X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja teoretycznie też w pracy ale żeby przywoływać pozytywne emocje potrzebna jest odskocznia od obowiązków w pracy :D :D :D

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucichło kochana, bo się okazało, że muszę dziś siedzieć w biurze i na magazynie. :( dźwigłam już dziś ponad 100kg. :/

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    kika gratulacje :)Pozytwynie zazdroszczę :)

    Ja mam do końca tygodnia urlop w pracy, ale za to jeżdżę na praktyki w szkole ze studiów podyplomowych

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ucichło kochana, bo się okazało, że muszę dziś siedzieć w biurze i na magazynie. :( dźwigłam już dziś ponad 100kg. :/

    Wróbelku nie przemęczaj się :P :(

    m85awv1.png
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    No ja teoretycznie też w pracy ale żeby przywoływać pozytywne emocje potrzebna jest odskocznia od obowiązków w pracy :D :D :D
    Dlatego ja tutaj zaglądam jak tylko mam okazję.
    Ja miałam dzisiaj mieć w pracy stresujący dzień, bo oceny roczne, bo myślałam, że coś spieprzyłam i że nie wyrobię się ze wszystkim. Tymczasem oceny będą jednak w przyszłym tygodniu, szefowa zamiast się wściekać powiedziała mi dokładnie, co mam zrobić i wtedy będzie dobrze i wygląda na to, że jednak wszystko zdążę dzisiaj zrobić. Jest to dla mnie ważne, bo pracuję w takiej firmie, gdzie niestety końcówki miesiąca są trudne. A my jeszcze w poniedziałek jedziemy na integrację, więc zabrali nam dwa dni, które zwykle poświęcamy na ostrą pracę.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Wróbelku nie przemęczaj się :P :(
    Przemęczanie przemęczaniem, ale jestem wściekła jak osa. :> ale wszystkie paczki już puściłam i mam nadzieję, ze nie będę musiała iśc do tej chłodni. :<

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wroblowa to jest równowaga w Twoim życiu - wczoraj miałas super pozytywny dzień, dziś jesteś zła jak osa ;)

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika82 wrote:
    Dziewczyny!
    Ledwo co do Was dołączyłam i.... Dzisiaj zrobiłam test i zobaczyłam dwie piękne czerwone krechy! Po 11 miesiącach starań wreszcie się udało! Jeszcze nie wierzę nie dociera to do mnie! Jestem taka szczesliwa

    Gratuluję Kika! :) :) :)

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annde, widzisz, wszystko się układa :)

    Wróblowa ja też od dwóch dni, że lepiej się nie zbliżać bez kija :P

    m85awv1.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Ojto dzisiaj jakiś wredny dzień.. Ja przed chwilą skończyłam żreć się z panienką ode mnie z roku.. Oj jak mi podniosła ciśnienie! Biedna nie wytrzymała ciśnienia i uciekła z forum :D. Ze mną wojny się nie zaczyna. No ale kolor włosów zobowiązuje! A farbowany (jak w moim przypadku) jest jeszcze gorszy. :D Pozdrawiam rude (jeśli tutaj jakieś są) :D
    Ale nie mam zamiaru psuć sobie przez idiotkę dnia :D. Więc nadal pałam pozytywną energią!
    Wracam dalej do nauki biotechnologii (co bardzo mi nie idzie...) A muszę to jakoś ogarnąć bo nie mam zamiaru iść na ustną poprawkę do ukraińskiego oblecha, który proponuje dziewczynom zaliczenie za "miłe chwile" w hotelu..! Wrr..!!

    Bardzo dobrze, walcz o swoje Ewcia :D Kocham Twoje nastawienie!
    O matko to Ci się trafiło z tym profesorem! :D

    m85awv1.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no zaraz mi przejdzie - dostałam ciastko. <3 ukoiło moje zszargane nerwy, jak balsam na duszę... :D

    Ewcia, najbardziej zdziwił mnie w Twojej opowieści Ukrainiec "miła chwila". :D fuuuuu!

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia, no co Ty!!
    masakra...;/

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia to tacy się zdarzają? Ja miałam chyba szczęście, bo przez 5 lat moich studiów na takiego nie trafiłam. I teraz na podyplomówce na szczęście też nie. Przypomniałas mi, że powinnam też usiąść się pouczyć, bo w sobotę egzamin :(

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa ciastka zawsze koją nerwy :D

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika, ja nie przegrywam :P.Walczę do ostatniego dźwięku gonga :D. I mamą też będę! Nie przegram walki z widzimisię mojego organizmu!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 16:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Wróblowa ciastka zawsze koją nerwy :D
    O ile nie są to ciastka czekoladowe :D.
    Powiecie, że jestem nienormalna (i pewnie będziecie mieć rację) ale nie lubię czekolady :D. Jedynym czasem kiedy mogę zjeść mały kawałek jest trudny czas przed @ :D

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam odpoczywać od forum, ale jesteście uzależniające!! I nie umiem !!

    No, ale teraz idę zrobić kawę i siadam do metodyki wychowania wczesnoszkolengo- jak zdam tego kolosa, to już będzie z górki.

    Jeszcze na dodatek mam zerwane więzadło w ręce i absolutny zakaz jazdy autem, więc i do pracy i do szkoły będę musiała śmigać busem. Już dawno nie jechałam busami. Aż dziwnie. Jedyny plus tego wszystkiego to to, że mąż o mnie dba tak, jak już dawno nie dbał :D Będę wieczorkiem znowu :)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee, no ja tam jestem uprzedzona trochę do Ukraińców, więc pewnie mialabym to samo. :P Byle szybko zdać i spieprzać z zasięgu jego wzroku. :D

    Doma, do soboty jeszcze daleko. :D zdążysz. :P

    Aika, dlatego czaję się na następne. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje posty coś przychodza z opóźnieniem widzę. :<
    Maaaatko, jak można nie lubić czekolady! :D Najlepsza jest taka z orzeszkami, ale całymi jak Nuzbajzer ( <-- nie wiem jak się to oryginalnie pisze :D)

    Doma, i bardzo dobrze że z nami zostałaś! :) Smutno mi się zrobiło jak powiedziałaś że na razie znikasz.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma, zgadzam się! To forum jest uzależniające.. Stało się dla mnie gorszym uzależnieniem niż jedzenie granatów, bez których nie umiem żyć <3 :D.

    Wróblowa, a nie mówiłam, że uznacie mnie za nienormalną? Ha ha :D. Jestem dumna ze swojej nienormalności i z tego, że jestem może jedną na miliard, która nie lubi czekolady :D. Jedni jej nie jedzą bo mają uczulenie a inni nie lubią jej smaku :D.

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ