X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fantastycznie <3 Twój mężczyzna już wie ? :)

  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Juz wie. Akurat dzisiaj wziął urlop. Ja poszłam do apteki tak przy okazji zakupów,jak wróciłam to namawiał mnie żebym test zrobiła. Na początku nie wierzył i wymyślił że pewnie kreskę domalowalam a później Mu łezki popłynęły i nosił mnie na rękach

    anciaa lubi tę wiadomość

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, hahahha, kreski są dosłownie kopiuj-wklej. :D piękny widok. <3

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Kik,wow! Takiej mocnej krechy jeszcze chyba na forum now sidzialam ! Gratulacje!!
    Sama się dziwię że taki ten test wyraźny. Wczoraj minął termin @. Test nie był z pierwszego moczu.

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika, pewnie owulka była wcześniej :)

    Wow. Pięknie zareagował!!
    Miałaś jakieś objawy ?

  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny takie cudowne dwie kreski widziałam ostatnio 12 lat temu. Ale będzie rewolucja w życiu

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Kika, pewnie owulka była wcześniej :)

    Wow. Pięknie zareagował!!
    Miałaś jakieś objawy ?

    Piersi bolały na @ jak zawsze. Przestały boleć na dwa dni i zaczęły znowu. I właśnie wtedy kiedy nie bolały miałam takie dwudniowe plamienie w kolorze kawowym,bardzo słabe. Co jakiś czas zakulo mnie w brzuchu ale raczej po środku w macicy a nie jajniki. I tyle. Aaaa i wczoraj nie mogłam w nocy spać co mi się rzadko zdarza. To na razie wszystko

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika82 wrote:
    Dziewczyny takie cudowne dwie kreski widziałam ostatnio 12 lat temu. Ale będzie rewolucja w życiu

    ale to będzie cudowna rewolucja :) Fajnie że mąż tak zareagował :)

  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak fajnie czytać takie rzeczy :)

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika82 wrote:
    Piersi bolały na @ jak zawsze. Przestały boleć na dwa dni i zaczęły znowu. I właśnie wtedy kiedy nie bolały miałam takie dwudniowe plamienie w kolorze kawowym,bardzo słabe. Co jakiś czas zakulo mnie w brzuchu ale raczej po środku w macicy a nie jajniki. I tyle. Aaaa i wczoraj nie mogłam w nocy spać co mi się rzadko zdarza. To na razie wszystko

    I muszę dodać jeszcze że przeziębienie mnie chwycilo tydzień temu i mam ciągle zatkany nos. Wczoraj dziwnie zaczęło boleć mnie w krzyżu i boli do dzisiaj.

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika wooow gratulacje! Super kreski :P Ale się cieszę! Rośnij z maluchem zdrowa <3 No i wysyłaj wiruski :D

    Annde nie mogę się doczekać, czuję jakbym ja miała testować :D

    Wróblowa mam nadzieję że Nam wszystkim już w niedługim czasie się uda i przeniesiemy się wszystkie na brzuszki :D

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim tępie to do końca lutego wszystkie będziemy zaciążone :D

  • Sonia1617 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika gratuluje!! Długiej nudnej i spokojnej ciazy zycze!

  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia1617 wrote:
    Kika gratuluje!! Długiej nudnej i spokojnej ciazy zycze!


    Dziękuję. Mam nadzieję że będzie spokojna. Mam niedoczynność tarczycy i z tym problemów się tylko obawiam. Ale...nie ma się co na zapas denerwować.

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika!!! Cudowna wiadomość z samego rana! Tak się cieszę Twoim szczęściem! :) Gratuluję i trzymam kciuki za spokojne 9 m-cy ;) <3.

    Ja wracam właśnie ze szpitala. Odebrałam wyniki tarczycy. Wszystko w normie! :D Tak więc ktoś mnie te parę lat temu nastraszył i żyje do dzisiaj tym cholernym strachem.

    Witam Was wszystkie w ten cudowny, mroźny, wtorkowy dzień! :)

    MilliSBB lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Kika!!! Cudowna wiadomość z samego rana! Tak się cieszę Twoim szczęściem! :) Gratuluję i trzymam kciuki za spokojne 9 m-cy ;) <3.

    Ja wracam właśnie ze szpitala. Odebrałam wyniki tarczycy. Wszystko w normie! :D Tak więc ktoś mnie te parę lat temu nastraszył i żyje do dzisiaj tym cholernym strachem.

    Witam Was wszystkie w ten cudowny, mroźny, wtorkowy dzień! :)

    Hej Ewcia :* U mnie -7 st :) Super że tarczyca w normie :) :* Będzie dobrze,ja to wiem
    ! :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Kika!!! Cudowna wiadomość z samego rana! Tak się cieszę Twoim szczęściem! :) Gratuluję i trzymam kciuki za spokojne 9 m-cy ;) <3.

    Ja wracam właśnie ze szpitala. Odebrałam wyniki tarczycy. Wszystko w normie! :D Tak więc ktoś mnie te parę lat temu nastraszył i żyje do dzisiaj tym cholernym strachem.

    Witam Was wszystkie w ten cudowny, mroźny, wtorkowy dzień! :)

    jaki masz wynik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś nam forum ucichło...gdzie jesteście ? :P

  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracujemy :D

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uczę się w pracy xD

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ