Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gusiaczek :)

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie po mojej przypuszczalnej owu nie ma jeszcze skoku temp :( chyba też będzie wielkie D...
    w poniedziałek idę po skierowanie na badania, bo też już nie wiem co myśleć

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O madzikow ja w poniedzialek tez ide na konsultacje no i w tym cyklu chcialabym isc na monitoring

    madzikow lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 16 maja 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    O madzikow ja w poniedzialek tez ide na konsultacje no i w tym cyklu chcialabym isc na monitoring
    może w końcu czegoś sensownego się dowiemy

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 17 maja 2018, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to czekamy na wieści z wizyt i wyniki badań :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 maja 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka a jak tam z Twoim HSG? :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 17 maja 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczelam plamic zywa kwia - jak narazie nie jest tego duzo.... poszlam na bete i progesteron wiec dzisiaj sie okaze co i jak

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • PaolaD Przyjaciółka
    Postów: 63 40

    Wysłany: 17 maja 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    zgadza sie moze jeszcze urosnac - mozliwe ze pozno bedzie owulacja
    A co jak testy owulacyjne już coraz intensywniejsze... Chyba tym razem nie wypali. No nic zobaczymy w pon. A tak to nie wiem... Może pogadać z lekarka o stymulacji? Myślicie że po 6 miesiącach to już pora? Hormonalne jest wszystko ok.

    7tydz [*]
    8t3dz serduszko przestalo bić :(
    Hashimoto-hiperprolaktynemia
    Mutacja MTHFR_677C-T hetero i PAI 1 homo
  • PaolaD Przyjaciółka
    Postów: 63 40

    Wysłany: 17 maja 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    A ja zaczelam plamic zywa kwia - jak narazie nie jest tego duzo.... poszlam na bete i progesteron wiec dzisiaj sie okaze co i jak
    A masz zabezpieczenie progesteron em? Trzymkaj się :*

    7tydz [*]
    8t3dz serduszko przestalo bić :(
    Hashimoto-hiperprolaktynemia
    Mutacja MTHFR_677C-T hetero i PAI 1 homo
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 17 maja 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaolaD wrote:
    A masz zabezpieczenie progesteron em? Trzymkaj się :*

    Tak biore 2 razy dziennie od poniedziałku

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 17 maja 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Plamka a jak tam z Twoim HSG? :)

    Jeszcze nie wiem :) czekam na @ i bede ustalać szczegóły :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 17 maja 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    A ja zaczelam plamic zywa kwia - jak narazie nie jest tego duzo.... poszlam na bete i progesteron wiec dzisiaj sie okaze co i jak

    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 17 maja 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

    Mam tylko wynik progesteronu ktory sie podniosl z 13,6 na 25,6 od poniedziałku.... ale bety nie mam wiec ciagle czekam

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 czekamy z tobą ma wynik.

    Zastanawiam się ostatnio czy nie zrezygnować z brania Ovarinu na korzyść dzięgla chińskiego (dong quai) brała może któraś z was?

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 17 maja 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    Mam tylko wynik progesteronu ktory sie podniosl z 13,6 na 25,6 od poniedziałku.... ale bety nie mam wiec ciagle czekam

    Progesteron bardzo ładny :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 17 maja 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam wynik i jak w poniedziałek beta wynosila 20 tak dzisiaj 96 wiec ok a skad te plamienie to nie wiem ale bylo tego malo a teraz tylko na papierze mam lekko rozowe.... jakby jakies naczynko poszlo.... powtorka badan w poniedziałek wiec zobaczymy

    Ania95, Plamka_92, madzikow lubią tę wiadomość

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 maja 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja robiłam badania na przeciwciała i moje wyniki są takie:
    antyTG 83.55 lU/ml norma < 115
    antyTPO 8.6 lU/ml norma < 34
    Chyba ok co?
    A TSH z 2.69 zbiłam na 1.73 :) mega się cieszę :)
    Jedynie prolaktyna za niska :p 8 tygodni temu: 620 a dzisiaj 27 ulU/ml. Tak mi dostinex obniżył, ale czytałam, że niska prolaktyna nie wpływa na zajście w ciążę, oby to była prawda :) wizytę u endokrynologa mam we wtorek, dopiero wtedy będę wiedzieć co dalej :)

    madzikow, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 17 maja 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A ja robiłam badania na przeciwciała i moje wyniki są takie:
    antyTG 83.55 lU/ml norma < 115
    antyTPO 8.6 lU/ml norma < 34
    Chyba ok co?
    A TSH z 2.69 zbiłam na 1.73 :) mega się cieszę :)
    Jedynie prolaktyna za niska :p 8 tygodni temu: 620 a dzisiaj 27 ulU/ml. Tak mi dostinex obniżył, ale czytałam, że niska prolaktyna nie wpływa na zajście w ciążę, oby to była prawda :) wizytę u endokrynologa mam we wtorek, dopiero wtedy będę wiedzieć co dalej :)

    No no wyniki bardzo ładne :* z takimi wynikami w tym cyklu musi się udać :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 maja 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    No no wyniki bardzo ładne :* z takimi wynikami w tym cyklu musi się udać :)

    Marzę o tym i o niczym innym nie myślę, szczególnie, że jestem już w 6 dc :D <3

    madzikow, Plamka_92 lubią tę wiadomość

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ