X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    Tak, u mnie zawsze pierwsze emocje i panika, ale po godzinie już się układa plan działania. Przepraszam Was, że tak zawiało na wątku smutkiem przeze mnie. Dziękuję też za wsparcie, naprawdę dodajcie skrzydeł ☺
    Haha skąd ja to znam :) U mnie też zawsze najpierw emocje, panika, płacz a później plan działania i siła :D nie masz za co przepraszać, po to tu jesteśmy żeby się wspierać nawzajem <3

    madzikow lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po pobraniu krwi :) robiłam tsh, glukoze i progesteron :) wyniki dziś a proga dopiero w czwartek :(

    madzikow, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziewczyny ja już po pobraniu krwi :) robiłam tsh, glukoze i progesteron :) wyniki dziś a proga dopiero w czwartek :(
    Daj znać jak wyszło :) wszystko będzie dobrze dziewczyny :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziewczyny ja już po pobraniu krwi :) robiłam tsh, glukoze i progesteron :) wyniki dziś a proga dopiero w czwartek :(

    Miss kciuki za wyniki :)
    Dawaj znać :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że jest takie miejsce, gdzie wszystkie możemy sobie porozmawiać i się rozumiemy. Nikt z mojego kręgu nie rozumie co to znaczy starać się więcej niż 1 cykl o dziecko... Wszyscy pozachodzili bardzo szybko i jedyne ich porady to "daj na luz". Nie wiem... Wy też tak macie? Czasem mam mega doła, że to akurat na mnie trafiły długie oczekiwania na bobaska :(

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dobrze, że jest takie miejsce, gdzie wszystkie możemy sobie porozmawiać i się rozumiemy. Nikt z mojego kręgu nie rozumie co to znaczy starać się więcej niż 1 cykl o dziecko... Wszyscy pozachodzili bardzo szybko i jedyne ich porady to "daj na luz". Nie wiem... Wy też tak macie? Czasem mam mega doła, że to akurat na mnie trafiły długie oczekiwania na bobaska :(

    Znam to bardzo dobrze :/ Mamy z mężem tylko jednych takich znajomych co starali się baaardzo długo, ale na szczęcie w końcu im się udało. A reszta znajomych to albo wpadki, albo właśnie jak zaplanowali to od razu im wychodziło.
    Nie wiem jak oni to robią :/

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Znam to bardzo dobrze :/ Mamy z mężem tylko jednych takich znajomych co starali się baaardzo długo, ale na szczęcie w końcu im się udało. A reszta znajomych to albo wpadki, albo właśnie jak zaplanowali to od razu im wychodziło.
    Nie wiem jak oni to robią :/

    Macie chociaż jedną taką parkę :) my nie mamy niestety nikogo. U nas nie rozumieją jak może się nie udawać... Przecież to takie proste. A najlepsze jak sugerują, żebym odstawiła tabletki, które przepisał mi endokrynolog (prolaktyna, tarczyca), bo według nich mamy "zdać się na naturę" :) ręce mi opadają.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za to boom na ciąże w najbliższej rodzinie. Najpierw siostra męża, teraz moja bratowa. I trzeba ciągle udawać, że moje łzy w oczach to z tej radości, z ich szczęścia.
    Okropna jestem, bo ja naprawdę powinnam cieszyć się z tego, bo to moja rodzina, ale to takie trudne :(

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dobrze, że jest takie miejsce, gdzie wszystkie możemy sobie porozmawiać i się rozumiemy. Nikt z mojego kręgu nie rozumie co to znaczy starać się więcej niż 1 cykl o dziecko... Wszyscy pozachodzili bardzo szybko i jedyne ich porady to "daj na luz". Nie wiem... Wy też tak macie? Czasem mam mega doła, że to akurat na mnie trafiły długie oczekiwania na bobaska :(
    Chyba tylko staraczka jest w stanie zrozumieć staraczke <3

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Macie chociaż jedną taką parkę :) my nie mamy niestety nikogo. U nas nie rozumieją jak może się nie udawać... Przecież to takie proste. A najlepsze jak sugerują, żebym odstawiła tabletki, które przepisał mi endokrynolog (prolaktyna, tarczyca), bo według nich mamy "zdać się na naturę" :) ręce mi opadają.

    Taaa jeden mądrzejszy od drugiego z tymi radami..

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Taaa jeden mądrzejszy od drugiego z tymi radami..
    Dokładnie :/ każdy tylko: wrzuć na luz, daj spokój, nie nakręcaj się itp jeśli mówi to staraczka spoko ale nie ktoś kto jest obcy w temacie :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Chyba tylko staraczka jest w stanie zrozumieć staraczke <3

    Tak, to prawda.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 starasz się od grudnia więc tak naprawdę nie długo choc dla Ciebie wierzę że trwa to wieczność :) U mnie za miesiąc stuknie rok i to dopiero jest wieczność :(

    Starania o drugie dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Taaa jeden mądrzejszy od drugiego z tymi radami..
    Dziewczyny u mnie 5 dziewczyn z najbliższej rodziny w ciąży albo świeżo po porodzie, pierwsze dzieci,trzecie albo wpadki... czesc mlodsze ode mnie. Nie wiem jak się może zdarzyć wpadka...a ja tylko slysze kiedy wy na o czekacie no napatrz się...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2018, 15:45

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny u mnie 5 dziewczyn z najbliższej rodziny w ciąży albo świeżo po porodzie, pierwsze dzieci,trzecie albo wpadki... czesc mlodsze ode mnie. Nie wiem jak się może zdarzyć wpadka...a ja tylko slysze kiedy wy na o czekacie no napatrz się...

    Przykre :(
    Ja od własnego brata usłyszałam "uważaj, bo się ciążą zarazisz, to ostatnio zaraźliwe jest". Wiem, że nie zrobił tego złośliwie, tylko w formie żartu, ale dobiło mnie to wtedy.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny u mnie 5 dziewczyn z najbliższej rodziny w ciąży albo świeżo po porodzie, pierwsze dzieci,trzecie albo wpadki... czesc mlodsze ode mnie. Nie wiem jak się może zdarzyć wpadka...a ja tylko slysze kiedy wy na o czekacie no napatrz się...
    u mnie też takie teksty, że nam pasuje, czemu jeszcze nie mamy dziecka, a ileż to trzeba, wystarczy tyko chcieć się postarać, do dzieła i już - a tu niestety, też wszystkie koleżanki już są mamami, a ja odstaję i wstyd mi w ogóle przyznawać się, że nie wychodzi, że mam problem

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    U mnie za to boom na ciąże w najbliższej rodzinie. Najpierw siostra męża, teraz moja bratowa. I trzeba ciągle udawać, że moje łzy w oczach to z tej radości, z ich szczęścia.
    Okropna jestem, bo ja naprawdę powinnam cieszyć się z tego, bo to moja rodzina, ale to takie trudne :(

    To w takim razie ja też jestem okropna :D bo też nie dzielę radości z innymi. Jak siostra męża podrzuca mi do opieki swoje dzieci malutkie, to też cały czas tylko patrzę na nie i zazdroszczę :(

    Andii, leci mi 7 cykl starań. Według jakiejś tam statystyki przeciętna zdrowa para stara się pół roku. Za kilka dni prawdopodobnie zacznę 8 cykl starań. Dla kogoś kto bardzo pragnie mieć dziecko taki okres oczekiwania jest nie do zniesienia. Ja wiem, że niektórzy to i 10 lat się starali. Ale moich odczuć nie zmienię. Uważam, że zleciało już sporo czasu, szczególnie, że jestem młoda, zdrowa, a mąż ma dobre wyniki nasienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Przykre :(
    Ja od własnego brata usłyszałam "uważaj, bo się ciążą zarazisz, to ostatnio zaraźliwe jest". Wiem, że nie zrobił tego złośliwie, tylko w formie żartu, ale dobiło mnie to wtedy.

    Człowiek się tylko bardziej nakręca... Przecież my też byśmy tak bardzo wszystkie chciały. Smutno mi jak chodzę odwiedzać te wszystkie bobasy serce się ściska.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    u mnie też takie teksty, że nam pasuje, czemu jeszcze nie mamy dziecka, a ileż to trzeba, wystarczy tyko chcieć się postarać, do dzieła i już - a tu niestety, też wszystkie koleżanki już są mamami, a ja odstaję i wstyd mi w ogóle przyznawać się, że nie wychodzi, że mam problem

    Mi też głupio o tym mówić. Jedyna osoba z którą szczerze rozmawiam to mój mąż. Dobrze, że chociaż go mam <3 no i oczywiście Was tutaj na forum :)

    madzikow lubi tę wiadomość

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ