ciebie jest kiepsko :( rozmawialas z narzeczonym o tym co Cie boli? To ogromny ciężar jaki masz na swoich barkach. Przytulam :*

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Dziewczyny ile dni po owulacji, ovf zaznacza wam ją na wykresie?

    Ovf wyznacza owulację po trzech dniach wyższych temperatur :) Czyli jeszcze musisz poczekać bo na razie z tego co widzę masz temperature na mniej więcej tym samym poziomie.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wpisz mnie kochana na testowanie na 6 lutego :*

    Dziś byłam na usg i gin potwierdziła owulację. Mam dwa ciałka żółte (po jednym na każdym z jajników) i w "gratisie" krwiaka poowulacyjnego 20mm na prawym jajniku...

    Dostałam duphaston i mam cierpliwie i bezstresowo (ta, jasne!) czekać czy @ przyjdzie. Ovu wyznaczył mi @ na 4.02, ale w tym cyklu co chwila zmienia zdanie kiedy miałam owulację (pewnie przez leki). Więc będę testować 6.02. tak jak zaleciła mi gin.

    Póki co jestem w szoku, że są dwa ciałka i ten krwiak i boję się co będzie dalej... Masakra :(

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog a lekarz nie poinformował Cie co dalej z tym krwiakiem?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma no i bardzo ładnie! Nic tylko działać ;)

    Bella kamień z serca, mam nadzieję że jest ok i groszek zaskoczy :)

    Klauudyssa jejku to naprawdę nie ciekawa sytuacja :( Wróblowa ma racje że może powinnaś szczerze porozmawiać z narzeczonym a jeśli to robiłaś i nic to może to wszystko Go przerosło? Wiesz, my dziewczyny jesteśmy silne :D A chłopy w większości nie potrafią udźwignąć takiego ciężaru jak my. TO NIE JEST USPRAWIEDLIWIANIE GO. Z tego co piszesz zachowuje się bardzo nie w porządku względem Ciebie. Ale myślę że warto odbyć taką poważną rozmowę :* Ściskamy Cię mocno i pamiętaj że masz u Nas wsparcie <3

    Dziewczynki dzisiaj taki gbur mnie złapał że aż szok! :(

    m85awv1.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moje mierzenie to nie wiem czy się z celem nie mija bo z tego co czytałam nie spełniam warunków wiarygodnego pomiaru. Ale z ciekawości mierzę i zobaczymy.

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    MalPog a lekarz nie poinformował Cie co dalej z tym krwiakiem?

    Gin mówiła, że tak się zdarza i powinien sam się wchłonąć. Na innym wątku Flowwer pisała mi, że też tak miała i krwiak sam się wchłoną zanim przyszła @. I że wtedy też dostała duphaston...

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    To moje mierzenie to nie wiem czy się z celem nie mija bo z tego co czytałam nie spełniam warunków wiarygodnego pomiaru. Ale z ciekawości mierzę i zobaczymy.

    Co masz na myśli mówiąc że nie spełniasz warunków? :/

    m85awv1.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i git, w sumie tak w pierwszej chwili pomyślałam że jak na moje oko, to powinien się wchłonac. Przecież to nie jest jakieś "ciało obce" czy jakaś inna "zaraza" :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika może chodzi o hashimoto. Doma ja bym marzyła choćby dla samej siebie. :) zawsze w razie jakby coś się zadziało to masz podstawy do interwencji u ginka że cos się dzieje.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam kobitki? :)

    m85awv1.png
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa jedyne "ciało obce", które mogę zaakceptować, to fasolka ;) A pozostałe cholery niech się trzymają ode mnie z daleka :P

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudysa. Mega współczuję
    I to pokazuje że jednak młodzi w klitce ale powinni mieszkać sami. Pogadaj z narzeczonym o twoich uczuciach :*

  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    A ja dziś poszłam na USG piersi i Pani od tak ,, z głupa'' przejechała mi po tarczycy i jest z nią coś nie tak. A przed ciążą było ok. Mam zrobić szczegółowe badania. No nie ma co - mieśniak w macicy, tarczyca - same dobroci.
    Olam, jeśli Twój nick zdradza Twój wiek, to się nie denerwuj na zapas. Mnie już jako szesnastolatkę lekarz wysłała na badania tarczycy "bo coś z nią nie tak". Mówiłam jej, że taka moja uroda jako dziecka Czarnobyla, ale nie słuchała. Zrobiłam badania i okazało się, że miałam rację. ;)

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa, dziewczyny mają rację. Powinnaś porozmawiać z narzeczonym. Jakby nie było jest to człowiek, z którym chcesz spędzić resztę życia.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:

    Annde a co to za jakieś smutne scenariusze? Ojj nie podoba mi się to, pozytywnie :D

    A jakoś tak mnie dopadło. @ na dniach, a ja bym tak bardzo chciała, żeby nie przyszła i żeby jutrzejsze badanie wyszło pozytywnie, że czasami jednak zaczynam wątpić. Dziś dalej ciągnie mnie jajnik. Nigdy nie miałam takich objawów zbliżającej się @, zazwyczaj kalendarzyk mi o niej przypominał, co najwyżej dwa dni przed dostawałam "lekkiego kopniaka w brzuch", więc czuję się teraz dziwnie. Tłumacze sobie, że to przez te wszystkie ovariny i clostybegyty. I dalej mam zgagę. A to nic fajnego, więc marudzę.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annde same dobre argumenty! :) Nie ma co się martwić i stresowac na zapas bo naprawdę zapowiada się dobrze :) trzymam kciuki kochana

    A ja? Sama panikuje :D po prostu od wczoraj łapie mnie taki dół i zwątpienie..

    annde lubi tę wiadomość

    m85awv1.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Co masz na myśli mówiąc że nie spełniasz warunków? :/
    Ja ogólnie cierpię na zaburzenia snu. Potrafię iść spać o 23 i budzić się o 2, 3 i 4 rano. Dlatego te pomiary raczej nie są wiarygodne?

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Ja ogólnie cierpię na zaburzenia snu. Potrafię iść spać o 23 i budzić się o 2, 3 i 4 rano. Dlatego te pomiary raczej nie są wiarygodne?

    Aaa rozumiem :( a probowałaś to konsultować z lekarzem? A co do temperatury to wystarczą 3 godz snu :)

    m85awv1.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ